Şimdi Ara

çok emek veriyorum arkadaşlar.. (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
707
Cevap
12
Favori
34.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: montevo

arkadaş ne ultra amatörü.benim vücut bu kadar yok.ne etti isem göbekteki yağlar gitmiyor ve baklavalar hacimlenmiyor.böyle devam et.

İyi bir diyet programi uyguladınız mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peekay kullanıcısına yanıt
    pek de iyi değildi aslında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: montevo

arkadaş ne ultra amatörü.benim vücut bu kadar yok.ne etti isem göbekteki yağlar gitmiyor ve baklavalar hacimlenmiyor.böyle devam et.

zaten yağlar giderken hacimlenemezsin
    diyet hazırlayacaksan yardımcı olabilirim
  • N0YAN kullanıcısına yanıt
    ilgin için teşekkürler.sana zahmet olmazsa yazarsan sevinirim
  • kivancokten4099 K kullanıcısına yanıt
    Hocam siz hiç cevap bile vermeyin, sizin yazdıklarınız bizim gözümüzde çok değerli, siz günlük Konseptinde devam edin, gerisini boşverin. Biz faydalanıyoruz, faydalanmayanlar başka başlığa gidebilirler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir seneden kısa sürede bu kadar değişmiş olmak çok tuhaf geliyor.
     çok emek veriyorum arkadaşlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kivancokten4099

bir seneden kısa sürede bu kadar değişmiş olmak çok tuhaf geliyor.

Niye tuhaf gelsin ki
    Emek verdikten sonra tabi vucutun verdigi tepkide önemli, gayet normal ama normal olmasina rağmen genelde insanlar 1 senede kavuşamıyorlar bu vucuda

Belki de altlarda hep kas vardı ve yağlar kapatıyordu.

Yıllardır makale okuduğunuzu söylemiştiniz, peki makalelerin bas bas "Split değil, full body çalışın." dediğini söylüyorlar. Siz neden splite devam ediyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

Yıllardır makale okuduğunuzu söylemiştiniz, peki makalelerin bas bas "Split değil, full body çalışın." dediğini söylüyorlar. Siz neden splite devam ediyorsunuz?

Bir milyon tane makale var takmissiniz full body diye. Tek ise yarayacak sistem odur diye bisey yok ki. Yanlisim varsa duzeltsin ama Kivanc hocam bu buyuk degisimi cok buyuk oranda beslenmesini degistirmesine borcludur diye dusunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dahakathekiller7 -- 14 Nisan 2015; 13:07:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

benim okuduğum makalelerde split için de full body için de işe yarar deniyor.
    en iyi çalışma sistemi diye birşey yok. herkesin vücudu eşsiz, bu sebeple neyin işe yarayıp neyin işe yaramadığını ancak deneme yanılma yöntemiyle belirleyebilirsin.
    ben ' bozuk değilse tamir etme ' lafının hastasıyım. o yüzden şu an işe yarayan sistemimi bozmuyorum, sadece geliştiriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dahakathekiller7

quote:

Bir milyon tane makale var takmissiniz full body diye. Tek ise yarayacak sistem odur diye bisey yok ki. Yanlisim varsa duzeltsin ama Kivanc hocam bu buyuk degisimi cok buyuk oranda beslenmesini degistirmesine borcludur diye dusunuyorum.

evet kesinlikle en büyük değişim beslenme oldu.
    bir de birkaç senedir antrenmanları da savsaklıyordum. haftada 4 e sabitleyince kas hafızası sayesinde kaslar da geri geldi tabi.
    üstündeki yağları da atınca win-win oldu.
  • Allahtan adam paylaşımcı da sizin bu iftiralarınız tutmuyor, adam 10 sene önceki fotoğrafını attı, adam dev gibiydi yine, o zamandan bu zamana adam tonladı, yağ attı bu hale geldi. Ha biraz anlasan aşırı gelişmemiş trapezden ve göğüslerinden anlardın, varsa yoksa sallayın işte.
    Abi işte o kadar senede öyle bir "metabolik fırın" inşa etmişsiniz ki tak diye parçaladı yağları, ki sürekli kilo kaybetmemek adına cheat mealle dengelemeniz bile bunun en büyük göstergesi, normalde direkt yağ alınır, sizde kilo kaybını frenliyor. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: murathan11

Abi işte o kadar senede öyle bir "metabolik fırın" inşa etmişsiniz ki tak diye parçaladı yağları, ki sürekli kilo kaybetmemek adına cheat mealle dengelemeniz bile bunun en büyük göstergesi, normalde direkt yağ alınır, sizde kilo kaybını frenliyor. :)

kardeşim bunlar çamur atmaktan başka bişey bilmez.
    hayatında 2 hafta aralıksız spor yapmış mı acaba.
    adam aynaya baktığında yaşadığı hayal kırıklığını bu işte biraz yol kat etmiş insanlara iftira atarak bastırmak istiyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gecmisgecmistir

quote:

quote:

kimi kandırıyosun sen Steroidciiii

iftira atmak isterken aslında bana nasıl bir iltifatta bulunduğunun farkında değilsin.

ben aç yattığım geceleri, bayılma noktasına geldiğim antrenmanları biliyorum. Allah da biliyor.

spagetti kollu garibanların kıskançlıkları bu gerçekleri değiştirmeyecek.

hadi uza. git biraz antrenman yap, biraz tavuk ye.

yaran varki bu kadar gocunuyosun yazık bu kadar insani kandiriyosun ayıp değil mi

hadi oğlum salona. belki biraz çalışırsan bir gün orta okullu kızlardan daha geniş omuzlara sahip olabilirsin.

Soruldu mu bilmiyorum, Soruldu ise kusura bakma abi.

Bazı doktorlar ve beslenme uzmanları şimdiki tavukların hormonlu olduğunu ve tavuk yemeyi azaltmamız gerektiğini söylüyor. Sen ne dersin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tarîhçî

quote:

quote:

quote:

quote:

iftira atmak isterken aslında bana nasıl bir iltifatta bulunduğunun farkında değilsin.

ben aç yattığım geceleri, bayılma noktasına geldiğim antrenmanları biliyorum. Allah da biliyor.

yaran varki bu kadar gocunuyosun yazık bu kadar insani kandiriyosun ayıp değil mi

hadi oğlum salona. belki biraz çalışırsan bir gün orta okullu kızlardan daha geniş omuzlara sahip olabilirsin.

Bazı doktorlar ve beslenme uzmanları şimdiki tavukların hormonlu olduğunu ve tavuk yemeyi azaltmamız gerektiğini söylüyor. Sen ne dersin?

ben de duydum ama çok da önemsemedim açıkçası.
    marketten aldığım tavukları yumurtaları sütleri yoğurtları yulafları meyveleri sebzeleri tüketmeye devam ediyorum.
    sıklıkla kan testi yaptırıyorum, kolestrolüm şekerim karaciğer enzimlerim ve diğer değerlerim normal.
    uzun vadede bir zararı olur mu bilemem ama organik ürünlere ayıracak param yok malesef.
    tabi her zaman güvenilir bilindik markaların ürünlerini alıyorum, en azından o konuda bir dikkat söz konusu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tarîhçî

quote:

quote:

quote:

quote:

ben de duydum ama çok da önemsemedim açıkçası.
    marketten aldığım tavukları yumurtaları sütleri yoğurtları yulafları meyveleri sebzeleri tüketmeye devam ediyorum.
    sıklıkla kan testi yaptırıyorum, kolestrolüm şekerim karaciğer enzimlerim ve diğer değerlerim normal.
    uzun vadede bir zararı olur mu bilemem ama organik ürünlere ayıracak param yok malesef.
    tabi her zaman güvenilir bilindik markaların ürünlerini alıyorum, en azından o konuda bir dikkat söz konusu.

Teşekkür ederim.

• OnurGSLi O kullanıcısına yanıt
    Sınava gireceğin için göbek oluştuysa ki kendi ifaden bu, yeni sınavlarda yine oluşacaktır. Sınavlardan kesmen lazım yemekten değil.

• güne böyle bir kahvaltıyla başlamaya bayılıyorum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

abi takma kafana.14 yıllık emeğe steroid derler böyle kıskanınca
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.