Şimdi Ara

Cok degisik Tofas ilani - Ozel yapim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
2.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limelar -- 30 Mart 2021; 12:9:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• "Aracımın kaporta boyası yenidir. Tavan hariç komple simli beyaza boyanmıstır. Kapı içi, tavan, motor ve bagaj içi orjinal boyasıdır.. aracımın önceki hali orjinal olduğunun göstergesi olarak tawan boyanmamıstr. "

Arabanın tavanı kesmişler ama boyası orijinal demek için boyamamışlar. Çok değişik bir ülke olduk.

K.

Arka kapıları açmadığına göre arka kapılar standart menteşelere sahip. Buradan saymaya başlıyorum saçmalıkları:

• 4 kapı bir aracın (5 kapı demeyin şimdi bana tutup da. Biliyoruz o kadar) kapılarını LSD kapı mantığında yapmak görsel açıdan rezalet bir şey. Kırma, saçma sapan bir şey oluyor. LSD kapının mantığı tek kapı araçlardadır. (Şimdi tekrar baktım da martı şeklinde de açılıyormuş. Öylesi daha saçma  )
    • Mavi far-sis farı hem görsel açıdan saçma ötesidir hem de aydınlatma açısından. Ayrıca karşıdan gelenlerin sülalenizle bilimum münasebete girmesi kuvvetle muhtemeldir.
    • Arabanın önünü basıp arkayı böyle arşa kadar kaldırmak bu Tofaşçıların en saçma geleneği. Ne görsel açıdan güzel ne de aerodinamiğe vs bi katkısı yok.
    • Twingo tavan genelde tavanı uzun, klasikleşmeye başlamış araçlarda gerçekten güzel görünüyor ama Tofaşta - hele ki böylesine kıçını kaldırıp gidilen Tofaşta - görsel açıdan tam bir rezalet olmuş. Ha aracın içini ferahlatır kesinlikle, ona bir şey diyemeyiz.
    • Beyaz döşeme yapılabilecek en kötü renk olmasının üstüne döşemenin işçiliği de yerlerde. Bunun çabuk kirlenecek olmasına mı yanarsın yoksa şimdiden pot pot duran yerlerin, düzgün olmayan köşelerin ileride yamuk yumuk görünmesine mi yanarsın...
    • En saçma yeri sona sakladım, bu arabalara bu fiyatlar verilir mi kardeşim Allah aşkına? Bu arabaya bunun üstüne bir de k24 motor atsan anca bu fiyatı isteyebilirsin. Belki o da yani...

Satılacak arabanın içine oturup/yanına durup fotoğraf çekmek tam bir salaklık abidesi. Seni de mi alıyoruz birader bu ne? Ha derse ki "Tipimden çıkarım yapın arabanın canına nasıl okumuşum onu anlayın" gibisinden amacı var, o zaman amenna.

Velhasıl, araba baştan aşağı çirkin ve baştan aşağı saçma. Allah bizim insanımıza akıl versin.

Düzenleme: İlanı okudukça ağlamak istiyorum. "w" kullanarak yazı yazıyor arkadaş...

• Öncelikle sa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dfk24 kullanıcısına yanıt

Cok degisik Tofas ilani - Ozel yapim 

• quote:

Orijinalden alıntı: dfk24

Öncelikle sa
    We as

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • "Aracımın kaporta boyası yenidir. Tavan hariç komple simli beyaza boyanmıstır. Kapı içi, tavan, motor ve bagaj içi orjinal boyasıdır.. aracımın önceki hali orjinal olduğunun göstergesi olarak tawan boyanmamıstr. "

Arabanın tavanı kesmişler ama boyası orijinal demek için boyamamışlar. Çok değişik bir ülke olduk.

K.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tr nin en dolusuymus okacak o kadar...

• Koltuğa kendi ismini yazdıracak kadar seviyor musunuz bu hayatı cidden?

Benim adım Zafer değil koltuk değişimi isterim Cok degisik Tofas ilani - Ozel yapim 

• Arabada boyasiz ama olmayan bi tavan var :)

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Koltuğa kendi ismini yazdıracak kadar seviyor musunuz bu hayatı cidden?

Benim adım Zafer değil koltuk değişimi isterim  

Plakalıkta bile var isim. ben ben ben hep ben, her yerde ben Cok degisik Tofas ilani - Ozel yapim 

• Uğraşılmış emek var ellerine sağlık yapanın fakatttt kesinlikle trafiğe çıkmaması gereken muayeneden geçmemesi gereken bir araç...
    Zaten kuş serisinin mukavemetinin ne seviyede oldugunu biliyoruz birde tavan kesilip cam yapılmış (günümüzde cam tavan olan araçların şase tavan baglantılar ekstra güçlendirilmiş oluyor dayanım açısından) ilk kazada allah korusun çok acı sonuçlar verir. Ama garajına koy geç karşısına çayını iç 😄

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Araç yaşlanmış kamburluk başlamış
  • Arka kapıları açmadığına göre arka kapılar standart menteşelere sahip. Buradan saymaya başlıyorum saçmalıkları:

• 4 kapı bir aracın (5 kapı demeyin şimdi bana tutup da. Biliyoruz o kadar) kapılarını LSD kapı mantığında yapmak görsel açıdan rezalet bir şey. Kırma, saçma sapan bir şey oluyor. LSD kapının mantığı tek kapı araçlardadır. (Şimdi tekrar baktım da martı şeklinde de açılıyormuş. Öylesi daha saçma Cok degisik Tofas ilani - Ozel yapim )
    • Mavi far-sis farı hem görsel açıdan saçma ötesidir hem de aydınlatma açısından. Ayrıca karşıdan gelenlerin sülalenizle bilimum münasebete girmesi kuvvetle muhtemeldir.
    • Arabanın önünü basıp arkayı böyle arşa kadar kaldırmak bu Tofaşçıların en saçma geleneği. Ne görsel açıdan güzel ne de aerodinamiğe vs bi katkısı yok.
    • Twingo tavan genelde tavanı uzun, klasikleşmeye başlamış araçlarda gerçekten güzel görünüyor ama Tofaşta - hele ki böylesine kıçını kaldırıp gidilen Tofaşta - görsel açıdan tam bir rezalet olmuş. Ha aracın içini ferahlatır kesinlikle, ona bir şey diyemeyiz.
    • Beyaz döşeme yapılabilecek en kötü renk olmasının üstüne döşemenin işçiliği de yerlerde. Bunun çabuk kirlenecek olmasına mı yanarsın yoksa şimdiden pot pot duran yerlerin, düzgün olmayan köşelerin ileride yamuk yumuk görünmesine mi yanarsın...
    • En saçma yeri sona sakladım, bu arabalara bu fiyatlar verilir mi kardeşim Allah aşkına? Bu arabaya bunun üstüne bir de k24 motor atsan anca bu fiyatı isteyebilirsin. Belki o da yani...

Satılacak arabanın içine oturup/yanına durup fotoğraf çekmek tam bir salaklık abidesi. Seni de mi alıyoruz birader bu ne? Ha derse ki "Tipimden çıkarım yapın arabanın canına nasıl okumuşum onu anlayın" gibisinden amacı var, o zaman amenna.

Velhasıl, araba baştan aşağı çirkin ve baştan aşağı saçma. Allah bizim insanımıza akıl versin.

Düzenleme: İlanı okudukça ağlamak istiyorum. "w" kullanarak yazı yazıyor arkadaş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raxacoricofallapatorian -- 30 Mart 2021; 15:34:31 >
  • arka tekerler az çıkmış dışarıya birer jant lastik daha taksaydın isuzu npr gibi

• böyle yapınca güzel olduğunu mu sanıyorlar, şu hurdaya harcanan paraya yazık.

• Modifiyeli tabut

• Cok degisik Tofas ilani - Ozel yapim
  • Yani şu arabayı şu haliyle bırakmak çok mu zor en güzel hali böyle.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-tofas-ilk-elden-degisen-boya-tramer-yokkk-909254744/detay

• iyi de neden ?

• Ön göğüs kaplamayı görünce kusmamak için zor tuttum kendimi...

• w
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.