Şimdi Ara

Çok çok Acil 301 veya C-elysee'den birini seçmem gerekiyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bazı arkadaşlar 301`i
    C4sedan ve 308 gibi C segmenti sanıyorlar.
    Gerçek c segmenti alın demek istedim.
    B segmentiyle alıp veremediğim yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlar kendi anavatanları Fransa da bile satılmıyordu, 3.dünya ülkeleri için üretilmiş çöpler bunlar.

Ayrıca baz donanım ve beyaz renkse bu araçlar ve galeridense km düşürülmüş bile olabilirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyaz Renk 301 ,Elyyse ,Linea,Clio4,Fiesta ikinci elde uzak durulması , yakınlaşılması halinde de arkanıza bakmadan kaçılması gereken araçlardır...

%99 a yakını uzun dönem filo kiralama şirketlerinden çıkma araçlar olur , kiralama yapan firmalar bu araçları organizasyonlarındaki en alt kademe pazarlama personeline vermekte olup , trafikte yollarda makas atan , kasislerden uçarak geçen, ışıklarda patinaj çeken tipler hep bu araçları kullanır...

Bu nedenle amannnnn diyim.....
  • C-eylese ile 301 her nekadar aynı tasarım gibi gözüksede C-eylese bir tık herzaman önde.Ayrıca 2015 model c-elysee bagaj kapağı değişik ve ön çamurlukta boya olması okadarda büyük sorun değil.

Eğer motorunda sorunda yoksa C-eyleseyi tavsiye ederiz

• Zaman ayırıp cevap veren herkese teşekkür ederim, iki arabadan da vazgeçtik, birinin kilometre sorunu diğerinin değişenleri sebebiyle. Daha sonra başka bir 301 bulduk, 3 parça boyalı yazıyordu ilanında fakat bizim yaptırdığımız ekspertizde 8 parça boyalı çıkınca bu araçtan da vazgeçtik.

Daha sonra çok yakın bir tanıdığımızın benzin+lpgli full paket seat ibizasını aldık. Yaklaşık 1 aylık süreçten çıkardığım sonuç paran yetmiyorsa dizel alma oldu.

İyi günler dilerim.
    Selamlarımla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

"Aktif araç kullanan birisiyim, 30.000 km/yıl yol yapıyorum."

dediğiniz için ikisinden de uzak durun.
    Gerçek C segment bir araç alın.
    yağmurlu havada, şehir içinde, önümde 180 derece döndü. önü arkaya, arkası öne ..

corolla-octavia-focus-auris-308-c4-astra-megane-fluance-mazda3-
    508-c5-mondeo-laguna
    vs.

Su birikintisinde frene basmıştır. 20 küsur sene önce acemiyken ben de yapmıştım. Frene basma, sadece motor freniyle yavaşça geç. Bu kadar basit.

• quote:

Orijinalden alıntı: febastan

Zaman ayırıp cevap veren herkese teşekkür ederim, iki arabadan da vazgeçtik, birinin kilometre sorunu diğerinin değişenleri sebebiyle. Daha sonra başka bir 301 bulduk, 3 parça boyalı yazıyordu ilanında fakat bizim yaptırdığımız ekspertizde 8 parça boyalı çıkınca bu araçtan da vazgeçtik.

Daha sonra çok yakın bir tanıdığımızın benzin+lpgli full paket seat ibizasını aldık. Yaklaşık 1 aylık süreçten çıkardığım sonuç paran yetmiyorsa dizel alma oldu.

İyi günler dilerim.
    Selamlarımla.

Dizel 2. Elde çok üzebilir. Eski şirketimin daha 50 binde motoru bitmişti sümbülün. 8 bine sattılar. Alan kesin birine 30 bine kazıklamıştır. Dizel benzinli gibi değil yap rektefeye geç.

• quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

yağmurlu havada, şehir içinde, önümde 180 derece döndü. önü arkaya, arkası öne ..

508-c5-mondeo-laguna
    vs.

Su birikintisinde frene basmıştır. 20 küsur sene önce acemiyken ben de yapmıştım. Frene basma, sadece motor freniyle yavaşça geç. Bu kadar basit.

Önündekiler ani fren yapmıştı.

Bu haldeyken motor freni yapılmaz ki.

Yinede bu araçlar alındıysa, iki misli dikkat lazım. takip mesafesini felan iyi ayarlamak lazım.

• 2.elde dizel araç binici için bazen ideal değil. Gerçek binici sizin gibi 2.el hileli hurdalı araç alma yerine sıfır benzinli alıp kullanıyorlar. Sebebi ise dizel ile benzinli fiyat farkı. 2.elde düşük km dizel ucuza ancak tutulmayan araçlara bakmamız gerekir. Bu konuda Juke ilanların maşallahi var benzinli otomatik vites dizel düz viteslerden pahalı.

C sınıfı tutan bir sedan alınacak ise Astra, Corolla gibi mecburen benzinli alınmalı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

508-c5-mondeo-laguna
    vs.

Önündekiler ani fren yapmıştı.

Bu haldeyken motor freni yapılmaz ki.

Yinede bu araçlar alındıysa, iki misli dikkat lazım. takip mesafesini felan iyi ayarlamak lazım.

yağmurlu havada takip mesafesine özellikle dikkat etmek lazım. önümüzdeki her zaman ani fren yapabilir.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.