Şimdi Ara

Çok Büyük İhtimalle Aldatılıyorum, Ne Yapmalıyım? (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
28
Favori
37.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende aşırı merak içerisindeyim umarım çözmüştür.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Son durum nedir hocam???

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Pasif bir koca aktif bir gizli aşk hikaye aynı karakterler farklı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone kullanıyorsanız bul uygulamasından konum paylaşın bence fırsat bulursanız

• troll konu değil mi şimdi bu hortlayıp duruyor?   

free halledeceğim ben bunu yav yeter k ist olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheGladio -- 19 Nisan 2022; 11:36:3 >
  • jestappp J kullanıcısına yanıt

Kardeş 16.5 yıllık evli ve 14.5 yaşında bir erkek çocuk sahibi olarak durumuna çok üzüldüm geçen yıl Aralık ayında attığın bu mesajından sonra açtığın konuya hiç bir şey yazmamışınız forumca son durumu çok merak ediyoruz acilen bizi bilgilendir

• mobiltakip al arabanın gozukmeyeceği biyerine sokuştur telefondan takip et

• dalga geçmiyorsan vaktin bol ruh hastası değilsen anormal şekilde senaryo çizip rahatsızlığını bastırmak istemiyorsan kısaca gerçekse konu , telefonuna masraf yapıp ajan program yükle ne dedektife ne şüpheye ne de ispatsızlığa yer kalmaz . internete girdiği anda msj whats app yazışmalar telefon aramaları her şey dahil ispatlayabilirsin . evlenmedik akıllılık ettik . bu burnu havada türk karı milleti ile evleneceğime gider rusyadan slav ülkelerinden karı alırım keyfime bakarım . türk kadınları gerçekten benim gibi bir optimist bir adam için bile bitmiştir , yerlerde sürünüyorlar saygınlık açısından . şu devirde evlenip bir de nafaka gibi abuk subuk şeylerle uğraşanlara şaşıyorum . 40 sene saati bilmem kaç dolara kadar giderim rus eskorta ama bu salaklara para yedirmem . allah hepsini belasını versin

inanın şu seneye kadar hep çıkarları , son 15 20 senede sadece statüm param veya yakışıklılığım için peşinde döndü o. lar . seni sen olarak görüp kabullenip ilişki yaşamak isteyecek karı yok . allah belamızı versin ki yok . en azından rus hanımları sadece erkekliğe evini geçindirmeye bakan onun derdinde olan erkeklere hizmet ediyorlar . helal olsun valla . keşke işim yolum düşse de adam gibi bir rus karısı alsam .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estimates29 -- 14 Haziran 2022; 0:12:37 >

• boşan gitsin olsun bitsin

• .......

• olayın sonucu ne oldu

• Bunları suçüstü yakalayayım derken kadının yeni sevgilisi tarafından öldürüldü sanırım.

• Son durum ne hodjam noldu

• Bu konunun sonu ne arkadaşlar çok merak ettim

• YTÜ Ehm kullanıcısına yanıt
    Bir daha yazmamış karıyı vurup içeri girdi herhalde.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • babayı izle kullanıcısına yanıt

yazar 3 5 seneye o zaman

• YTÜ Ehm kullanıcısına yanıt

Adam kafayı yedi diye düşünüyorum.

• Son durum nedir, latin dizisi gibi yazdın senaryoyu kayboldun gailba..

• jestappp J kullanıcısına yanıt
    eşinizin cinsiyeti nedir?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.