Şimdi Ara

Çok Büyük İhtimalle Aldatılıyorum, Ne Yapmalıyım? (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
28
Favori
37.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Herhangi bir gelişme var mı dostum?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Son durum nedir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne oldu acaba bende merak ediyorum.

• önceden televizyonda izlemiştim. türkiye versiyonuda vardı. Gerçek bir mevzu.

Dedektif diye bi hizmet vardı. Sen dedektife para veriyorsun. Adamlar senin yerine takip ediyor delil topluyordu arabayla kapıda uyuyorlardı vs. sonra aldatılman kesinleşince sende dava da delil olarak gösteriyordun. bu mevzuyu bi araştır istersen.

• Gelişme var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen de başka kadınlarla takıl etkisini görürsün.

Mesela onun başkasının arabasına binmesi normal ise sen de başka kadınları arabana al dolaş gez çık.

Bir kere bu olayı yapan insandan hayır gelmez ne yapacağım diye sorman ve endişelenmen yerine kendi hayatını ve keyfini yaşamalısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jestappp J kullanıcısına yanıt

İlk önce sahte bir numara al Google play mağazasında e-sim ya da numero olarak geçer

Sonra sosyal medya hesabı aç bu sahte aldığın numara ile (Numaralar ücretli)

İnstagram facebook vs hesaba resim atamak için şu siteyi kullanabilirsin https://thispersondoesnotexist.com

Bir tane Gps cihazı al eşinin arabasına görünmeyeceği bir yere sabitle. Tampon altı falan olabilir sağlam olduğundan emin olmalısın.

Bir tane ses kayıt cihazı al. 32Gb bellek yeterli eşinin arabasına koy kaydetsin. Günlük alıp bakarsın fakat arabasından nasıl gidip alırsın bilemiyorum. Muhtemelen 1 haftaya kadar 7/24 kayıt yapabilir bu bellekle. Ses kayıt cihazı göremeyeceği bir yerde olmalı dikkat et. Ya da sim kartlı ses kayıt takip cihazı da alabilirsin ama bunlar baya baya maliyetli bilgin olsun.

Whatsapp gibi takip edilebilir platformlardan uzak dur mümkün olduğunca konuşma yapma. İlerde adliyelik bir durum olursa suçlu duruma düşebilirsin dikkat et. Henüz daha 1 yıl olmamış bir evlilikte zor bir durum bu. Severek evlenmediniz galiba.

• Benim eşim başkasının arabasına binecek sadece 2 si olacak ve yemeğe gidecekler... Siz iyi misiniz?

• Şimdi ne kadar 2 kişi yemeğe mi gidilirmiş desek de bazen denk gelebiliyor. 5 aylık evlilikte aldatma şüphesi varsa arkasındaki sorulara cevap aramak gerekebilir. İsteyerek mi evlendiniz? Maddi durum olarak sıkıntılar varda karşı tarafın gözü dışarıda mı? Yoksa sizin baskıcı kişiliğiniz mi var? İnternetin bu kadar yaygınlaşması sonrası insan ilişkilerimizde hep zarar gördü.

• Son durum nedir

• Hocam son durum nedir

• Ne oLursa OLsun kanıt al bi şekilde ama hakları ihlal etmeden wahtsapp takip programı vs sıkıntı çıkarabilir aman deyim işin bitince sil

• Halen merak içindeyim insan bir bilgilendirir ya  

• Hocam güncel durum nedir acaba?

• karisi hamile onun cocuguna bakmak icin hazirlik yapiyorlar oda takimi falan arastiriyor

• Zebani nerde

• Konu fena heyecanlı. Geçmiş olsun.

• Sonucunu en çok merak ettiğim konulardan

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.