Şimdi Ara

Çok bunaldım tek başıma dışarı çıkacağım tavsiyeler? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben olmadığım kesin Tek başıma dolaşmayı sevmem
  • Durum güncellemesi :D Evden çıktım biraz Kızılay'da takıldım. Oradan yürüme Anıtkabir falan derken baya bi yoruldum :D Aslında tek gezmek çok da kötü değilmiş. Sadece cafeye falan oturunca biraz garip oluyor.
  • LaTTidU* kullanıcısına yanıt
    Bisiklet imkanın varsa canın sıkılınca soyle çevre yolu tarzında geniş ferah yollarda şoyle 30 45 dk surmek insana muthis keyif verir. Benim evim tamda yolun yaninda yolun etrafida agaclik. Havayi icime ceke ceke suruyorum bisikleti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaTTidU*

Durum güncellemesi :D Evden çıktım biraz Kızılay'da takıldım. Oradan yürüme Anıtkabir falan derken baya bi yoruldum :D Aslında tek gezmek çok da kötü değilmiş. Sadece cafeye falan oturunca biraz garip oluyor.

Bisiklet gibi seyler haricinde tek dolasmaktan nefret ederim

Cikmam daha iyi yani

• Tek başıma çıktığım çok olur.Oturur bi yerde çayımı içerim sıkıldıysam kalkar dolaşırım,yorulunca oturur insanları izlerim,manzara varsa geçerim karşısında kafamdan bir şeyler düşünürüm.Eski bi dostu ara iki laf ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrTux

quote:

Orijinalden alıntı: Tonyukuk

quote:

Orijinalden alıntı: MrTux

Sinemaya git yalniz basina. Cips,icecek falan al. Onun keyfi bir baska oluyor valla.
    Hatta bende gideyim ya uzun zamandir sinemaya gitmedim

güzel oluyo mu harbiden?

Bana acaip keyifli geliyor. Tek basina rahat rahat izliyorum filmi. Kimse sagdan soldan yorumlar yapmiyor oh mis

sinemiayı keşfettiniz mi hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: LaTTidU*

Durum güncellemesi :D Evden çıktım biraz Kızılay'da takıldım. Oradan yürüme Anıtkabir falan derken baya bi yoruldum :D Aslında tek gezmek çok da kötü değilmiş. Sadece cafeye falan oturunca biraz garip oluyor.

balgatta oturuyorken daralınca yurtta bahceliye giderdim lemana veya armadaya giderdim sinemaya
  • Geçen arkadaşla kafeye gittik.cay iciyoruz .bir tane asosyal geldi tek basina. Karşıdaki masaya oturdu.neyse hareketler filan tam dh asosyali.bunun tam karşısında iki kız oturuyor.ben bu elemanı gozetliyorum.nargile istedi bu.neyse nargile geldi karşıdaki kızlar da buna dogru bakıp bakıp kendi aralarinda gulusuyorlar.neyse bizim eleman daha fazla dayanamadı nargileyide piç etti kalktı gitti.buda böyle bir animdi

• LaTTidU* kullanıcısına yanıt
    Ankara'da oturuyormuşsun böbrekleri alabilirim.
  • Kutuphanelere falan git

• Samed Bey kullanıcısına yanıt
    Gazete kağıdına sarıp bırakayım hocam sen yeri söyle

• Benim de amcam denizatı

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.