Şimdi Ara

Çok az ömrüm kaldı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
5
Favori
5.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Csb olduğu kanıtlanmasına rağmen hala ''geçmiş olsun'' mesajı atanlar neyin kafasındalar onu anlayamadım.
  • RIP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WoLWeX -- 21 Ekim 2013; 16:16:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Willy Willie

csb

neyın csb sı adam canınının derdınde nıye gelıp buraya mılletı kandırsın ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bypire

quote:

csb

neyın csb sı adam canınının derdınde nıye gelıp buraya mılletı kandırsın ki ?

konudaki ilk csb yazana atarlanmasan da zahmet edip diğer mesajları da okusan keşke...
  • csb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah yardımcın olsun hocam cidden çok üzüldüm .İnşAllah en kısa sürede iyileşirsin.Allah'tan ümit kesilmez.
  • Gecmis olsun yakin zamanda iyilesirsiniz umarim

• Adam makaraya sarsa ne olur bi geçmiş olsun demek için bin dereden su getiriyorsunuz iyi dileklerinizde sizin olsun .yaşayan her canlı bir gün ölecek dostum kimimiz önce kimimiz sonra belkide bunu yazdıktan kısa süre sonra ben senden önce ölürüm.o yüzden bilinmeyene üzülme geçmiş olsun kardeşim .ayrıca nakil ile karaciğerde sonuç mükemmel oluyor bilesin...

• Allah yardımcın olsun

• allah şifalar versin
  • Normal insan ömrü 40 yıl....Tabi doğada yaşayan avlanmak zorunda kalan eski insanlardan bahsediyorum....Tıb gelişti bugünkü duruma geldi..

Ot gibi yaşamışsın 100 sene...Dolu dolu yaşamışsın 25 sene...Mantık bu olmalı...Padişahlar 35 yaşında ölmüş..Bir tanıdığım vardı...Çok dindar 65 yaşında, şöyle demişti..Peygamberimiz (S.A.) 63 Yaşında ölmüş benim ne günahım var hala yaşıyorum...Yani değişik bakış açıları mevcut bu yaşam süresinde..

Tavsiyem..Dindarsan kendini dine ver..Yok değilsen günü dolu dolu yaşa öyle yaşaki başkalarının 10 yılda yaptığını sen bir yılda yap...

Ve moralini düzgün tut...Vucut her şeyi tamir edebilir...Öyle yaratılmışız...Bir bakarsın bir gün iyileşmişsin...
  • dalağında dalak büyüklüğü kadar bir kist olsa ayakta duramazsın.

csb.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rorita

quote:

csb

Adam ciddi gibi

biz kaç kişiyi gömdük dh konu dışında be yavrum,bunlar ne ki.

Eğer bunun üzerine de CSB yapılabilirse ALLAH islah etsin..

--//--
    ALLAH şifa versin umudunu kaybetme, umarım tez zamanda iyi haberlerini alırız..
  • Kiyamet geliyo zaten ölcez biz

• Bosver bu dünya yaşanmaya değmez zaten

• Geçmiş olsun , Allah şifa versin.

• quote:

Orijinalden alıntı: meymür

Beyler kornik aktif hepatit B hastalığım var ve karaciğerim berbat durumda. her geçen gün karaciğerimi yiyor bu hastalık. siroza dönüştürme riski çok fazlaymış. ertelemek için ilaç alıyorum. dayılarımdan 2'si 35 yaşlarında hepatit B'den öldüler. Bana da el sallama vakti geldi hayata. Her gece yatarken acaba sabah kalkabilecek miyim diye yatıyorum. imzama bakmayın, gırgırına.. yaşım 26. dalağımda da dalak büyüklüğünde kist var, dalak alınması gerekiyor ama doktorlar cesaret edemiyor dalağı almaya. dua edin artık ne yapalım.

Benim babamda da kornik aktif miydi.bilmiyoruda hepatit b vardı bide karaciğer yağlanması ama sağlıklı şu anda inşallah sizde sağlığınıza kavuşursunuz...

csb değilse tabii

• Ölüm kaçınılmaz ise ertelemenin bir anlamı yok bence. Ama siz bilirsiniz. Ben olsam her türlü riske girerdim. Geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuattroFR

Geçmiş olsun, allahtan umut kesilmez hocam bozmayin moralinizi

ağlama simgeleri koyarak adamın morali daha da bozulmuştur
  • Gecmis olsun kardesim

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.