Şimdi Ara

Çok az ömrüm kaldı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
5
Favori
5.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah acil şifa versin hocam. üzüldüm haline

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende de karaciğer büyümesi var, hiç doktora gitmedim.
    sırt ağrısı çekiyor musun? düz yatarken aşırı derecede sırt ağrısı çekiyorum ve bunun karaciğerle alakalı olduğunu düşünüyorum.
  • Csb degise geçmiş olsun. Karaciğer nakli bu hastalığı kurtarmıyor mu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • CSB değil ise allah şifa versin.

• Ne olursa olsun umudu kaybetmemek gerek. Allah sifa versin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç bir tedavi falan yok muymuş iyice araştırıldı mı? Yurtdışında falan?
    Şifa bulman dileğiyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: meymür

Beyler kornik aktif hepatit B hastalığım var ve karaciğerim berbat durumda. her geçen gün karaciğerimi yiyor bu hastalık. siroza dönüştürme riski çok fazlaymış. ertelemek için ilaç alıyorum. dayılarımdan 2'si 35 yaşlarında hepatit B'den öldüler. Bana da el sallama vakti geldi hayata. Her gece yatarken acaba sabah kalkabilecek miyim diye yatıyorum. imzama bakmayın, gırgırına.. yaşım 26. dalağımda da dalak büyüklüğünde kist var, dalak alınması gerekiyor ama doktorlar cesaret edemiyor dalağı almaya. dua edin artık ne yapalım.

Yolun sonuna gelmıs bulunuyosun evlat . Hayatın tadını cıkarmanı tavsıye edıyorum . Yapılcaklar lıstesı yap ve bu surude olmeyı asla bekleme ...
  • ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİN KARDEŞİM İNŞALLAH ATLATIRSIN.
  • Geçmiş olsun. Dh de geçirceğin zamanı 5 vakit namaza harca derim en azından için rahat olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Entropii

Geçmiş olsun. Dh de geçirceğin zamanı 5 vakit namaza harca derim en azından için rahat olur

Toplanin mubarekler

• çok geçmiş olsun. tedavi durumu nasıl hocam? hemen kestirip atmamak lazım farklı doktorlara görünün, zira birinin dediği birini tutmuyor. çok çok üzüldüm gerçekten.
  • Allah şifa versin hocam
  • quote:

Geçmiş olsun. Dh de geçirceğin zamanı 5 vakit namaza harca derim en azından için rahat olur

he zaten allah anlamıyo dimi ölceni anladı zaman namaza başladını böyle sevap point kasılmaz niyet önemli niyett
  • Dostum geçmiş olsun ibadetini tam yap ALLAH kurtuluş yolun neyse elbet gosteririr

• Allah acil sifalar versin kardesim Allah yar ve yardimcin olsun insAllah Amin...

• quote:

Orijinalden alıntı: meymür

Beyler kornik aktif hepatit B hastalığım var ve karaciğerim berbat durumda. her geçen gün karaciğerimi yiyor bu hastalık. siroza dönüştürme riski çok fazlaymış. ertelemek için ilaç alıyorum. dayılarımdan 2'si 35 yaşlarında hepatit B'den öldüler. Bana da el sallama vakti geldi hayata. Her gece yatarken acaba sabah kalkabilecek miyim diye yatıyorum. imzama bakmayın, gırgırına.. yaşım 26. dalağımda da dalak büyüklüğünde kist var, dalak alınması gerekiyor ama doktorlar cesaret edemiyor dalağı almaya. dua edin artık ne yapalım.

gece gece bir sen birde sezen bitirdi valla
  • Geçmiş olsun dostum acil şifalar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: CH3COOCH2CH3

quote:

he zaten allah anlamıyo dimi ölceni anladı zaman namaza başladını böyle sevap point kasılmaz niyet önemli niyett

Kolaylik göster affa saril İyiliği tavsiye et cahillerdende yüz Cevir.

Araf suresi 199

Affa saril

• Geçmiş olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah yar ve yardımcın olsun. İnancını bilmiyorum ama ibadet seni ruhsal olarak rahatlatacaktır. Kalkıp namaz kılacak enerjin olmayabilir kalp herşeye yeter. inanarak edilen dua herşeye kadirdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marsgunu -- 21 Ekim 2013; 1:04:25 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.