Şimdi Ara

Çok aradım birtürlü cevabı bulamadım. Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Birgün çalıştığım isyerine bir laptop geldi. Farklı bir firmanın elemanın laptopuydu. İnternete bağlamak istedik. Ama pcnin aklınıza gelebilecek tüm ayarları kilitlenmişti. Register'a bile girmiyordu. Herhangi bir ayarı değiştirmek mümkün olmadı. sistem xp pro. Acaba aranızda bilen varmı bu ayarlamayı. Yada eğer bir proğramsa adını bilen? bunu kendi işyerimdeki pc leri bende bu şekilde yapmak istiyorum. Teşekkürler...

• registera girmek istediğinde yada diğer uygulamalarda ne hatası alıyorsun
  • giremiyorsun zaten hata da yok. Mesela hani seçilemeyecek birşey olduğunda soluk kalırya herşey. Aynen tüm ayar yerleri öyleydi. Bunu proğram vasıtası ile yaptıklarını zannediyorum ama ben bulamadım...
  • böyle birkaç program war..
    misal cafe işletmeleri için bile programlarda kısıtlamalar war sağ tıklamasın sol tıklamasın bilgisayarımı seçemsin başlatı kaybet ses ayarlarını kaybet gibi vs vs vs ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: duman64

giremiyorsun zaten hata da yok. Mesela hani seçilemeyecek birşey olduğunda soluk kalırya herşey. Aynen tüm ayar yerleri öyleydi. Bunu proğram vasıtası ile yaptıklarını zannediyorum ama ben bulamadım...

bilgisayarı güvenli modda açıp sistem geri yükleme yapmayı denesene
  • şirket bılgısayarı ıse domaın ortamına bağlı bır sıstem olabılir.yanı group polıcy ayarları etkındır ..buna domaın sıstemın guvenlık ılkesıdır.yanı kullanıcı denetım masasına bıle sokmaz herhangıı bıır ayar yapmasına ve program kurmasına ızın vermez ..tabıı bunun detayı guvenlık ıslemını yapan admınıstratore baglıdır...eger ıslem yapmak ıstıyorsan domaın yerıne ayarlarını local makıne uzerınde yapmalısın.......o kullanıcıda bosuna zaman kaybetme hıc ıslem yapamazsın
  • senin anlattıkların makine domaine dahil olduğunda geçerlidir.
  • Senin bahsettiğin gibi bir laptop bana da gelmişti.Format atacaktım ama cdromu çalışmıyordu.
    http://forum.donanimhaber.com/m_21736285/mpage_1/key_//tm.htm#21736285
    Linke bakarsan anlıcaksın ne demek istediğimi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.