Şimdi Ara

ÇOK AMAÇLI ÇAKI TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
5
Cevap
1
Favori
1.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 ay
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 47 gün 20 saat 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Kanzaki (1 mesaj) tribünler ayakta (1 mesaj) sinirli31 (1 mesaj) ErsunYanalFanboi (1 mesaj) adildeveci (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    MERHABALAR BEN ÇOK AMAÇLI ÇAKI BAKIYORUM VE ORTA DÜZEY İŞ GÖRÜCEK Bİ ÜRÜN ARIYORUM BUNUN İÇİN DAHA ÇOK VICTORINOX MARKASINDA KARAR KILDIM BANA BUNUN HAKKINDA ÖNEREBİLECEĞİNİZ BİR ŞEY VAR MIhttps://www.trendyol.com/victorinox/caki-1-3613-camper-13-fonksiyonlu-p-1798644 BU TARZ Bİ ŞEY DÜŞÜNÜOYRUM

|
    |
  • Yarbay
    2905 Mesaj
    BUNUN TESTERE OLMAYANINI YILLAR ÖNCE YERDE BULMUŞTUM HALA TAŞ GİBİ ÖNERİRİM.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • çok amaçlı çakı alma arkadaşım,amacına göre bir bıçak al geç.bu çakılar iyi güzel herşeyi yapıyor ancak hiçbirşeyi düzgün yapmıyor.ben av amaçlı aitor jungle king 2 kullanıyorum.muazzam güvenilir bir hayatı idame bıçağı.

illa çok amaçlı olsun diyorsan victorinox ranger iyidir.leatherman da iyi toollar üretiyor.leatherman surge çok güvenilir.

• Er
    5 Mesaj

Selam reis bende çakı bıçak almak istiyorum köye giderken lazım olucak. genellikle kesip, biçme işleri av da olabilir bana hangisini tavsiye edersin

türkiye de satılanlar dan

|
    |
    tribünler ayakta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    52 Mesaj

Çok amaçlı çakı deyince akla zaten #VICTORINOX gelir. Reklama yapmak gibi olmasın ama adamlar yapmış abi. çok küçükken bizim evde bir tane vardı klasik kırmızı olanından, ben büyüdüm hâla var :) Kampa giderken falan bazen alıyorum VICTORINOX'u ve gerçekten lazım oluyor (kampa giderken tabi sadece çakı değil bir de av bıçağım oluyor yanımda).

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant vp
valorant points
takipçi satın al
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.