Şimdi Ara

Çok Amaçlı Ahşap Laptop Sehpası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
15.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar.Ben ahmet bilgisayar mühendisiyim.Malum saatlerce laptop başında bulunmam gerekiyor ve masa basında saatler gecıriyorum.Bu yuzden kendim için bir sehpa tasarladım ve çok beğenildi ve seri üretime geçtim 100 adet ve elimde son 30 adet kaldi.Patent ve gerekli tüm haklarıda aldım ve genç bir girişimci olmanın verdiği
    aşk ve şevkle bu ürünü sizlerle paylaşmak istiyorum.Kısaca anlatayım ürünü.

Arkadaşlar Elimde son 30 adet ürün kaldı ve birim fiyatı 55 tl dir. Toplu alımlarda 2 denfazla ekstra indirim yapabilirim.
    Mail:ahmetlutfuyenigun@gmail.com
    Tel:05547606468

AÇIKLAMA;
    Sizler için özel tasarlanmış bu ürünü Laptop sehpası olarak kullanabileceğiniz gibi,ders çalışmak,yemek yemek ve kitap okumak gibi çok farklı alanlardada kullanabilirsiniz.Hem sağlık hemde estetik açıdan sizlerin beğenisine sunulmuş olan bu ürün tamamen yerli birinci sınıf çam ağacından üretilmiştir.Üç farklı renk seçeneği bulunmaktadır.Ayrıca üzerindeki oyma desenlerle birlikte tamamı el işciliğidir.Bu ürünü koltugunuzda oturarak, yatagınızda uzaranarak ve yerde oturarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.Bu ürün ilk kez üretilmiş olup patent ve tüm hakları firmamıza aittir.
    __________________________________________________________________________________________________
    TEKNİK ÖZELLİKLERİ;
    Sizlerin her türlü ihtiyaçları düşünülerek özel olarak tasarlanmış bu ürünün teknik özellikleri şunlardır;

-Üst tabla hareketli ve sabit olmak üzere iki parçadan oluşmaktadır.
    -Hareketli parça üzerinde laptopun hava akımını sağlayabilmesi için el oyması desenler bulunmaktadır.Ayrıca laptopun kaymaması için uç kısımda stop bulunmaktadır.
    -Hareketli kısım özel bir mekanizma sayesinde kullanım pozisyonunuza göre farklı açılarda ayarlanabilmektedir.
    -Sabit parça üzerinde Mouse kullanabileceğiniz ölçüde bir alan ve bu alan üzerinde bardaklık bulunmaktadır.
    -Kullanım alanınıza göre uzayıp kısalabilen ayaklara sahiptir.Ayrıca bu ayaklar tamamen katlanarak ürünün yer kaplamadan rahatça saklanmasını sağlamaktadır.
    -Ayrıca ürünümüzün üç farklı renk seçeneği bulunmaktadır.Farklı renk seçeneklerini resimlerde görebilirsiniz.
    -Ürün ebatları; 55cm * 35cm yüksekliği 21cm`dir ayaklar açıldığında 32 cm boyuna ulaşmaktadır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lufluf -- 30 Haziran 2010; 1:59:29 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: lufluf

Merhaba Arkadaşlar.Ben ahmet bilgisayar mühendisiyim.Malum saatlerce laptop başında bulunmam gerekiyor ve masa basında saatler gecıriyorum.Bu yuzden kendim için bir sehpa tasarladım ve çok beğenildi ve seri üretime geçtim 100 adet ve elimde son 30 adet kaldi.Patent ve gerekli tüm haklarıda aldım ve genç bir girişimci olmanın verdiği aşk ve şevkle bu ürünü sizlerle paylaşmak istiyorum.Kısaca anlatayım ürünü.

Arkadaşlar Elimde son 30 adet ürün kaldı ve birim fiyatı 65 tl dir. Toplu alımlarda 2 denfazla ekstra indirim yapabilirim.
    Mail:ahmetlutfuyenigun@gmail.com
    Tel:05547606468

AÇIKLAMA;
    Sizler için özel tasarlanmış bu ürünü Laptop sehpası olarak kullanabileceğiniz gibi,ders çalışmak,yemek yemek ve kitap okumak gibi çok farklı alanlardada kullanabilirsiniz.Hem sağlık hemde estetik açıdan sizlerin beğenisine sunulmuş olan bu ürün tamamen yerli birinci sınıf çam ağacından üretilmiştir.Üç farklı renk seçeneği bulunmaktadır.Ayrıca üzerindeki oyma desenlerle birlikte tamamı el işciliğidir.Bu ürünü koltugunuzda oturarak, yatagınızda uzaranarak ve yerde oturarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.Bu ürün ilk kez üretilmiş olup patent ve tüm hakları firmamıza aittir.
    __________________________________________________________________________________________________
    TEKNİK ÖZELLİKLERİ;
    Sizlerin her türlü ihtiyaçları düşünülerek özel olarak tasarlanmış bu ürünün teknik özellikleri şunlardır;

-Üst tabla hareketli ve sabit olmak üzere iki parçadan oluşmaktadır.
    -Hareketli parça üzerinde laptopun hava akımını sağlayabilmesi için el oyması desenler bulunmaktadır.Ayrıca laptopun kaymaması için uç kısımda stop bulunmaktadır.
    -Hareketli kısım özel bir mekanizma sayesinde kullanım pozisyonunuza göre farklı açılarda ayarlanabilmektedir.
    -Sabit parça üzerinde Mouse kullanabileceğiniz ölçüde bir alan ve bu alan üzerinde bardaklık bulunmaktadır.
    -Kullanım alanınıza göre uzayıp kısalabilen ayaklara sahiptir.Ayrıca bu ayaklar tamamen katlanarak ürünün yer kaplamadan rahatça saklanmasını sağlamaktadır.
    -Ayrıca ürünümüzün üç farklı renk seçeneği bulunmaktadır.Farklı renk seçeneklerini resimlerde görebilirsiniz.
    -Ürün ebatları; 55cm * 35cm yüksekliği 21cm`dir ayaklar açıldığında 32 cm boyuna ulaşmaktadır

Çok hos görünüyor
    Benzer cin malı aleminyum urunler cok kısa omurlu oluyor
    bu gayet saglam gıbı

temın kosulları ve fıyat hakkında detay alırsak
    uygun sartlardaysa bolca satılacagını sanıyorum

sımıden basarılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McOrco -- 4 Nisan 2012; 20:03:34 >

• anladık çok heyecanlısın .baksana fiyatı bile unutmuşsun heyecandan.
  • Eger almayı düşünen arkaşlar var ise benimle irtibata gecebilirler.Promosyon Fiyatı 65 tl dir. mail adresim ahmetlutfuyenigun@gmail.com tel : 05547606468

• 26 liraya sundan almıstım
    65 gercekten pahalı geldı ıyı satıslar :(
    fıyat ılerde umarım daha makıl sevıyelere gelır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McOrco -- 30 Haziran 2010; 1:49:41 >
  • vallaha unuttum heyecandan:D

• hanı dh uyelerıne ındırım :) bu nasıl sıcak fırsat :)
    gıttıgıdıyordakı ve sahıbındendekı fıyattan satıyorsunuz yıne
  • tamam hocam dediğin gibi olsun 55 lira sana 50 den vericem.Takipde etmişin al hayrını gör.

• selam, ben kubilay.. bilgi işlem elemanıyım bilgisayar mühendislerinin saatlerce pc başına ne yaptığını merak ediyorum

geyik kısmı bir yana burakırsak bu cihaz masa üstünde kullanmak için son derece alakasız.yatakta yatarken, yerde otururken vs kullanmak için bi nebze de, masaüstüne bunu koyup notebook kullanmaya kalkarsan 10 dk sonra kollarını kaldıramazsın.

+ şık gözüküyor ama biraz da kaba duruyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 30 Haziran 2010; 2:13:01 >
  • hocam masada ne işin var.Aksam eve gıdınce uzatıcaksın bacaklarını koltukta pasalar gibi kullanıcaksın masada kullanılmaz tabi bu urun.Ayrıca 2.3 kılo agırlıgında ve laptoptan bıraz buyuk kaba deyıl yanı.

• mantiklida fiat cok tuzlu 40 olsa alabilirdim
  • Birde şu resimleri keşke biraz küçültüpte koysaydın,mousela bir sağ git bir sola git böyle reklammı olur.Direk okumadan çıkıyorum,bilgine...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lufluf

hocam masada ne işin var.Aksam eve gıdınce uzatıcaksın bacaklarını koltukta pasalar gibi kullanıcaksın masada kullanılmaz tabi bu urun.Ayrıca 2.3 kılo agırlıgında ve laptoptan bıraz buyuk kaba deyıl yanı.

hocam reklamı o şekilde yapmışsın :) masa muhabbeti ordan çıktı :)
  • Ben tasarımı beğendim fakat kullanılan malzeme ve montaj şekli amatörce olmuş. Açılan delikler ve stop kısmının da ne kadar gerekli olduğu tartışılır. Uygun malzeme ve kaliteli bir üretimle çok fazla satabilirsin.
  • ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsnyvz -- 30 Haziran 2010; 6:59:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

26 liraya sundan almıstım
    65 gercekten pahalı geldı ıyı satıslar :(
    fıyat ılerde umarım daha makıl sevıyelere gelır.

nerden almıştınız,ürün adı nedir?fiyat performans açısında uygun görünüyor..memnunmusunuz üründen?
  • evet fan olmasıda güzel marka yada aldığınız yeri belirtirmisiniz.
  • güzel tasarımı beğendim ben kaliteli duruyor her laptop uyarmı ama ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayku$

Ben tasarımı beğendim fakat kullanılan malzeme ve montaj şekli amatörce olmuş. Açılan delikler ve stop kısmının da ne kadar gerekli olduğu tartışılır. Uygun malzeme ve kaliteli bir üretimle çok fazla satabilirsin.

Cok tesekkur ederım.Fakat Suanda pıyasada bulacagınız en kalıtelı malzeme çam agacından yapılma ve 100 adet urun 45 gun gıbı bır surede cıktı yanı alalaede yapılan bır sey degıl tamamamen el emegı goz nuru bır urun.Ufak tefek eksıgı olabılır.Fakat el ıscılıgınden anlayan adama satıyorum zaten ben sen gıdıp 26 lıraya alemınyum alabılırsın arkadasım..

• ağaçtan yapılmış bu ürün için bu fiyat çok değil. normal. üstelik işçiliği var. sizin 25 liraya aldığınız ürünler otomasyon. ürüne biraz anadolu havası verilmeye çalışılmış. teknolojiyle hoş bir tezat oluşturmuş.

fakat ürünle ilgili dikkatimi çeken bir durum var. koltuk ve yatakta otururken bile olsa; bu yükseklik fazla. laptopla yazı yazarken kolun üst kısmının göğüs ile açısı 45 dereceyi geçtiği an rahatsızlık vermeye başlar. bacak yüksekliği+pay: 12cm diye düşünüyorum. yüksekliği 21 cm. biraz fazla.

akşam eve gidince laptopla vakit geçiren birisi olsaydım bu ürünü kesinlikle alırdım. bunu da ekleyeyim.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.