Şimdi Ara

COK ACIL PROGRAM LAZIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HERKESE SELAM.BANA BANYO VE MUTFAK ESYALARI SATAN BIR FIRMADA KULLANILMAK UZERE
    GELEN MALLAR VE GIDEN MALLARIN LISTESINI TUTACAGIM GUNLUK RAPOR ALACAGIM VE CIKTI ALABILICEGIM VE TABI DAHA BIR SURU OZELLIGI OLAN BIR PROGRAM LAZIM.VARSA ADRESLERI YADA ISIMLARINI VERIRSENIZ COK IYI OLUR.UCRETLI UCRETSIZ FARK ETMEZ...
    SAYGILAR....

• İGTA Business diye bir program duydum.Arkadaşın şirkete tanıtıma gitmişler.Piyasa daha tam çıkmadı eylül 15 'ten sonra tam sürüm piyasada olcak.Firmadakiler kdv dahil 600 milyona falan satmayı düşünüyolar.istersen sana ulaştırmalarını sağlayabilirim.Firma Ankarada.
  • zakkeyboorock ok saol.ama 600 milyon verecegini hic sanmiyorum ama yinede saol.
  • bişi deil abicim.sen sordun yardımcı olmaya çalıştım.bu arada senin için araştırdım.bi program daha buldum electra diye bi program var bu istediklerini yapabilirsin.istersen bi netten arattır.bulamazsan ben kırığını sana ulaştırmaya çalışıyım.zakkey_boorock@yahoo.com icq da var ordan da ulaşabilirsin
  • zakkeyboorock yardimlarin icin cok saol.programi arastirdim ve buldum.indirip bi deneyecegiz.tekrar tesekkurler...
  • ne demek.bişi diil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.