Şimdi Ara

Çok acil karar!!! - polk audio rti a7 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Yalnız sizin saydığıniz hoparlorlerde su an almis olduğunuz hoparlörde giris seviyesi. 6000 tl ymis size 2800 e vermis olay bu değil. Bende polk audio nun amerika uretimi monitor 60 kulesi vardi 1000 tlvye 2 ayda satamadim en son 500 e elimden ciksin diye forumdan bir arkadasa sattim. Bazi cihazlarin tr deki hormonlu fiyatlarına bakmayin. Bu iste tez canlilik sizi her zaman zarara sokar, umarim demek istediklerimi anlamissinizdir.hayirli olsun

Saygilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • good_enemy G kullanıcısına yanıt
    Dts:X Dolby Atmos vs ile işiniz yoksa ve bütçeniz el veriyor ise 3009 iyi avr dır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ok hata yaptık diyelim sorun değil konuyu geçelim artık üzerinde tartışıp vakit kaybetmeyelim bu işlerle hepimiz iyi vakit geçirmek için ilgileniyoruz değil mi.

• Dousk kullanıcısına yanıt
    Dts kesinlikle önemli. İnsirdiğim tüm filmler artık dts veya türevleri oluyor

Dts tabiki önemli de ben dts x ten bahsediyorum. Hani şu tavana hoparlör yerleştirme olayları. Gelecekte öyle bir düşünceniz yoksa iyidir bu cihaz.

• Hiç böyle bir düşüncem yok tavana falan hop. Koyacağımı sanmıyorum. Alacağım bir sinema amfisi olacak tabiki ama stereo müzik dinlemek istediğim de de beni mutlu etmesini istiyorum. Bu gün Polk ları stereo bir amfi ile demo ettik ses muntazam geldi bir cinema amfisi ile olamayacak kadar iyiydi ses bi ara stereo amfi almayı düşündüm😊 Oradaki 50 yaş üstü tecrübeli birkaç insanın birisinin tavsiyesi marantz oldu bir diğeri ise onkyo önerdi. Denon a çok sıcak bakmadılar bu işler çok çetrefilli herkes ayrı bir cihaz öneriyor.

Onkyo nun 3009 a göre birkaç gömlek alt seri ürünü olan nr626 kullandım bir süre. Stereosu iyiydi. Ama avr ler içerisinde stereo performansı olarak marantz one çıkıyor sanırım. O yönde yazılar okumuştum. İmkan varsa denemek en doğrusu.

• Benim zaten stereo amfi alma niyetim yok kullanım amacım genelde dediğim gibi sinema olacak. Marantz alalım dersek bu fiyat aralığında hangi modellere bakabilirim peki arkadaşlar?

• Marantz sr 5011 ??

Bu ürünler limitlerim içinde??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi good_enemy -- 25 Mart 2017; 2:43:48 >
  • Arkadaşlar marantz SR 5011 satın aldım umarım yanlış bır karar olmamıştır destek olan arkadaşlara teşekkürler

• Dousk kullanıcısına yanıt
    Değerli yorumunuz içn teşekkür ederim karar vermeme yardımcı oldunuz]

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.