Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

COK ACİL HDD DATA KURTARMA

7
Cevap
0
Favori
116
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> COK ACİL HDD DATA KURTARMA
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1372 Mesaj
    10gblik seagate harddiskim artik calismiyo ankaradan data kurtarabilecek varsa cok acil bana ulassin butun anilarim o harddiskteydi...

tunç
    msn: drynhwyl@yahoo.com
    tel: 0544 738 18 95

|
    |
    |
    |
  • Yarbay
    11275 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: cscageonly

ankarayı bilmem ama sitenin meşhur hepimizin severek kullandığı arama isimli butonu derdine çare olabilir...

+1907
    |
    |

Yardım talepleriniz için, lütfen özel mesaj atmayın.
  • Yüzbaşı
    332 Mesaj
    kardeş ben sana yardımcı olmaya çalışıyım... restorer2000 diye bi program var kullanması çok kolay fakat verileri tamamen kaybetmemen için harddiskini başka bir bilgisayara slave olarak bağla.. bu bağladığın bilgisaya restorer2000i yükle... halledersin... kolay gelsin... Buradanda Full sürümünü indirebilirsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mky414 -- 24 Eylül 2005, 2:06:26 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    332 Mesaj
    çok pardon yaa harddisikinin çalışmadığını bilmiodum... sorun büyük gibi kolay gelsin tekrar...
    |
    |
  • Binbaşı
    1372 Mesaj
    harddisk fiziksel olarak zarar gormus durumda programla kurtarilacagini sanmiyorm bu isten anlayan biri varsa yardim etsin lütfen...
    |
    |
    |
    |
    Harddiskin icindeki diskte problem varsa bunun tamiri imkansız. Bi parçası bozuk olur veya herhangi bi elektronik parçası arızalı olabilir. Bunların muhtemelen sorunları giderilebilir.
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,208
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.