Şimdi Ara

ÇOK ACİL EKRAN KARTI TAVSİYESİ BAKMADAN GEÇMEYİN !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese iyi forumlar , arkadaşlar yakın bir zamanda akrabam ingiltereden gelecek ve ona bir ekran kartı aldıracağım. sistem ; i7 920 ASUS P6T , OCZ 6 GB ram vs vs yani sistem iyi fakat ati mi nvidia mı karar veremedim yeni teknolojiler yeni fermi fiyatına göre bir kaç öneride bulunursanız sevinirim fiyat olarak yurtdışı fiyatlarını hiç bilmiyorum o konudada biraz bilgi verirseniz sevinirim gtx 470 gtx 480 üstünde duruyorum daha çok ama ATİ nin 5xxx serisi kartlarıda güzel yani kararsız kaldım bir kaç gün içinde kararımı vermem gerekiyor acil olarak yardımcı olursanız sevinirim tekrardan teşekkürler ...

• Burada gtx 480 pahalı satılıyor.Yurtdışındaki fiyatı ile alınabilir bir ürün
  • 5870
  • Garantili olsun urunun ekran karti ne olacagi belli olmuyor o yuzden yurt disindan alma ki ingiltere turkiyeden ucuz degil cok luzumsuz olur. Kuzey Amerikadan Zotac Evga ve ya PNY alsaniz garantisi var ama Ingiltereden alacaginiz hicbir kartin garantisi olmayacak.

Ikinci el ATi HD 5850 ve ya 5870 alarak coooook karli cikabilirsin. Hazir insanlarda GTX 4.. merakida varken ucuza kapatirsin belki bir tane.

Direk 5850 ve ya 5870 alabilirsiniz yine performanslari fiyatlarini hak ediyor.

GTX 470 GTX 480 de alabilirsiniz ama ama GTX 470 icin 600 TL den GTX 480 icin 850 TL den fazla para vermeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erikakerstedt -- 14 Mayıs 2010; 20:06:54 >
  • Bende kararsız kaldım.Ancak şuan için ısıdan nefret ettiğimden dolayı GTX 480 seçeneğini direk olarak eledim.Geriye kalanlar arasında performans sıralaması olarak 5870>GTX 470>5850 diyebiliriz.Bu nedenle tercihini ikinci el 5870'ten yana kullanmalısın.GTX470 için 570 TL'den fazla parayı kesinlikle vermeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kloroform -- 14 Mayıs 2010; 20:15:16 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.