Şimdi Ara

ÇOK ACAYİP BİR SORUNUM VAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

EĞER SEÇENEKLERDEN TAM EKRANI SEÇİP OYNARSAM, OYUN YAVAŞ ÇALIŞIYOR.

AMA ''KENARSIZ EN BÜYÜK PENCERE MODU'' SEÇENEĞİNİ SEÇERSEM OYUN HIZLANIYOR.

ARADAKİ TEK FARK WİNDOWS TUŞUNA BASTIĞIMDA BİRİ DİREK MASAÜSTÜNE ÇIKARIYOR, ÖBÜRÜ BAŞLAT MENÜSÜNE AÇIYOR. YANİ NEREDEYSE HİÇ FARK YOK İKİSİ DE TAM EKRAN GİBİ.

PEKİ TAM EKRAN SEÇTİĞİMDE GELEN BU YAVAŞLIK NEREDEN GELİYOR ?

• Böyle programları kullanmak ne kadar doğru bilmiyorum ama:https://www.razerzone.com/cortex/boost
  • quote:

Orijinalden alıntı: KALEMLİK100

Böyle programları kullanmak ne kadar doğru bilmiyorum ama:https://www.razerzone.com/cortex/boost

yok hocam öyle şeylerin çözüm olacağını sanmıyorum
  • ifyouprickusdowenotbleed kullanıcısına yanıt
    Google'da seçeneklere baktım. FM sistemin iyi değilse böyle sorunlar çıkarabiliyormuş.
    Ayrıca oyunda görüntü kalitesi ayarı varsa orta-düşük seviyesine düşürebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçesever -- 25 Mart 2017; 17:22:57 >
  • quote:

Google'da seçeneklere baktım. FM sistemin iyi değilse böyle sorunlar çıkarabiliyormuş.
    Ayrıca oyunda görüntü kalitesi ayarı varsa orta-düşük seviyesine düşürebilirsin.

yok hepsini denedim. tam ekran seçmeyip kenarsız en büyük pencere modu deyince düzgün çalışıyo. halbuki ikisi de tam ekran bi farkı yok
    Başka oyunlarda oluyor mu böyle?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Başka oyunlarda oluyor mu böyle?

hayır sadece fm. yetkililere yazdım cevap bekliyorum.
    Antivirüsünü devredışı bırakıp dene bir de. Belki arka planında işlem yaptığı için ondan oluyor olabilir. CCleaner ile temizlik yapmayı dene. Sisteminde zararlılar vardı geçen gün. Ondan da olabilir. Oyun sistem özelliklerini de karşılamıyor olabilir. Donanımsal da olabilir. Bir sürü nedeni var.
    Görev yöneticisinden gereksiz başlangıç yapan uygulamaları devredışı bırakabilirsin. Ama dikkatli olman gerekiyor. Kaza ile bir sistem programını devredışı bırakırsan çok kötü sorunlarla karşılaşabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçesever -- 25 Mart 2017; 18:8:54 >
  • quote:

Antivirüsünü devredışı bırakıp dene bir de. Belki arka planında işlem yaptığı için ondan oluyor olabilir. CCleaner ile temizlik yapmayı dene. Sisteminde zararlılar vardı geçen gün. Ondan da olabilir. Oyun sistem özelliklerini de karşılamıyor olabilir. Donanımsal da olabilir. Bir sürü nedeni var.
    Görev yöneticisinden gereksiz başlangıç yapan uygulamaları devredışı bırakabilirsin. Ama dikkatli olman gerekiyor. Kaza ile bir sistem programını devredışı bırakırsan çok kötü sorunlarla karşılaşabilirsin.

neyse yaw gerek yok tam ekran zaten şuan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.