Şimdi Ara

CoinSpace ( S-Coin ) Yatırımsal Kripto Para ( Üye Alımı Gerekmez )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler CoinSpace Hakkında Özetsel Bilgi Verip Gerisini en altta Videolara Bırakıyorum..

ÖZET: CoinSpace'de Bütçenize Göre 150 € Dan 24000€ 'ya Kadar Yatırım Paketleri Mevcuttur. Alıcağınız Paketlere Göre Günlük Hesabınıza S-Coin Üretilir ( Her Paket 1 Yıl Üretim Yapar ) Her Ayın 14 ve 28 . Günleri Birikmiş Coinlerinizi 0.5 € Dan Üyeliğinizdeki Siteden ''Sell Available Coin'' Butonuyla Bozdurup Cash' inize Aktarmış Olursunuz Bu Şekilde Her Ay Bozdurduğunuzda %52 Kaar Edersiniz ( Örn: 9000€ Luk Paket ile 13710 € Yıllık NET Garanti Kazancınız Vardır. )

NOT 1 : Bu Net Garanti Olan Kazancınızdır... S-coin Euro Dolar Gibi Değeri Artış Göstermektedir Güncel Değeri 0.79 Dur Bundan 6-7 ay önce 0.60 küsürdü Başlangıc Değeri 0.5 € idi Siz Paketlerinizi Her Ay Bozdurmayıp 1 Yıllık Paket Bitiş Ömründe Toplu Bozdurursanız O Günkü Güncel S-Coin Piyasa Değeriyle Bozdurmuş Olcaksınız yani S-Coin 1 € Olduysa Herbir Coininizi 1€ dan Bozdurmuş Olcaksınız...

NOT 2 : Örnekte Verdiğim Gibi 9000€ luk bir paket Aldığınızda 13710 € Kazanıyorsunuz Burda Dikkat Edilmesi Gereken 9000€ nuzun üstüne 13710€ yu eklemeyin..! 9000€ ile bir arsa satın almış gibi düşünün o paranızıda alamazsınız yani..

NOT 3 : Örnekte Vermiş Olduğum 9000€ luk Paket Günlük 72 Coin Üretir Birde her Pakete Göre bir Seferliğe Mahsuz Hediye Coin Aynı Anda Hesaba YÜklenir 9000€ Da 1500 Hediye Coininiz ilk gün gelmiş olur --->> 72 x360 = 25920 Eder + 1500 = 27420 x 0.5 € ==13710€..!!!

NOT 4 : 150 € Paket = Günlük 1 Coin 1500€ Paket = Günlük 12 Coin Diye Gider...

--- Detaylı Bilgi Verebilirim PM Atabilirsiniz Arkadaşlar Kolay Gelsin.. ----
    --- Detaylı Bilgi Verebilirim PM Atabilirsiniz Arkadaşlar Kolay Gelsin.. ----

~~~~~~~~~~~~~~~~ CoinSpace Geniş Anlatımlı Videolar ~~~~~~~~~~~~~~~~
    CoinSpace İle Yatırım Yapmak
    CoinSpace

~~~~~~~ aşşağıda Benim Hesabım Gördüğünüz Gibi Yukarda Sell Available Coin'E Tik Atmış durumdayım bozduğu zaman ( 2. Resim )alttaki Cash Bölümündeki 2 € nun üstüne eklenecek Yandaki Sarı Held Coin İse Bozdurmadığınız Coinler Yani 1 Yıl biriktirip sonra Bozduracağınız Coinler Ben ilk defa bu ay paraya sıkıştığım için bozduruyorum gördüğünüz gibi..! ~~~~~~~

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 422422werker -- 15 Aralık 2016; 22:52:33 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.