┼×imdi Ara

­čÄ»Coinlist 22$ KAZAN ­čÄüYATIRIM KAR┼×ILIYORUM- 6$ ─░ADE Ôć¬Y├ťKSEK KAZAN├çLI Ôťů (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullan─▒c─▒lar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masa├╝st├╝
5 sn
30
Cevap
0
Favori
716
T─▒klama
Daha Fazla
─░statistik
  • Konu ─░statistikleri Y├╝kleniyor
0 oy
├ľne ├ç─▒kar
Giri┼č
  • ├çAR┼×AMBA G├ťN├ť 03.00'da 50.000$ ├ľD├ťL HAVUZU A├çILIYOR.

Ôťů DURUMU OLMAYANLARIN YATIRIMINI KAR┼×ILIYORUM.

­čĺ╣YATIRIMI KEND─░ YAPANLAR BENDEN AYRICA 6 $ KAZANACAK.

­čö▓­čöĚ Kay─▒t ve KYC'yi ┼čimdiden tamamlay─▒n.

Benden referans linki isteyebilirsiniz telegram ├╝zerinden. Forumda link olarak de─čil de url olarak payla┼čabildim. URL'yi taray─▒c─▒n─▒za yap─▒┼čt─▒rarak da kay─▒t olabilirsiniz. Kay─▒t olurken ekran kayd─▒ almay─▒ unutmay─▒n.

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi baris-balci -- 30 May─▒s 2022; 15:54:10 >
  • Bu GECE 03.00'da 50.000$ ÖDÜL HAVUZU AÇILIYOR.

Ôťů DURUMU OLMAYANLARIN YATIRIMINI KAR┼×ILIYORUM.

💹YATIRIMI KEND─░ YAPANLAR BENDEN AYRICA 6 $ KAZANACAK. Toplamda 22 $

🔲🔷 Kay─▒t ve KYC'yi ┼čimdiden tamamlay─▒n.

Benden referans linki isteyebilirsiniz telegram üzerinden. Forumda link olarak de─čil de url olarak payla┼čabildim. URL'yi taray─▒c─▒n─▒za yap─▒┼čt─▒rarak da kay─▒t olabilirsiniz. Kay─▒t olurken ekran kayd─▒ almay─▒ unutmay─▒n.

< Bu ileti mobil s├╝r├╝m kullan─▒larak at─▒ld─▒ >
  • Hala kay─▒t ve KYC'yi yapmayan varsa h─▒zl─▒ bir ┼čekilde yaps─▒n. ├ľd├╝l havuzunun a├ž─▒lmas─▒na son 1bu├žuk saat kald─▒.

• Yat─▒r─▒m yapamayanlar yat─▒r─▒m kar┼č─▒l─▒yorum. 16 dolar kazanmak i├žin acele edin.

├ľD├ťL HAVUZUNDA G├ťNCEL OLARAK 38,920$ g├Âz├╝k├╝yor. Bu gece bitebilir. Telegram adresimden referans linkimi isteyin. ─░┼člemleri hemen tamamlayal─▒m.

🎯Coinlist 22$ KAZAN 🎁YATIRIM KAR┼×ILIYORUM- 6$ ─░ADE  ↪Y├ťKSEK KAZAN├çLI ✅

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi baris-balci -- 1 Haziran 2022; 16:59:51 >
  • Ödül HAVUZU TÜKENM─░┼× OLAB─░L─░R. ARTIK YATIRIM YAPMAYIN. ÜYE OLMU┼×SSANIZ 1 TEMMUZU BEKLEY─░N.

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi baris-balci -- 2 Haziran 2022; 13:57:3 >
  • 1 Temmuz Günü Yine Yat─▒r─▒mlar─▒ Kar┼č─▒l─▒yorum. Telegramdan veya buradan ula┼čabilirsiniz. Geçen ay 15 ki┼čiden fazla ki┼činin yat─▒r─▒mlar─▒n─▒ kar┼č─▒lad─▒m.

┼×imdiden referans linkim arac─▒l─▒─č─▒yla üye olmay─▒ unutmay─▒n.

< Bu ileti Android uygulamas─▒ndan at─▒ld─▒ >
  • GÜNCELL 💥💥
    1 Temmuz Günü Yine Yat─▒r─▒mlar─▒ Kar┼č─▒l─▒yorum. Telegramdan veya buradan ula┼čabilirsiniz. Geçen ay 15 ki┼čiden fazla ki┼činin yat─▒r─▒mlar─▒n─▒ kar┼č─▒lad─▒m.

┼×imdiden referans linkim arac─▒l─▒─č─▒yla üye olmay─▒ unutmay─▒n.

• Yat─▒r─▒m Kar┼č─▒l─▒yorum yazman─▒z yeterli. Yat─▒r─▒m─▒n─▒ kendi kar┼č─▒layanlar 21 dolar kazan─▒yor.

• 1 temmuz saat 03.00da islemlere ba┼čl─▒yorum. Yat─▒r─▒m kar┼č─▒layabilmem için kaydolurken k─▒sa bir ekran kayd─▒ alman─▒z yeterli.

- x
Bildirim
mesaj─▒n─▒z kopyaland─▒ (ctrl+v) yap─▒┼čt─▒rmak istedi─činiz yere yap─▒┼čt─▒rabilirsiniz.