Şimdi Ara

Coin nasil alinir? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Evet her coinin (istisnalar hariç), kendi wallet/cüzdanı var.
    Her coini kendi cüzdanında tutmak, zahmetli gibi gözükse de bence en sağlıklısı.

Multiwallet (çoklu cüzdan) da var.
    Jaxx, tezos, ledger nano s/x gibi.

şöyle bir tavsiye de bulunabilirim.
    Blockchain in kendi cüzdanında, BTC ETH BCH XLM saklayabilirsiniz. (şuan için sadece bu 4ü mevcut)
  • 15.02 'de

50'şer TL lik ETH(647 TL) , XRP(1.607 TL), XAU(222,23 TL) satın aldım

Kripto piyasasında aldığım 50 TL lik coinler güncel kurda güzel kazanç getirdi gibi çıkış yapmadım o günden bugune 50 Tl lik birikimi altın olarak aldım oda %20-25 gibi kazanc sagladı toplamda 350 tl denk gelecek XAU var ve 50 TL lik XRP her ikisinden de cıkış yapmak istıyorum

ETH o gunden bugune %50 kazandırdı fakat susn yuksek kurda gibi, hangi Coınleri tercıh edebilirim. ?

Ve

Bir yakınım 1000 tl lik gırış yapmak ıstıyor Coine ne alabılirim ve azda olsa coının guvenlıgını nasıl saglayabılılrım? Riski sevıyor ve uzun vadede takıpcısı olacagını bılıyorum. Borsa Aselsan ve Corum çimento da kagıtları mevcut fakat buyul zararda öneriniz??

İyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mek38 M kullanıcısına yanıt
    1000 TL il düşük satoshili coinler alınılabilir.

HOT holochain
    NXPS PundiX
    DOGE
    XVG Verge
  • quote:

Orijinalden alıntı: mek38

15.02 'de

50'şer TL lik ETH(647 TL) , XRP(1.607 TL), XAU(222,23 TL) satın aldım

Kripto piyasasında aldığım 50 TL lik coinler güncel kurda güzel kazanç getirdi gibi çıkış yapmadım o günden bugune 50 Tl lik birikimi altın olarak aldım oda %20-25 gibi kazanc sagladı toplamda 350 tl denk gelecek XAU var ve 50 TL lik XRP her ikisinden de cıkış yapmak istıyorum

ETH o gunden bugune %50 kazandırdı fakat susn yuksek kurda gibi, hangi Coınleri tercıh edebilirim. ?

Ve

Bir yakınım 1000 tl lik gırış yapmak ıstıyor Coine ne alabılirim ve azda olsa coının guvenlıgını nasıl saglayabılılrım? Riski sevıyor ve uzun vadede takıpcısı olacagını bılıyorum. Borsa Aselsan ve Corum çimento da kagıtları mevcut fakat buyul zararda öneriniz??

İyi forumlar
    bu iş yatırım ve yanlış anlaşılmasın 50 tl ile değil
    en az 1000-1500 tl ile başlamalı...
    Kurban Bayramı öncesi 1450 tl ye 56 tl den 25 Neo coin aldım.
    bayramda 62 tl oldu 1 adette +6 TL kazandım
    bende 25 adet vardı...25*6 TL=150 tl kazandım 2 günde..

düşünün 3000 tl ile 50 neo coin alsaydim=300 tl temiz 2 günde..

• Anlıyorum benim düşüncem ise aylık 50 TL evde bi yere ayırmaktansa coin alıp 10 yıl birikim sağlamak bunun yanında 50TL Gram altın almak ve bu sonunda karsılastırmak 10 aylık bi kızım var bi anlama ileriye donuk yatırım

• quote:

Orijinalden alıntı: mek38

Anlıyorum benim düşüncem ise aylık 50 TL evde bi yere ayırmaktansa coin alıp 10 yıl birikim sağlamak bunun yanında 50TL Gram altın almak ve bu sonunda karsılastırmak 10 aylık bi kızım var bi anlama ileriye donuk yatırım
    fikir güzel ama örnek veriyorum elinizde
    1084 tl ye 687 adet Xrp aldınız...
    şuan fiyatı (23 Ağustos sabah 7:20) =1.57
    çok degil 1 tl bir oynama yapsa 3-5 ay içinde tam 687 tl kazanırsınız...
    hadi çok yavas ilerledi diyelim 50 kuruş fark bile 687 coin'de size 380-390 TL kazandırır
    ama 50 TL ye 32 xrp alırsanız ve 50 kuruş çıkarsa 15-16 tl size kazandırır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo83 -- 23 Ağustos 2019; 7:24:40 >
  • Merhaba

400 tl gibi bir birikimim var bireysel emeklilik te her ay 200 tl düzenli yatıramıyorum kimi ay hem maddi olarak ağır geliyor hem tarihler uyuşmuyor kapatmayı düşünüyorum. Coine geçmeyi düşünüyorum. Önerebilceğiniz coinler nelerdir günlük takip etmem zor fiyat dalgalanmasını onun yerine amacım düzenli alıp biriktirmek yardımınızı rica ediyorum.

XRP 'den cıkış yapayım mı?
    BTC akümülasayonunu tamamlamadı. Dominance olarak daha da artacaktır.
    BTC dominance arttıkça, btc artacak altcoinler düşecek diye yorumluyorum.

Bu dönemde nakitte kalmanızı öneririm.
  • Ben ev/iş den dolayı biraz takıp edemıyorum sizle bi şekilde haberlessek değişimlerde ondan buna gec gibi haberım olsa 50-100 tl gibi minik yatırımım olcak duzenli oda bişeye yarasın dıyorum sız pıyasayı az cok yorumluyosunuz

en mantıklısı Çeyrek altın para az olursa altın
    2 ay evvel 425 TL idi
    suan 461 TL
    yavas yavas gidiyor +10% yükseliş..
    siz Altına gecin
    400 TL ile hangi coin alacaksınız ki?
    8 neo alın tanesi 53 TL
    2 ay oncet 70 TL idi belki yılbaşına kadar cikar tekrar 60-70 TL ye çıksa 1 adetten 20 TL 8 adetten 160 TL kazanırsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo83 -- 24 Eylül 2019; 10:35:48 >
    Siz 10 yıl sürekli az az (50 TL / 100 TL ) alacağım yatırım yapacağım diyorsunuz anladığım kadarıyla..

Eğer öyle ise;
    Alacağız tek coin BİTCOİN olmalı bence.
    Çünkü gün gelecek çoğu altcoin çöp olacak piyasadan silinecek.

Ben size şunu alın bunu alın. Şimdi satın şu fiyattan alın diyemem. Kar da zarar da bu işin içinde.
    Zarar edersiniz vebaline giremem.
    Gerçi uzun vadede yatırım yapacaksanız zarar ihtimali çok düşük.
  • dünkü düşüş ile 50.100 e geriledi
    sadece bitcoin degil hemen hepsi suan Zarar

• Bırakın çıkmayı daha da aşağı gidiyor coinler
    26 Temmuz//25 Eylül
    2 Ay Evvel//Bu Sabah
    ✓BTC=56.350/50.100
    ✓ETH=1.257/975
    ✓BCH=1.725/1.479
    ✓LTC=544/328
    ✓Neo=72.15/43
    ✓ETC=33.98/27.12
    ✓xrp=1.79/1.38
    ✓Tether=5.79/5.83
    Uzun vadede birileri alırsa tabiki ciksrt ama eş dost arkadaş kime anlatalım Bitcoin böyle kisa vadede (1-2-3 ayda 15-25 hatta 30% düşüş devam ederse!!

• Merhaba btcturk üzerinden 20 bin tl paramla xrp aldım (13.657 adet ) 1.46 dan. Bir hafta geçmesine rağmen hala 1.44~1.47 bandında ilerliyor. Buradaki yorumlara baktığımda xrp riskli ve yatırımda güven vermediği düşüncesine kapıldım. Bütün sorumluluk bana ait olmak üzere nasıl bir yol izlemeliyim. TL olarakta 15 bin köşede bekletiyorum. Pm de atabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.