Şimdi Ara

Çoğunlukla Müzik İçin Kulak içi Kulaklık Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 gün 8 saat 26 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BornHungry (1 mesaj) _WoLFY_ (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    181 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhabalar öncelikle Gerek telefondan gerek pc den fazlasıyla müzik dinleyen biriyim. Fakat pc de daha çok oyun oynadığım için -gerek cs go gerek bf4 gerek gta5- Pc için ayrı Steelseries siberia v3 prism alıcam. Fakat ondan önce Telefonuma kulakiçi bi kulaklık arıyorum güzel. iPhoneun kulaklığı vardı fakat bozuldu ve servise vermek istemiyorum. Razerın kulak içi kulaklıklarına baktım da biraz

http://www.amazon.com/dp/B001HN6PBM/ref=twister_B004VCUPC6?_encoding=UTF8&psc=1

bunu görmüş bulunmaktayım standart edition u. Baya eski bir kulaklık ama acaba iş görür mü diye düşünüyorum en fazla 100 tl ye geliyor amazondan. Zaten Paypaldan alıcam internetten kazandığım paralarla. O yüzden acelesi yok. Bana Genellikle müzik için ama oyun için de ideal olan bi kulak içi kulaklık önerebilir misiniz ? Fiyatı fark etmez kaliteliyse 150 tl civarı da olur fakat f/p ürünü daha hoş olur.

Bi de şu razerın kulaklığı hoşuma gitti ne diyorsunuz ?

|
    |

• Yüzbaşı
    457 Mesaj
    http://www.hepsiburada.com/xiaomi-piston-kulaklik-2-1-altin-siyah-renk-yeni-nesil-93-db-pm-telklkxiaomipst93 (bass istiyorsan)

daha dengeli bir müzik deneyimi istiyorsan piston 3 de var hepsiburada'da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _WoLFY_ -- 2 Eylül 2015; 23:19:48 >
    |
    |
Reklamlar
Masal Oku
Cancer Clinical Trials
Webtures SEO;SEO Nedir?
Ekonomi
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,172
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.