Şimdi Ara

Coğrafya Full Genel Tekrar [VİDEO] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
9
Favori
1.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam celali isyanlari bilgi degil miydi ? Ondan sonra 2-3 soru daha vardi. Tarih kesinlikle yorum degil bence %80 bilgi %20 yorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler ben polislik için girecem coğrafya hiç yapamıyorum 5-6net yapsam yeterli cografyadan, 280 i geçmem lazım şu 2 günde hangi coğrafya konularını önerirsiniz türkçem iyi ama cog berbat
  • batublood kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de bir bakayım o zaman. Hoca çalışmayın diyince baya bir moralim bozdu zaten. Çalışmayı bırakanlar dahi olmuş okulda. :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben fazla beğenmedim 2 saat bunu izlemektense kitaptan hızlıca göz gezdirmek daha mantıklı geldi.
  • aman diyim hocam sakın moralinizi bozmayın hocalar bir şey deyince. şöyle düşün büyük ihtimalle sıralaması kötü bir üniversitenin eğitim fakültesinden mezun birisi potansiyeli zirve olan genç bir öğrenciyi olumsuz etkiliyor , bu mümkün mü? önce kendine bak sen kimsin sonra hocaya bak o kim? yapamazsın zaman kaybı veya akıl karıştırır gibi saçmalıklara inanmayın. bizim hocalarımız da sınav son 60 günde başlar , son 30 günde gerçek kazananlar belli olur diyorlar. onlar moral vermesi gerekirken böyle konuşursa sen de bunları ciddiye alırsan zaten bir şey bekleme kendinden de. sen kendin için çalış , kendinle yarış milleti boşver. sınav sonunda eminimki en az 2 net sadece son 2 gün baktığın özet notlarından ( sadece dhdeki yazılanlara baksan bile) gelecek.
  • batublood kullanıcısına yanıt
    Bugün sabah motivasyon için çağırdılar sözde moralim bozuk eve geri döndüm harbiden gittiğime bin pişman oldum keşke tembelliğime uyup hiç gitmeseydim evde oturup konulara gözü atardım.

Dün akrabamla konuşup motivasyon aldım bugün moralim bozuldu. Lanet olsun bu özel okula yazıldığım güne keşke bahçeşehire yazdırsaydım . Dünyada hiç mi iyi bir rehberlikçi yoktur ya. Geçen senelerde okulda manyak rehberlikçi vardı hepimize atarlı giderli konuşur diğer sınıfa giderdi. Çok ters bir adam.

Fakat rehberlikçiye inat bakacağım . Sınavda ağlamaktan bin kat iyidir.

Neyse teşekkür ederim cevabınız için.

• cok bir faydası olmadı cok yüzeysel ki zaten baska türlü olamazdı. Gene de emegine saglık
  • Ben de yarın saat 2 ye kadar çalışmayı düşünüyorum
  • Yapabilirsin kullanıcısına yanıt
    Hocam ben pek faydasını göremedim onun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.