Şimdi Ara

Coffee Lake İşlemciler [Türkiye'de Stoklara Girmeye Başladı] (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
619
Cevap
5
Favori
25.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam çok uzak olduğum oyunlar ama internetim el verdiğince denemeye çalışırım

Sagolun bu arada sıze de daha ıyısı nasıp olur ınsallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @ahmettsezis

Sağolun hocam,inşallah sağ sağlim ulaşır işlemciniz

@GUERRA

Sağolun hocam,testler gelecek,gerek elimdeki oyunlar gerekse sentetik testler v.s.Sistemde tek eksik ram kaldı onuda yarın halledicem inşallah

@Lana-Del-Rey

Hayırlı olsun

@_Dominic_Toretto_

Sağolun hocam,valla biraz öyle oldu Sabırsız bir insan değilim öyle olsaydım yaklaşık 10-11 ay önce 7.nesile geçiş yapmış olurdum,bu kadar acele davrandıran unsur global stok sıkıntısı,yoksa giderdim 1 hafta sonra da alabilirdim mesela.Reddit'de Aralık Ocak diyenleri görünce,bazı mağaza siteleri tahmini stok geliş tarihini 28 Kasım filan yazınca,email attığım firmalar tarih belli değil dediklerinde moralim bozulmuştu.

Allah hepinize inşallah daha iyilerini nasip eder,benim gibi stoklara gelmesini bekleyenlere de kolaylıklar diliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghost911 -- 18 Ekim 2017; 22:47:25 >
  • 10nm Cannonlake gelince neden geçtim keşke bekleseydim deyip pişman olucaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: megaprince

10nm Cannonlake gelince neden geçtim keşke bekleseydim deyip pişman olucaksınız.

10nm canonlake'a geçince de 7nm zortlake'ı bekleseydim diyip pişman olunacak.
  • megaprince M kullanıcısına yanıt
    Sonu yok hocam bu işin Şu an piyasada ne vardı? İstediğim performansı alıyor muyum? Tamamdır gerısı teferruat.

En az 4 yıl bu sistemdeyim anca ram eklerim

• Arkadaşlar yeri burası değil ve karışık ama Corsair Vengeance LPX 16gb(2x8) 3000 mhz cl 15 nasıldır sizce ? (34MM)

Başka tavsiyeniz varsa bekliyorum,ancak low profile veya 40mm den kısa olmalı,sebebi işlemci soğutucusuna değme ihtimali.(Akasa Venom soğutucum)

Şuan kullandığım G.SKILL RipjawsX 8gb(2x4) ramler 40mm ve tam sınır,işlemci soğutucuyu söküp öyle takılabilecek mesafe var aralarında.(Üstleri açık diğer 2 slota takılı şuanda)

Ancak biliyorsunuzdur amd sistemlerde fan aşağıya bakıyor,bende amd den intel'e geçiyorum,intel'de fan ramlerin üstüne denk geliyor,yani en ve boy oranında değişiklik oluyor ondan dolayı sizce 2.slot hizasının üstü açılır mı?(2. ve 4.slotlara takılmalı ramler elimdeki anakartta) Açılırsa Corsair RGB,Corsair LED veya G.SKILL RipjawsV F4 16gb 3000mhz modellerinden birini alabilirim.

Ölçüler konusunda olmadı soğutucuyu filan söküp uygulamalı bakıcam,ama LPX iyiyse,bir sıkıntısı yoksa ilk tercihim o olacak gibi.(mmlik bile bir yanlış ölçüm v.s olsa ürün değişiminden kaçınıyorum açıkcası)

Anakart Msi Z370 Sli Plus,işlemci 8600K.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghost911 -- 19 Ekim 2017; 9:24:30 >
  • ghost911 G kullanıcısına yanıt
    Vengeance LPX iyidir alabilirsin
  • Sinerji ve İtopya' daki stoklar bitmiş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • GUERRA kullanıcısına yanıt
    Ciddi misin ya 100 lira girdi tşk vatan

• İnventusa 8700K gelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

8600k 1.172 tl stokta var gözüküyor.

https://www.webdenal.com/intel-coffee-lake-i5-8600k-3-6ghz-1151-9m-uhd630_957668.html

Fiyat çok uygunmuş. İ7 için olanı var mı.
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Baktım göremedim.
    fiyat ne kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

İnventusa 8700K gelmiş

1513 Lira ürünü 300 lira geçirerek satıyor. Daha uygunu beklemek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 19 Ekim 2017; 14:26:13 >
  • 1700 Lira'nın altına sanat yok 8700K'yı.
  • quote:

1700 Lira'nın altına sanat yok 8700K'yı.

Evet ama 8600k yı sadece 70 lira farkla satanlar var. Lafım ona.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zafer Korkmaz

quote:

İnventusa 8700K gelmiş

1513 Lira ürünü 300 lira geçirerek satıyor. Daha uygunu beklemek lazım.

O fiyata satılması zor, o fiyattan sadece eksenbilgisayar satmıştı o da dolar kuru 2.99 kampanyası nedeniyleydi. Zaten 2-3 tane satılıp bitmişti.

2.99 dolar kuru kampanyası halen devam ediyor fakat ne 8600k ne 8700k stoğu var.
  • Almanlar mal bulamadığı için olsa gerek 7700k ya saldırmış yine.

https://www.amazon.de/gp/bestsellers/computers/430177031

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: setek01

Almanlar mal bulamadığı için olsa gerek 7700k ya saldırmış yine.
    https://www.amazon.de/gp/bestsellers/computers/430177031

Hala fx 8350 alan müşteri kitlesine ne demeli.

Ciddi ciddi almışlar yani son yorumlar 16 gün, 1 ay ve 2 ay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 19 Ekim 2017; 15:31:23 >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.