Şimdi Ara

Codegen Ultimix 88 & Yalan Reklam - Büyük Fiyasko - IPS Değil (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
6.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: MrNobody

quote:

Orijinalden alıntı: erdem4

codegen i almadan iyi düşünün ve de forumu iyi araştırın derim.. kimileri ısrarla savunurken bende ısrarla nasıl bir fiyasko olduğunu savunuyorum. ..!

sizin yazılarinizi okudum ; tek dayanaginiz ekraninin ips olmadığı.ki benim için o kadar da onemli degil . sunun surasinda 260 tl lik tablet ....
    Diger bir husus da okudugum geri bildirimlere gore bircok cin tablette rezalet olan wifi bu tablette tatminkar seviyede.bataryasi hicbir tablettte olmayan bir performans gosteriyor.teknik ozellikleride zaten belli.kronik bir sorunu yok.

kimi insanlar gibi sizde anlamıyorsunuz sanırım. benim içinde ıps miş değilmiş çokta tınnn... yorumları okudum hoşuma gitti. atladım hemen anında sipariş verdim. sonra ne göreyim. yalan yanlış reklam vererek olmayan birşeyi varmış gibi gösterip milleti kandırıyorlar.. kızdığım nokta buDUR. gerisi ürün sorunlu olabilir arızalı çıkabilir hiç sorun değil. sorun tekrarlıyorum.. yapılan sahtekarlıktır... sanırım anladın.!

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MrNobody

quote:

codegen i almadan iyi düşünün ve de forumu iyi araştırın derim.. kimileri ısrarla savunurken bende ısrarla nasıl bir fiyasko olduğunu savunuyorum. ..!

sizin yazılarinizi okudum ; tek dayanaginiz ekraninin ips olmadığı.ki benim için o kadar da onemli degil . sunun surasinda 260 tl lik tablet ....
    Diger bir husus da okudugum geri bildirimlere gore bircok cin tablette rezalet olan wifi bu tablette tatminkar seviyede.bataryasi hicbir tablettte olmayan bir performans gosteriyor.teknik ozellikleride zaten belli.kronik bir sorunu yok.

kimi insanlar gibi sizde anlamıyorsunuz sanırım. benim içinde ıps miş değilmiş çokta tınnn... yorumları okudum hoşuma gitti. atladım hemen anında sipariş verdim. sonra ne göreyim. yalan yanlış reklam vererek olmayan birşeyi varmış gibi gösterip milleti kandırıyorlar.. kızdığım nokta buDUR. gerisi ürün sorunlu olabilir arızalı çıkabilir hiç sorun değil. sorun tekrarlıyorum.. yapılan sahtekarlıktır... sanırım anladın.!

bi arkadaş dwğişik goruntu acilarindan sorun olmadiğini soylemisti . ayrica hb yetkilileri ve codegrn yetkilileri ips oldugunu dogrulamislar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hani nerede bu doğrulama? ben göremedim.
  • Kesinlikle IPS değil..

• quote:

Orijinalden alıntı: sas_sas

Kesinlikle IPS değil..

aynen dostum, kesinlikle değil. ama halen şöyle iyidir böyle iyidir diyerek, olur olmadık savunanlara da şaşırıyorum. bir de bile bile lades olanlara.
  • burayıda incelemeni tavsiye ederim, nacizane.
  • Kardeş sen niye taktın bu kadar ips olayına anlamış değilim. Yani sonuçta 250lira birşey. Iphone değil anasını satım. Ipsdir ama sonuçta 250liralik bir malın kalitesinden ne bekleyebilirsinki??? Her yere yazmışsın etmişsin almayın da almayın diye. adamlar sana diyo kardeşim benim malımın kalitesini fiyatından anla apple gibi çok çok çok üstün kaliteli birşey üretemem bu fiyata sana. her yerde senin olumsuz mesajin. Bilgilendirmissin bir kere almayın demişsin ey yeter. 50kere demenin bağırmanin anlamı yok yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: bora1956

Kardeş sen niye taktın bu kadar ips olayına anlamış değilim. Yani sonuçta 250lira birşey. Iphone değil anasını satım. Ipsdir ama sonuçta 250liralik bir malın kalitesinden ne bekleyebilirsinki??? Her yere yazmışsın etmişsin almayın da almayın diye. adamlar sana diyo kardeşim benim malımın kalitesini fiyatından anla apple gibi çok çok çok üstün kaliteli birşey üretemem bu fiyata sana. her yerde senin olumsuz mesajin. Bilgilendirmissin bir kere almayın demişsin ey yeter. 50kere demenin bağırmanin anlamı yok yani.

IPS olup olmaması umrunda değil arkadaşın okuduğum kadarı ile; onun umrunda olan şey, ekranın IPS olmadığı halde öyleymiş gibi reklamının yapılması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanos

quote:

Kardeş sen niye taktın bu kadar ips olayına anlamış değilim. Yani sonuçta 250lira birşey. Iphone değil anasını satım. Ipsdir ama sonuçta 250liralik bir malın kalitesinden ne bekleyebilirsinki??? Her yere yazmışsın etmişsin almayın da almayın diye. adamlar sana diyo kardeşim benim malımın kalitesini fiyatından anla apple gibi çok çok çok üstün kaliteli birşey üretemem bu fiyata sana. her yerde senin olumsuz mesajin. Bilgilendirmissin bir kere almayın demişsin ey yeter. 50kere demenin bağırmanin anlamı yok yani.

IPS olup olmaması umrunda değil arkadaşın okuduğum kadarı ile; onun umrunda olan şey, ekranın IPS olmadığı halde öyleymiş gibi reklamının yapılması.

aynen dostum. sen bir kerede anlamışsın. :) herkes senin gibi anlayışlı olamayabiliyor. beni nadir anlayanlardan birisisin. hem sorarım, neden bazı insanlar rahatsız oluyor. 50 kere yazmışsam 50 sini de okumak zorunda değilsin. demek 50 defa okumasına rağmen halen anlamak istemeyenler varmış :) değil 50, 550 defa da söyleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdem4 -- 1 Temmuz 2013; 9:15:11 >

• quote:

sayende sabah sabah 10 mesaj daha attım. 50 idi şimdi 60 oldu.
  • Ürün Pipo Smart S2 modeline benziyor. Üretici firmanın ürün sayfasına göre IPS ekran değil.

http://www.pipo.cn/En/index.php?m=Product&a=show1&type=2&id=234
  • quote:

Orijinalden alıntı: internetteknoloji

Ürün Pipo Smart S2 modeline benziyor. Üretici firmanın ürün sayfasına göre IPS ekran değil.

evet çok benziyor. yarım kilo ağırlığında birşeydi. bende yabancı sitelerden çok araştırdım. oradakilerde ıps falan diyor. ama külliyen yalan. ıps falan değil. hem ıps olduğundan çok emin olsalardı, kendi kutularına ıps ile alakalı resimlerini açıklamalarını da koyarlardı. demek ki kendileri bazı şeylerin farkında. kim yerse dediler.

• gelin kendi açıtğım konuya da laf edin bakalım. beni tehdit edenlere gelsin
  • şikayetim asla teknik özelliklerine değildir. f/p ye görede avantajlıdır veya değildir, bunlar ayrı konular, hem sonuçta kul yapısı sorun olabilirde. ancak olmayan bir özelliği varmış gibi yanıltıcı reklam yaparak vaktimin kaybolmasına sebep olurlarsa, benide kimse burada bunları söylemekten kimse alıkoyamaz. . yetkililerden özür gelmedikçe devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdem4 -- 3 Temmuz 2013; 15:07:57 >
  • tatildeydim. döndüm

devam...
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: internetteknoloji

Ürün Pipo Smart S2 modeline benziyor. Üretici firmanın ürün sayfasına göre IPS ekran değil.

Büyük ihtimalle aynı ürün. Resimler bile aynı.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.