Şimdi Ara

Codegen NOVATAB 10.1'' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
7
Favori
30.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son bir sorum daha olacak. Aktif kullanmada şarj durumu nasıl gidiyor ? kaç saat aralıksız oyun oynadın deneme şansn oldumu ?
  • İşlemcisi ile ilgili bilgi verirmisiniz. (işlemci hızı v.b.)
  • işlemci hızı 1,6 ama bu cıhazı alıp baska kullanan yok mu? kagıt uzerınde f/p olarak guzel gorunuyor ama gercekte urunu kullanan deneyımlerını bızle paylasacak kımse yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: technologieVues

Hayırlısı olsun . Tavsiye ederim. Sormak istediğiniz merak ettiğiniz sorular varsa sorabilirsiniz .

hocam bende sipariş verdim bugün. n11 den çekle 224 liraya geldi. verdiğiniz bilgiler için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: karabey007

işlemci hızı 1,6 ama bu cıhazı alıp baska kullanan yok mu? kagıt uzerınde f/p olarak guzel gorunuyor ama gercekte urunu kullanan deneyımlerını bızle paylasacak kımse yok mu

buradan ürünün yorumlarına bakabilirsin.

http://www.n11.com/codegen-novatab-101-dort-cekirdek-2gb-16gb-tablet-kaskolu-P35296373
  • merhaba arkadaşlar üründen bende aldım bugün elime geçti.fiyatına göre özellikleri ve hızı çok iyi diyebilirim.görünüş açısından da gayet güzel..wifi bağlantısı güçlü.çok profesyonel olmayan orta halli bir cihaz almak isteyenlere tavsiye ederim.son olarak pil durumu hakkında daha çok kullanmadığım için bişey diyemem o da iyise zaten başka söze gerek yok
  • merhabalar arkadaslar cıhazın ekran kalıtesı nasıl cekılen resımlerde pıkseller cok belırgın ekran kalıtesı dusuk gıbı geldı acıkcası bugun teknolojı magazalarını gezdım samsungun ekranı gıbı hıc bır cıhazda ekran yok pollypad hometech gbıı markaların ekranın begenmedım bunun ekranı bu markalara gore nasıl?
  • Bende aldım hocam :) bekliyorum bakalım
    Bide size bi sorum olacak ısınma sorunu var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki bu nasıl beyler?

Kapasitif IPS 1280x800 piksel(WXGA) 10 Nokta dokunmatik - IPS Ekran
    1.8 Ghz Quad Core işlemci
    802.11 a/b/g/n/ac wifi
    1080p @ 30fps, video kaydı
    6500 mAh, 3.7V Li-Ion Polimer
    Görüntülü Konuşma ....
    247.3 x 194.2 x 11.5 mm

319 TL kdv dahil Kılıf, Ekran koruyucu, Kalem hediye Aynı Gün Kargo

http://www.hizlial.com/artes-qd1002-101-8g-tablet/10349587

Codegen NOVATAB 10.1''

Codegen NOVATAB 10.1''

• quote:

Orijinalden alıntı: karabey007

merhabalar arkadaslar cıhazın ekran kalıtesı nasıl cekılen resımlerde pıkseller cok belırgın ekran kalıtesı dusuk gıbı geldı acıkcası bugun teknolojı magazalarını gezdım samsungun ekranı gıbı hıc bır cıhazda ekran yok pollypad hometech gbıı markaların ekranın begenmedım bunun ekranı bu markalara gore nasıl?

ekran kalitesi çok vasat hocam. ben ekran yüzünden iade ediyorum ürünü. tamam fiyatı uygun, işlemcisi olsun, ram olsun iyi. ama en önemlisi ekran bence. çok düşük kalitesi. ekran içime sinmediği için bugün iade edeceğim.
  • Hocam bu fiyata ekran kalitesi bana normal geldi tam karşıdan bakmaya çalışıyorum :)
  • Bir arkadaşım bu seviyede bir tablet almak istiyor ve N11 deki bu ürünü gördüm kullanan arkadaşlar tavsiye ediyor musunuz? bu fiyata alınır mı?
  • MSefa23 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım inşaallah yarın tablet elime geçicek.eğer biraz beklersen görüşlerimi belirtirim.
  • n ekrem N kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam bekliyorum teşkler.

• hocam bu tabletten bende alicam bir sorum olacaktı bu tablete otg ile 3g vinn takabilirmiyiz takarsak calisirmi ve ayarlar menüsünu rica etsem atabilirmisiniz

• MSefa23 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle tablet izlenimi aktaracağuım ekranı ortanın biraz daha altında bir kalitede pikseller azda olsa belli oluyor.Hoparlör orta kalitede bir ses çıkarıyor.Oyun olarak trafik racer ve subway surfers oynadım (onlarda zaten yüklü geldi)herhangi bir kasma olmadı.Wifi ve pil gücünü denemedim.Bu arada tablet pazartesi günü geldi yani henüz deneyemedim.Dokunmatik orta derecede.İlk izlenimlerim bu kadar tabletin ekran ve ses kalitesi senin için önemli değilse almanı tavsiye ederim.
    Hayırlı günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: n ekrem

Öncelikle tablet izlenimi aktaracağuım ekranı ortanın biraz daha altında bir kalitede pikseller azda olsa belli oluyor.Hoparlör orta kalitede bir ses çıkarıyor.Oyun olarak trafik racer ve subway surfers oynadım (onlarda zaten yüklü geldi)herhangi bir kasma olmadı.Wifi ve pil gücünü denemedim.Bu arada tablet pazartesi günü geldi yani henüz deneyemedim.Dokunmatik orta derecede.İlk izlenimlerim bu kadar tabletin ekran ve ses kalitesi senin için önemli değilse almanı tavsiye ederim.
    Hayırlı günler.

Hayırlı olsun hocam iyi günlerde kullanmanız dileğiyle..

Bilgi için Teşekkürler hocam bizde bugün sipariş geçtik, zaten ortaokula giden bir öğrencimize aldık ve bu seviye yeterli diye düşündük.

• bende sipariş verdim hb dada 279 tl beğenmezsem iade edeceğim hayırlısı artık
  • arkadaslar bir sorum olacaktı bu tablette acaba bluetooth varmıdır internet sitesinde bir bilgi bulamadım

• Sizde sağolun bende zaten kardeşim için almıştım sizinkide hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.