Şimdi Ara

code vein türkçe yama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
2
Favori
8.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 10 Temmuz 2021; 7:34:39 >

• Çeviriyi bitirirseniz bana ulaşın. Patch yapar, hallederiz.
    26.175 bin satır
    413.208 bin de kelime mevcut. Tek başınıza zorlayacaktır sizi. Umarım bitirirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ISKA -- 3 Ekim 2019; 9:49:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ISKA

Çeviriyi bitirirseniz bana ulaşın. Patch yapar, hallederiz.
    26.175 bin satır
    413.208 bin de kelime mevcut. Tek başınıza zorlayacaktır sizi. Umarım bitirirsiniz.
    aşırı derecede çevrilmeyecek yerler var hocam.japonca rusca bazen 1 satır arası çok çevrilmeyecek kelime var.
    yani 2791 satırla 2792 satır arasında 21650 tane harf var çevrilmeyecek bunun gibi çok var.
    araç olmadan zor denemek için çevirdiklerimi oyunu açması 20 dk oyuna girmesi 20 dk alıyor.
    yani pach dosyasına gömülmeden çok zor olacak.
    yani benim dil dosyasnı direk pak dosyasının içine gömmem lazım yoksa uğraşılmaz bununla.
    code vein türkçe yama
    code vein türkçe yamacode vein türkçe yama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 3 Ekim 2019; 12:9:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Team NINJA

aşırı derecede çevrilmeyecek yerler var hocam.japonca rusca bazen 1 satır arası çok çevrilmeyecek kelime var.
    yani 2791 satırla 2792 satır arasında 21650 tane harf var çevrilmeyecek bunun gibi çok var.
    araç olmadan zor denemek için çevirdiklerimi oyunu açması 20 dk oyuna girmesi 20 dk alıyor.
    yani pach dosyasına gömülmeden çok zor olacak.
    yani benim dil dosyasnı direk pak dosyasının içine gömmem lazım yoksa uğraşılmaz bununla.

Alıntıları Göster
    Özelden yazdım size.

• Sadece çevirdiğiniz kısımları repack ederseniz 50gb ile uğraşmanıza gerek kalmaz. QuickBMS ile bunu yapabilirsiniz.
  • Oyun fena çakma olmuş tek artısı karakter yaratma olayı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kolay gelsin umarım çevirisi olur Türkçe oynarız. İyi forumlar diliyorum.
  • Bir gelişme var mı konuyla ilgili?
  • Demosunu izlemiştim ağır bir dile sahipti oyun. Almayı düşündüm ancak vazgeçtim. Umarım çevirisi çıkar

@Team NINJA

Hocam seninde ilgini çekmiş benim gibi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 11 Ekim 2019; 1:32:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Demosunu izlemiştim ağır bir dile sahipti oyun. Almayı düşündüm ancak vazgeçtim. Umarım çevirisi çıkar

@Team NINJA

Hocam seninde ilgini çekmiş benim gibi :)
    bu tür ne olursa oynarım hocam.çeviren çıkmaz bu oyunu bende beklemek istemiyorum açıkcası kendimi tatmin edecek şekilde çevirdikten sonra oyunu ilk steam indiriminde alıp yanımada işşiz gücsüz bir arkadaş bulup oynamayı planlıyorum :)
    2 veya 3 kişi acayip zevkli oluyor bloodborne i 3 arkadaş bitirmiştik o tadı 1 arkadaş bulursam alıcam inşallah tekar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulfly1

Bir gelişme var mı konuyla ilgili?
    fazla birşey kalmadı
    çeviri bitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 22 Ekim 2019; 8:17:45 >
  • çeviri bitti birkaç sormak istediğim şeyler var.size sormak istediğim fikir verirsiniz bana.
    birkaç sorum olacak sizlere.
    1.si oyunda revenant diye geçiyoruz.
    yani sen bir revenant olarak doğdun diyor.bunu ne yapayım olduğu gibi kalsınmı yoksa intikamcı gibi vs birşeymi yapayım.
    2.si lost.
    bu lost çok güçlü diye geçen diloglar var veya lost üstümüzde gibi.

son olarakta resimde çizdiğim lerler var slag vs gibi.onlarında ismini değiştireyim.

code vein türkçe yama

yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

çeviri bitti birkaç sormak istediğim şeyler var.size sormak istediğim fikir verirsiniz bana.
    yani sen bir revenant olarak doğdun diyor.bunu ne yapayım olduğu gibi kalsınmı yoksa intikamcı gibi vs birşeymi yapayım.
    2.si lost.

son olarakta resimde çizdiğim lerler var slag vs gibi.onlarında ismini değiştireyim.

paylaşmam kendim oynarım demiştin fikir soruyorsun garip

• Team NINJA kullanıcısına yanıt
    Yama bitti ise banada yollarmisin.oynamak isterim👍

• Ömer Öz (byflash) abiden yardım istesen paketlemelerde yardım ediyordu bi sorsan güzel olur @Team NINJA
  • quote:

çeviri bitti birkaç sormak istediğim şeyler var.size sormak istediğim fikir verirsiniz bana.
    2.si lost.

Slash yerine Kesme, Crush yerine Ezme olabilir. Revenant bence öyle kalmalı. Lost konusunda bir fikrim yok.

• Başkan eline saglık bende en yakın zamanda oynamak ıstıyorun yamayı beklıyorum

• soulfly1 kullanıcısına yanıt
    tşk ler hocam hemen düzeltiyorum.
    revenant öylece kalsın şimdilik.
    lost da şimdilik kayıp olarak kalsın.
    başka bir fikri olan çıkmadıkça.

birazdan paylaşıcam yamayı.şunları hemen halledince. ve düzenlenecek yerleride düzenledikçe eklerim konuya.
    admin arkadaş izin verirse yama durur vermezse özelden atarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 23 Ekim 2019; 17:59:52 >
  • link eklendi.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.