Şimdi Ara

code vein türkçe yama (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
2
Favori
8.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elinize sağlık bu oyuna da Türkçe Yama gelmiş olmasına sevindim.
  • Emeğine sağlık hocam teşekkür ederiz
  • oyunu steam den aldım yükleme bitince yamayı orda denicem birde.
    oynamak isteyen varsa arkadaş arıyorum kendime.
    oyunu baştan sona oynayacak varsa oynayalım arkadaşlar.
  • Eline sağlık kardeş. Eksik,fazla fark etmez emeğin, düşünmen yeter.
  • oyunun son steam srümündede çalışıyor arkadaşlar.bilginiz olsun.
    187 tl ye aldım yokmu oynayacak beraber şöyle sabahlara kadar :)
    alacak olanlar varsa yardımcı olabilirim.
  • yamayı kurdum sorunsuz çalıştı
    yapan arkadaşa çok teşekkür ederim yama kötü değil bence gayet oynanabilir durumda
    inşallah başka yamalarada vakit bulup çevirir
    saygılar
  • Eline sağlık üzerinde uğraştın. Güzel bir proje oldu, kalite konusu tartışılır ama asıl olay paylaşımda bulunabilmek. Ben buna inanıyorum, tekrardan eline sağlık.
  • Yama için çok sağol dostum okadar uğraşmışsın
    isterse çeviri ile yapılmış olsun ingilizcesi olmayan için o bile nimet teşekkür ediyorum sana kötü yorum yapan olursa fazla takılma
  • Eline sağlık hocam.
  • Çeviren arkadasin eline sağlik Hocam yukarida bahsetmis ama yamayla hikayeyi vs anlayabiliyor muyuz? Oynayan arkadaslar yorum yaparsa Benim gibi oynamak isteyen arkadaşlara ısık tutarlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ana üstteki haritaya tıkladığında sıradaki görev ve amaç gözükmüyordu onları ve birazda birkaç şey düzelttim.

@kafkef12 kendisine tşk ediyorum bu saatte paketledi saolasun.
  • Heralde google translate ama yinede fena olmamış, düzenleme yaptınız mı? Birde nasıl bu kadar çabuk oldu bu.satır satır kopyala yapıştır yapsan gene bundan kat kat fazla zaman alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aminoasit -- 3 Kasım 2019; 19:24:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aminoasit

Heralde google translate ama yinede fena olmamış, düzenleme yaptınız mı? Birde nasıl bu kadar çabuk oldu bu.satır satır kopyala yapıştır yapsan gene bundan kat kat fazla zaman alır.
    direk kopyala yapıştır yapmadım hocam yapsam zaten oynanmaz hiç.gunde 15 saat en az bazen daha fazla başında durdum. full boşum

edit:arkadaş ile beraber oynadigimizdan dolayı sürekli muhabbet VS derken alt yazıları çok fazla kontrol edemiyorum. ana görevleri göstermiyormus taki oyunda lan nereye gidicez diye ana üstteki haritaya bakınca anladım. yani alt yazıları pek kontrol edemiyorum kısacası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 3 Kasım 2019; 19:40:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Team NINJA

direk kopyala yapıştır yapmadım hocam yapsam zaten oynanmaz hiç.gunde 15 saat en az bazen daha fazla başında durdum. full boşum

edit:arkadaş ile beraber oynadigimizdan dolayı sürekli muhabbet VS derken alt yazıları çok fazla kontrol edemiyorum. ana görevleri göstermiyormus taki oyunda lan nereye gidicez diye ana üstteki haritaya bakınca anladım. yani alt yazıları pek kontrol edemiyorum kısacası.

Alıntıları Göster
    Helal olsun o zaman.Elinize sağlık.

• Kardeşim düzenlemek bile uğraştırır elinize sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Team NINJA

bu tür ne olursa oynarım hocam.çeviren çıkmaz bu oyunu bende beklemek istemiyorum açıkcası kendimi tatmin edecek şekilde çevirdikten sonra oyunu ilk steam indiriminde alıp yanımada işşiz gücsüz bir arkadaş bulup oynamayı planlıyorum :)
    2 veya 3 kişi acayip zevkli oluyor bloodborne i 3 arkadaş bitirmiştik o tadı 1 arkadaş bulursam alıcam inşallah tekar.

Alıntıları Göster
    O issiz gücsüz dedigi arkadas ben oluyorum :)

• baya bir düzenleme yaptım.oynayanlar yenisini indirsin.
  • teşekkürler kardeşim
  • Hocam link çalışmıyor bir türlü indiremedim. Başka bir yerden yükleme şansım var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabotage1907

Hocam link çalışmıyor bir türlü indiremedim. Başka bir yerden yükleme şansım var mı?
    denedim şimdi sorun olmadı ama yukleyeyim başka yere. bu arada yama güncellendi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.