Şimdi Ara

COD4 EU PATCH ÇIKTI!!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
1.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • saat 12'den sonra bağlantılar düzeliyor,,bide kervancı gelince bağlantılar tavana vuruyor
  • Yeni patch ntsc pal serverları birleştirdi...dolayısı ile daha çok oyun daha çokseçenek oldu....O yüzden oyuna girmek çabuklaştı...başka bi nedenden değil....pingler yerlerde......Kimle oynarsam oynayayım kırmızı......Private dışında oynamak mantıksız...
  • Herkes kendi kullandığı malı övermiş sizinkide o hesap. Takılın kafanıza göre. Eleştiriye gelemeyen bir zihniyete diyecek bir lafım olmaz bundan sonra. Görende PS3'üm yok ondan alete *** atıyorum sanacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Queen Hentai -- 9 Şubat 2008; 13:33:33 >
  • arkdsım sen dediklerini görmüyorsun galiba...burda xboxu olup yuzune bakmıyan arkdslar var..bırakın su polemiği...ping sorunu ps3 den değil oyunu yapan firmadan kaynaklanıyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cyrax

Herkes kendi kullandığı malı övermiş sizinkide o hesap. Takılın kafanıza göre. Eleştiriye gelemeyen bir zihniyete diyecek bir lafım olmaz bundan sonra. Görende PS3'üm yok ondan alete *** atıyorum sanacak.

zaten sorun burda dostum.PS3 ile ilgili bu kadar olumsuz düşünen,ps3ü her fırsatta yerden yere vuran biri neden hala bu konsolu diğer konsolların yanında tutar,oynar,bu zihniyetide anlamak mümkün değil
    lag yada online sorunu sony markası ile ilgili olsa,resistance vs oynarken hangimiz ping yedik yada koptuk ??? kendi zihniyetini önce tart,sonra bizimkine laf edersin
  • Boşver boşver siz PS3'ünüz ile mutlu bir şekilde yaşayın. Sanki sorunlu oyun PS3 plartformunda değilde Nintendo64'de. İşinize gelmiyor tabi. Bundan sonra cevapta vermicem çünkü zeytinyağı gibi üste çıkmasını çok iyi biliyorsunuz.
  • çok iisinps3 kaka....xbox kral olsun...bi arkdsım xboxunu belçikaya gönderdi..olmadı burda bi şeyler yapmaya ÇALIŞTI sonunda çöpe attı..kalite bu işte doğru..

XBOX NUMBER ONE...
  • sinirlenmeye gerek yok.bizdede xbox vs var,ama sevmediğim bir konsou imzama yazmam + elimdede tutmam
  • bu patch cıkmadan once gayet baglantı guızeldi..ama nezaman "usa" geldi birleşti iş bozuldu....bu birazda sony nin altyapısal sorunu..haliyle tam olarak verim alamıyoruz....

xbox 360 da ben full usa ile oynuyorum baglantım hep yeşil... oyun firmalarının ve sony nin daha kapsamlı bu online olayını cozmeleri gerekiyor..
  • örn.verecek olursak insom ingiltereden bağlanıyor ve sorun yok..peki niye genellikle bizde oluyor..çünkü ttnetten..geceleri hatta patchden sonraki gece hiç sorun olmadan oynadık fakat yoğun olunan saatlerde ülkemizdeki net çöküyor
  • yok olurmu ps3 interneti çekmiyor alıcıları yetersiz kalıyor ttnet te suç yok dünyada ilk 10 a girer etiyopya ve somaliden sonra 3. hızda ttnet
  • sony nin altyapisi ms de bile yok warhawk ile resistance i hatirlayinve de motorstorm
  • Coluk cocukla muhatap olmasaniza arkadaslar birakin kendi basina ursun.Hala anlamamak icin ugrasiyo sony de sorun olsa psn den duseriz devamli.Ne kadar cocuk var bu forumda.Bende hicbir problem yok mesela.TTnet iyi calissa sizde de olmaz.
  • bi yandan iyi oldu hemen buluyor artık oyun..
  • Arkadaşlar öyle demeyin daha önce bi yerde okumuştum Live altyapısı komple MS tarafından saglanan, tüm oyun firmalarının hazırda olan serverları kullanmasıyla olusan bi altyapı ondan sorunları daha az oluyor.Ps3'teki online oyun olayı ise oyun yapımcıları tarafından yapılıyor.. RFOM'un az sorunlu olması serverlarının Sony tarafından hazırlanması yüzünden. Online için konsol alacak olan arkadaslara x360 öneriyorum.. Yanlışım varsa düzeltin

Ekleme: X360'da online pes6 oynayanlar bilir oyunda hiç lag yoktu single player gibi oynuyorduk.Pes2008'in onlinedaki sorunları birazda oyunun ps3 içinde cıkmasından kaynaklanıyor olabilir. Sonucta sadece x360'a oyun yapıldıgında hiç sorun yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x3x -- 9 Şubat 2008; 15:25:05 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: turkopol

arkdsım sen dediklerini görmüyorsun galiba...burda xboxu olup yuzune bakmıyan arkdslar var..bırakın su polemiği...ping sorunu ps3 den değil oyunu yapan firmadan kaynaklanıyor...

mesela ben
  • quote:

Orjinalden alıntı: x3x

Arkadaşlar öyle demeyin daha önce bi yerde okumuştum Live altyapısı komple MS tarafından saglanan, tüm oyun firmalarının hazırda olan serverları kullanmasıyla olusan bi altyapı ondan sorunları daha az oluyor.Ps3'teki online oyun olayı ise oyun yapımcıları tarafından yapılıyor.. RFOM'un az sorunlu olması serverlarının Sony tarafından hazırlanması yüzünden. Online için konsol alacak olan arkadaslara x360 öneriyorum.. Yanlışım varsa düzeltin

Ekleme: X360'da online pes6 oynayanlar bilir oyunda hiç lag yoktu single player gibi oynuyorduk.Pes2008'in onlinedaki sorunları birazda oyunun ps3 içinde cıkmasından kaynaklanıyor olabilir. Sonucta sadece x360'a oyun yapıldıgında hiç sorun yoktu.

evet arkadasımm cok haklısın...bencede live sisteminin altyapısı cok iyi buza aman kadar oynadıgım oyunlarda hiçbir sorun yaamadım....zamanla sony de server larını duzeltecektir...hep boyle gitmeyeceği kesin...

online için şu anda live benzerzis bir sekilde önde...

• quote:

Orjinalden alıntı: Cyrax

Boşver boşver siz PS3'ünüz ile mutlu bir şekilde yaşayın. Sanki sorunlu oyun PS3 plartformunda değilde Nintendo64'de. İşinize gelmiyor tabi. Bundan sonra cevapta vermicem çünkü zeytinyağı gibi üste çıkmasını çok iyi biliyorsunuz.

kardeşim benim neden kızgınsın ps3e? halbuki sende severdin aleti yanlış anlama ama ben xbox360la cod4 oynarken daha hiç yeşil olmadım hep 2 sarı, bu bence i.w. server kurması ile ilgili
  • insom haklısın..ps bölümünde xbox katılıyor ne kompleksli insanlar war
  • Başımızda bu ttnet varken bize onlayn oyun haram
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.