Şimdi Ara

CoD2 oynayan en iyi oyuncular (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
328
Cevap
1
Favori
21.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bf 3 iyi bir sistem gerektirir her bf3 oynyacam diyen insan bf3 oynayamaz ve oyunda cod oynayanlara gore cok zor gelır cok genıs harıtalar olur ve taktik oyunu cod gibi cık oldur falan olmuyor cok .
  • bf3 public oynamak için tüm codlardan çok daha iyi bence ama competitive olayı yok öyle arkadaş bul klan kur maç yap falan hiç uygun değil ama çok zevkli benim de oynadığım tek online fps şu an.
  • BF de çık öldürde war TDM taktikte var Conquest modlar :)

Public deli gibi oynarsın zevkte alırsın 64 kişi catır cutır ne bulursan dalıyosun

Clanın varsa oyun tadından yenmio ki kesinlikle bf oynuyosan bir clana gir oyundan zevk almaya esas o zaman başlarsın ESL macları falan oldukca cekişmeli ve eğlenceli

MW3 de oynuyorum çok seri bir oyun yapmışlar fakat bir süre sonra sıktı cod2 gibi değil yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: zenciboy

BF de çık öldürde war TDM taktikte var Conquest modlar :)

Public deli gibi oynarsın zevkte alırsın 64 kişi catır cutır ne bulursan dalıyosun

Clanın varsa oyun tadından yenmio ki kesinlikle bf oynuyosan bir clana gir oyundan zevk almaya esas o zaman başlarsın ESL macları falan oldukca cekişmeli ve eğlenceli

MW3 de oynuyorum çok seri bir oyun yapmışlar fakat bir süre sonra sıktı cod2 gibi değil yani

Aynen bende mw3 aldım fakat 3 hafta içinde sıktı beni açıkcası

• quote:

Orijinalden alıntı: Silphatos

bir sürü demom olacaktı benim eskiden kalma, istersen upload edebilirim (crimson/sw grynn)

baktım şimdi klasöre 2gb ve 220 tane varmış :p hangileri iyi ama hiçbir fikrim yok.

hala işsizsin yillar geçti zonguldakli pislik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keylazim -- 29 Mart 2012; 1:55:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazytrex

quote:

Orijinalden alıntı: omtll

Ah bide CoD 2 MP hortlayıp eski günlerine kavuşsa. =)

Doğru düzgün türk serverı kalmadıki ya bi zevk alarak oynadığım fox color diye bi server vardı süper haritalar vardı kapandı. Şimdi o tarz haritalara benzeyen (gob_rats tarzı) polonya serverlarında takılıyorum.

hocam o haritalar iyidir bayağı oda şeklinde haritalar onlar ara sıra kapanır ara sıra açılırlar. cumartesi akşamları hariç pek dolu olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silphatos

http://dddeals.net/cod2demo/

şuraya ul etmeye başladım 220 tane demo içinden rastgele seçtiklerimi, cod yüklü değil zaten hiç bilmiyorum nasıldır demolar.

AnSp Demosunu ben aldım...

Güzel günlerdi ben C0d2 de aktif iken evlendim ve eşimin zoruyla bıtaktım,iyi hatırlıyorum küçük kızım ben oynarken geceleri seslere uyanırdı maç yaparkenŞimdi 5 yaşında zaman su gibi akıp geçiyorama gece maçlarını özlemişim...

• Çok güzel günler çok güzel arkadaşlıklar çok güzel turnuvalar geçirdik.. hey gidi günler zaman hakikaten su gibi akıp gidiyor. BF3 diyorsunuz onuda şimdi oynuyoruz ama bir cod2 deki ayak seslerini dinlemeyi hiç birşeye degişmem... Hayatta zevk alarak gülerek eğlenerek oynadığım tek oyundu... Bu arada cod2 milli takımıda varmış :) yıllar sonra duymuş olduk hehe
  • demoların lınklerı olmus trdan yuklersenız sevınırım
  • Granadaaa diye bağıran tırsak alman askerleri.
  • Tek ozleyenin ben olmadigina sevindim. Oynadigim en zevkli fps oyunuydu gece maclari ve ctf serverinde gece tanidiklarla oynamak cok keyifliydi. Bir daha kurayim belki eskilerden oynayan kalmistir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en son yine geçen ramazanda oynamıştım aslında anlaşılıp gene ramazanda buluşulabilinir.
  • 2006 dan bu yana ılerleyen bı konu buda oyunun kalıtesını gosterıyor zaten, bende ara ara cod2 oynuyorum bazen bırakıp sonra tekrar baslıyorum en ıyı multıplayer fps benım ıcın.gercekten ıyı oyuncuları ızlemek buyuk zevk ve genelde yasları 12-15 gercekten ınanılmaz.ben sd oynamadım hıc ama pro ıcın oynamak lazım, tdm deatmatch rıfle modunda oynuyorum ve yabancı serverlarda daha zevkli,her ulkeden ınsanı oldurmek daha eglencelı tavsıye ederim music serverında oynuyorum polond sanırım ulkesı.nıck zagzirus
  • quote:

Orijinalden alıntı: zagzirus

2006 dan bu yana ılerleyen bı konu buda oyunun kalıtesını gosterıyor zaten, bende ara ara cod2 oynuyorum bazen bırakıp sonra tekrar baslıyorum en ıyı multıplayer fps benım ıcın.gercekten ıyı oyuncuları ızlemek buyuk zevk ve genelde yasları 12-15 gercekten ınanılmaz.ben sd oynamadım hıc ama pro ıcın oynamak lazım, tdm deatmatch rıfle modunda oynuyorum ve yabancı serverlarda daha zevkli,her ulkeden ınsanı oldurmek daha eglencelı tavsıye ederim music serverında oynuyorum polond sanırım ulkesı.nıck zagzirus

hocam poland'ta musıc servırını bulamadım xfire'da giriyorum.
  • dırek ip verıyorum kardesım

musiC [3] RifleOnly TDM | Cracked @ Zabijaka.pl
    Server IP 80.72.37.10:28985
  • quote:

Orijinalden alıntı: zagzirus

dırek ip verıyorum kardesım

musiC [3] RifleOnly TDM | Cracked @ Zabijaka.pl
    Server IP 80.72.37.10:28985

eyvallah hocam görüşmek dileğiyle. (:
  • Nukem 33-Turnuvalardan tutun,public maçlarda hemen hemen cod2 nin reisi olabilecek derecede çok iyi oynayan abilerimden biri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • enriqueee ve shotgun mazi canlandı gözümde bu konuya nerden geldim oda meçhul ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poyri!!!

Tek ozleyenin ben olmadigina sevindim. Oynadigim en zevkli fps oyunuydu gece maclari ve ctf serverinde gece tanidiklarla oynamak cok keyifliydi. Bir daha kurayim belki eskilerden oynayan kalmistir.

Poyriiii hatırladınmı beni :) Turko, JT serverları ctf maçları çok efsaneydi Hatırladım iyi oldu vallahi. Bir deathrow vardı eskiden :(
  • Erwin Rommel l TR var felaket

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.