Şimdi Ara

COD 2 DH CLANI KURALIMMI? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Klanlara dahil olmak isteyen arkadaşlar nicklerinin sonlarına DH yazsınlar kim var kim yok bilelim
  • beyler böyle olmaz çıkıpta bir DH yetkilisi bunu organize etmesi lazım ama görülüyorki "bize ne" edası var yönetimde. DH adına siz bişiler yapmak istiyorsunuz onlar ise vurdumduymaz kalıyor, demekki böyle bir gereksinim duyulmuyor. Dolayısı ile siz böyle bir ortamda kendi kendinize gelin güvey oluyorsunuz ve DH temsil etmek istiyorsunuz. Yarın birgün kimin ne oldugu belirsiz bir ortamda çıkıpta gerek davranışı gerekse ahlakı , kişiliği veya hile gibi durumlarda DH adını kötüye çıkarabilir. Eğer böyle bişi olacaksa DH sponsor olmalı bildik tanıdık kaliteli bir oyuncu grubu oluşturmalı. Ki zaten bu bahsettiğim nitelikteki oyuncularında zaten gayet iyi bir clana mensup olduklarını söyleyebilirim. Öyle lafla olmaz bu işler. Oğuz (Mussakka) evet iyi bir oyuncu ve inaktif bir clanı var. Pubda bolca oynuyoruz onunla. Son nokta dediğim gibi yetkili biri el atmadan kendi kendinize bişi yapamazsınız.

Ben sırf kendi çabalarım ile imzamdaki sitede bişiler yapmaya çalışıyorum. Turnuva gibi etkinlikler düzenleyip ödüller veriyorum. Bir çok firmayla sponsorluk konusunda konuşmama ve mail atmama rağmen hiçkimse destek olmadı canları sağolsun. Ama Türkiyede bu sektör geliştirmek adına herkesi sitemize bekliyoruz.

www.codligi.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kumandan -- 20 Kasım 2006; 15:18:45 >

• yönetim istifa yönetim istifa
  • yawhadi kuralim bak ben kurcam kimse itimat etmicek
  • dedigim a b c sistemi iyi iste bi mod. belirlesin bari kuracak kisiyi
  • unutmayin bni kurarsaniz!!!
     COD 2 DH CLANI KURALIMMI?

cafeden glirim maclara
    ama simdi nick im :
    [WM]kizil_kurt
    oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a|i -- 20 Kasım 2006; 17:31:14 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: rapidsensei

yawhadi kuralim bak ben kurcam kimse itimat etmicek

kimse nıye ıtımat etmesın kı ???

anlıoosan bu clan kurma ısınden kur
  • quote:

Orjinalden alıntı: TOMEKK

quote:

Bencede @TOMEKK haklı gerçi bis TOMEKK ile kaçkere karşılaşıyorus ben sonuncu o birinci oluyor konuya dönelim bence oylama yapalım anket usulü olarak dh klanı kurulsun mu kurulmasın mı diye 10 gün sürsün 10 gün içinde hangisi fazla oy almışsa onu uygulayalım mesela dh klanı kurulsun fazla oy almış ise katılmak isteyenler msnlerini versin daha rahat konuşurus ordan berabere olursa bir saat lik bir oylama daha yapalım bence benim fiktim budur saygılar sevgiler fyagiz

• quote:

unutmayin bni kurarsaniz!!!

cafeden glirim maclara
    ama simdi nick im :
    [WM]kizil_kurt
    oldu

abi CTF de böle bir skor olmak codsuz bir makinaya benzer S&D öle bi skor olmak dünya rekoru ama alamazsın 20 round olsa 5vs5 her el hepsini alsan 20*5=100 frag buda imkansız

bu arada clan mlan kurmak yok site açarsanız en ülü hacker leri başınıza salarım . server açarsanız açtığınız yere 3 kat fazla para veririm size açtırtmam server . maç yapalım dersiniz sizle oynayacak clana para veririm oynatmam yerim ule clanınızı ben gittikten sonra mı açıyonuz kapattırırım bu forumu

kafam bozuk ondan haddimi aştım özür dilerim.

• quote:

Orjinalden alıntı: fyagiz

quote:

quote:

Bencede @TOMEKK haklı gerçi bis TOMEKK ile kaçkere karşılaşıyorus ben sonuncu o birinci oluyor konuya dönelim bence oylama yapalım anket usulü olarak dh klanı kurulsun mu kurulmasın mı diye 10 gün sürsün 10 gün içinde hangisi fazla oy almışsa onu uygulayalım mesela dh klanı kurulsun fazla oy almış ise katılmak isteyenler msnlerini versin daha rahat konuşurus ordan berabere olursa bir saat lik bir oylama daha yapalım bence benim fiktim budur saygılar sevgiler fyagiz

eyw kardes sagol

oylamaya gerek yoq aslında kurulmasını ısteyen cok kısı war ama kurucak clan ısınden duzenınden anlayan yoq yada bunu goze alan yoq sorun bu beyler

• quote:

Orjinalden alıntı: affetmez

quote:

cafeden glirim maclara
    ama simdi nick im :
    [WM]kizil_kurt
    oldu

abi CTF de böle bir skor olmak codsuz bir makinaya benzer S&D öle bi skor olmak dünya rekoru ama alamazsın 20 round olsa 5vs5 her el hepsini alsan 20*5=100 frag buda imkansız

bu arada clan mlan kurmak yok site açarsanız en ülü hacker leri başınıza salarım . server açarsanız açtığınız yere 3 kat fazla para veririm size açtırtmam server . maç yapalım dersiniz sizle oynayacak clana para veririm oynatmam yerim ule clanınızı ben gittikten sonra mı açıyonuz kapattırırım bu forumu

kafam bozuk ondan haddimi aştım özür dilerim.

ne ıstıoosun bızden we clan ımızdan pıs adam

duygularımızla oynama clansız ama gururlu gencler war burada

nese kurucak ark a yardımcı olmaya calısırım

• quote:

nese kurucak ark a yardımcı olmaya calısırım

ben kurarım ama bu forumda benden daha iyi oynayanlar var sadece kurarım Lideri serveri admini kim olursa olsun çünkü siz benden daha iyi oynuyorsunuz ne haddime adimini serveri lideri olmak kötü oynuyorum çünkü.
  • OO süper olur bni almayi unutmayin gerçi osn de clanim war ama girerim burayada pm leri beklerim
    Nick:EseNN_Cryp2nyte
  • eet kurucu war artık warmı baska clan a katılmak ısteyen fıkırlerı olan???
  • fikir dediğim gibi abi batırırım bu clanı
  • aman kurmuooom madem batırıcaksın
  • Tomekk yine mi clan ya güldürmeyin beni...
    Sen bari yapma.Bizden bi .... olmaz
  • hadi kurun 1,5 yıldır bu forumun üyesiyim izin verdim bu söze karşılık musakka abi gene uzaklaştırcak valla aman abi cumartesi ye kadar burda olmam lazım bu arada İzmirli arkadaşları imzama bakmalarını rica ediyorum

• bılıoom hacı da hewelenen ark lar war

du kırılır az sonra heweslerı onlarda anlar bı b.k olmucanı
  • quote:

cafeden glirim maclara
    ama simdi nick im :
    [WM]kizil_kurt
    oldu

EEEE ali eğitmenin kim

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.