Şimdi Ara

#cocuyladevam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
2.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar FM oynayıp evde yata yata cipsle beslenen tayfanın Ersun yanal gelsin Aykut gelsin çağrılarına aldanmayin. Sabırlı olun dostlarım. Dayanın. Gerekirse bu sezon şampiyonluğu verelim ama bir iskelet kurulsun bir kadro oluşsun. Ben bu takımda ilk defa oyuncuya göre sistem kurma yerine sisteme göre oyuncu alma mantığını gördüm. Daum zico döneminden beri böyle şeyler görmez olduk dostlarım. Sizden ricam her yenilgide isyan Edip takimimizin geleceğini tekrar kötüleştirmeyin. İzin verin bir sistem kurulsun. Bu sistemin fedakarlığı bu sezonsa. Bu sezon da sabredelim. Hücum futbolu dediğiniz şey sistemsiz bam güm olmuyor. İzin verelim cocu ya. Düşman gibi adama köstek olmayalım. Bu adamda potansiyel var. Gelen gideni aratir her zaman. Her TD değiştiğinde fb tekrar başa dönüyor. İzin verelim bu sefer başa donmeyelim. Sabredelim bu kadro iş yapacak. İlerleyecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 4 hafta oldu ve ligin göztepe den sonra kaleye en az şut atan takımız.. bu sistemi tek cocu mu kurar dünyada.. fenerin futbol oynamadığının farkındamısın.
  • Arkadaş ışık görürsün olacak dersin..ama karşı takım elini kolunu sallaya sallaya kalemize geliyor..Pres baskı yok..Adamlar 30 metreden gol atıyor..Bu kadar mı bu oyuncular yeteneksiz basiretsiz ,aciz..Ayıptır..Basarsın edersin olmaz,anlarım..Resmen dalga geçiyorlar ya..Kendi sahanda 2 kez üst üste yenilmekle düzelecekse sabredelim..skor taraftarı olmayalım..Oynanan futbol umut vermiyor..
    bu yıl Ayku kalsaydı ,hoplaya zıplaya şampiyonduk.. Cocu ne Türkiyeyi ne de takımları tanıyor..Uyutuyorlar bence...
  • Arkadas her maca en az 3 farkli adamla cikildi kayiplar tabiki olacak. Onumuzdeki mac bile oynayacak adam adamlar var.

• quote:

Orijinalden alıntı: kemalege2000

Arkadaş ışık görürsün olacak dersin..ama karşı takım elini kolunu sallaya sallaya kalemize geliyor..Pres baskı yok..Adamlar 30 metreden gol atıyor..Bu kadar mı bu oyuncular yeteneksiz basiretsiz ,aciz..Ayıptır..Basarsın edersin olmaz,anlarım..Resmen dalga geçiyorlar ya..Kendi sahanda 2 kez üst üste yenilmekle düzelecekse sabredelim..skor taraftarı olmayalım..Oynanan futbol umut vermiyor..
    bu yıl Ayku kalsaydı ,hoplaya zıplaya şampiyonduk.. Cocu ne Türkiyeyi ne de takımları tanıyor..Uyutuyorlar bence...
    Bu mantıkla iş felan olmaz. Aykut zamanında oynanan futbolu beğeniyor muydunuz? Kimse beğenmiyordu tabiki de. Bak bir takım defansif oynayabilir mesele değil ama bizim takım Aykut döneminde bir ayağı sakat oynuyordu. Bir sene sakat sakat oynarsın. İkinci sene o ayak kopar batarsın.

• 1 kez daha mac kaybettiginde bakalim yazabilecek misin bunlari....

Kredi 0

1 maglubiyeti daha kaldirmaz

ADAMI SAHADA KOVALARLAR

• Bune arkadaş Yerli Hocaya ana avrat söv zerre saygı duyma Yabancı hocaya sabır görünen köy kılavuz istemez bu adamın seviyesi Aykut Kocaman,Fatih Terim,Şenol Güneş değil adam bildiğin Hollandalı Hikmet Karaman şuursuzca hücum başka bir şey yok bide gol yemeden oyuncu değiştirmemesi

• kozmodov K kullanıcısına yanıt
    Geçen sene Ligin en çok gol atan takımıydık Allahtan defansif oynamışız

• quote:

Orijinalden alıntı: Capire

Geçen sene Ligin en çok gol atan takımıydık Allahtan defansif oynamışız
    Vardar'ı da yeneydik ya madem o kadar iyi ofansif futbol oynuyorduk

• 2.ligedoğru.

• FM oynamıyorum da şu FM oynayan tayfaya laf atmak da ne moda oldu ya. Emin ol FM oynayan tayfanın kayda değer bir kısmının Cocu'dan tek eksiği eski futbolcu olmaması, dolayısıyla futbol piyasasında gel şu takımın başına teknik direktör ol diyecek bağlantıları olmaması. Yoksa FM oynayan 100 kişiden 90'ı en geç ilk yarı sonunda Diego Reyes - Mehmet Topal değişikliğini yapardı.
  • hollandalı veya italyan bir TD ile şampiyon olamayız

cocu'yu getirerek daha lig başlamadan havlu atmıştık aslında ama kimse farkında değildi

alman bir td almalıydık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azman.

hollandalı veya italyan bir TD ile şampiyon olamayız

cocu'yu getirerek daha lig başlamadan havlu atmıştık aslında ama kimse farkında değildi

alman bir td almalıydık
    Hollandalı td yi gene bir nebze anlarım da İtalyan niye iş yapamazmış bizim ligde? Onların da ligi gayet sert ve defansif diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kozmodov

Hollandalı td yi gene bir nebze anlarım da İtalyan niye iş yapamazmış bizim ligde? Onların da ligi gayet sert ve defansif diye biliyorum.

Alıntıları Göster
    Mancini ve Prandelli tutmadı. Adamlar deplasmanda 1 puan yeter mantığıyla çıkıyor.

• Hocam ben de istikrardan yanayım. Bşımıza ne geldiyse sinirle alınan kararlardan dolayı geldi zaten. Ancak 4 lig maçı bana şunu gösterdi Cocu'nun oyunu okuması çok zayıf. Her hafta ayrı bir skandala imza atıyor ve oyuna yaptığı müdahaleler takımın tamamen havlu atmasına sebebiyet veriyor. Bu saydıklarım sonradan toparlanabilecek şeyler değil. Şenol Güneş'e veya Fatih Terim'e bakıyorum adamlar 30. dakikada kötü oynayan oyuncuyu hemen değiştiriyor sonunda başarılı olup olmaması önemli değil , bir reaksiyon veriyor adamlar sonuç olarak bizimkisi dünkü Reyes'i 70 dakika izledi adamlar ellerini kollarını sallayarak deyim yerindeyse yatak odamıza girdi. Cocu'ya olan inancımı kaybettim maalesef.
  • Konya ve Bjk maçıda giderse Cocu büyük ihtimal ayrılır takımdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 2 Eylül 2018; 14:20:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05471E679

Konya ve Bjk maçıda giderse Cocu büyük ihtimal ayrılır takımdan.
    Konya maçını alırız ve bütün taraftar sonraki maçlarda büyük TD diye alkislamaya başlar. Bizim taraftar böyledir.

• Bu ligde en son ne zaman yabancı hoca şampiyon olmuş

• Cocu yerine Ersun Yanal'ı isteyenlerden biriyim sezon başından beri hatta herkesin istediği şeyler olur niye bu kadar kafaya takıyorsunuz anlamıyorum

Not en son fifa 2005 oynamıştım sonra oyundan çıkıp geldi demeyin
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.