Şimdi Ara

Çocukluğun en güzel ve sonunu ben geçirdim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aksini iddea eden olamaz en guzel cocukluk bende.Aslinda hayatim yazlikta basladi 3 havuzlu oyun kafeli yazlik.Yas kucuk havuzda yuzemiyorum.Oyun cafesinede babamla gidiyorum.Jetonlu bir makine bir araba yairisi ama araba yarisinda birbirini vurarak gecmeli fuzelerden kacmali en yuksek skoru yapiyorum yas cok kucuk anaokulu zamanlari belki belki daha eski yanimdaki abiler sasiriyor.Nasil yaptigimi bilmiyorum ama oynarken ellerimjn bilincsiz oldugunu hatirliyorum.Buyuk kamyonum var arkasina oturuyorum babam iple cekiyor.

Anaokulundayim annem babam birakip gidince agliyorum.Sacma sapan seyler ciziyorum.Arkadaslarim bana kac yasindasin diyor 6 diyorum Bizde 6 yiz ama senin boyun cok kucuk diyorlar.Hatta cocuklardan biri derste hocaya Valbilken de adam olucak mi diye soruyor.Arkadasi sallarken hoca gelip salliyor benden alip salincagi bana bisi olur diye hatirliyorum hala yerli mali haftasini anaokulda bir kiz vardi gozlerini storm gibi yapardi.

Ilkokula geciyorum.Bu sefer aglamiyorum ama sinifta agliyanlar var deniz diye bir kiz onu guldurup susturuyorum ayni sitede oturuyoruz ama kiz deli biraz hatta sief bu yuzden 5. Sinifta okuldan ayriliyor ozel okula onla ve evinde oynarken delice seylerine sahit oldum ama sonra gordugumde duzelmisti.Cok sonra.Ilkokul ilerliyor.Sinifta arkadasliklarimi yapiyorum.Simit 51 11 el falan.futbolda iyi degilim baskettede.Neden mi bilmiyorum ozguvenim yok.

Ama birde okul disi site var.Sitemiz ahh.ilk cipslerden cikan pokemon tosolari ahh Hepsini toplamistim.Digimon tasolari taso toplama kutusu beyblayde kartlari.Hergun disardaydik.Kar yagar oynariz aksam 7 ye kadar degisik oyunlar bahcivan vardi cimlere basmayin diye kizardi biz top oynardik.Ajanliklar.Hatta bir arkadasimizda pc bende atari vardi bende atari oynadiktan sonra (adam ailesi ordek oyunu falan)(ninja kaplumbaglar ataride comando kirmizi mavi ninja ahh) pcye kosardik evinde arkadasin half life 1 bir askerli oyun fifa 2000 ne hayaller.Gece sokakta korkunc hikaye anlatmalar.Bayblede gelmisti siteye ne oynamistik kirana kirilina kadar.Gures turnuvalari sitedeki herkesin camina camur atma.Ne guzeldi.Herkes tasindi birer birer gta 2 oynadigimiz cocuk digeri oburu.Site baslamisti bosalmaya bir bir sokaga cikanlar azaldi.En son monopoliye kadar dustuk apartman icindeki masada oynardik ama onlarda tasindi herkes bakkallar degisti benim ortaokukda arkadaslarla yaptiklarimiz okulda oynadigimiz yaptigimiz delilikler.Liseye gecince hepsini yitirdim.Ha unutmadan bir kez dhaa gitmistim yazliga 10 yasindayjen hersey daha netti bu sefer mortal kombat 4 tekken 3 oynardik havuzlarda yuzebiliyordum.Buyuk havuza 13+ idi giremedim gene ama olsun.Liseye gecince bitti hersey pokemon oyunu dizisi hersey.Yugioh geldi kim takar yugiohu subgrrbobtan spidermandan sonra.cizgifilmler manyaklasti.sitede cocuk kalmadi kaldiysada icerdeydi eskilerin hepsi. Tasinda ben haric herkes.Eski arkadasimdan biri liseme geldi serseri olmus diger benden 4 yas kucuk olan brn lise 4 ken o lise 1 olan 100 kilo bisi olmus.Taniyamadik.lisede benim gibi birini buldum deli birini 4 yil boyunca hep gulduk hep ayni sinifa gittik hocalarla dalga gectik paso gulduk okuldaki herkes bikmisti bizden sinamaya gidip hep kovulsuk sinamadan en son allah diyip takla atiyorduk.hala benim en iyi arkadasimdir suanda lise bitti ama iletisim kesilmedi.

Ha birde pc im yoktu ama internet donemim vardi ordanda cok iyi bir arkadas edindim onlada gulduk hep sokaklarda bf 1942 lord kf the rings middle esrth oynadik attik hep onla.Ilk oyunlarimdan biri postal 2dir.Birde ilk netw gittimde oynadigim oyun annemle acik sehirde araba surme insan vardi ama ezemiyorduk kaciyorksrdi midtown mu oke bisi.

Bitti cocuklugum beybalyede atari arkede makinesi ps1 bitti cocuklugum smackdown oyunlari falan bitti pokemon digimon baybledeler tasindi arkadaslar lisedeki en iyi arkadasla yollarimiz ayrildi uniye gecince unideyim ama zaman hizli gecmis calisiyorum bir restorantta yurt disjndayim.Yurtdisindayim ama hic arkadasim yok burda herkes kendi capinda kimsenin guldugunu bile gormedim.Fucka fucka guluyorlar.Ne guzel gunlerdi ne oyun kaldi ne sokak hizli gecti zaman cok hizli simdi battlefield 4 oynuyorum arada ama aklimda bf1942 oyunda kalkmis heryerden xaten originden bile kufur etip yazdiim buraya gecmisimi faha neler yaptim hayatimda yazmadim ama benim zamanim sokak atari pc zamaniydi yani biz sokakta deliler gibi oynar aksam atari half life gece korkunc hikaye yapardik.Simdi kimseler yok. Herkes publarda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben okumadım kardeş durumumuz yoktu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende okumadim kardeş
    Babam zengin niye okuyumki onun parasını yerim

• quote:

Orijinalden alıntı: Crimson

ben okumadım kardeş durumumuz yoktu

Ben eskileri yazdim simdi hayat yok herkes ölü okumassiniz tabi simdi kitap yazi

• Yabancimisin kardes adin valbilkenmiste

• Hiçbir DH'lı bu kadar uzun bir yazıyı okumaz.
  • Okudum

• Hepsini okudum
  • Halı be

• quote:

Orijinalden alıntı: zibidi gonzales

Halı be

O ne

• quote:

Orijinalden alıntı: Valbilken

quote:

Orijinalden alıntı: zibidi gonzales

Halı be

O ne

Haklısın

• okudum ama anlamadım by
  • Okumadımm

Çünküüüüüüü

Durumumuz yoktu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bimin aystiisi -- 28 Ağustos 2014; 0:00:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hll qnq (okumadım)
  • OKUSANIZA LAN

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.