Şimdi Ara

Çocuklar uyurken susulur,ölürken değil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Belki rakip takimlar nefret ediyor ama su Galatasaray tarihinde senin kadar sevdigim futbolcu sayisi 1 2 yi geçmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İnsanlık bilinci diye buna denir.
  • malesef diyerek başlayayim, sosyal medya vs de özellikle yabancı kişiler tarafından paylaşılması kamuoyunu güçlendirir, benim en çok canımı sıkan şu durum İsrail'e toprakları satmışsın, kim bilir kim sattı sen bir evde oturuyorsun tabudur bişidir yoktur şimdi nereye gitsinler?nereye sığınsınlar..kendimi yerlerine koyuyorum evdesin karanlık ve heran bomba gelebilir ölebilir korkusuylasın
    bu durumda yapabilecek birşeyimiz yok ya en çokda bana koyan o, dua et felan demeyin yaptırımımız yok gücümüz yok bm nin daimi üyesiyiz biz bm i topla sonra israil mallarının ithal icraatını durdur, ilişkilerini askıya al ama yap bişiler biz yapamıyoruz.. o çocukların o insanların suçu yok

• Sivil halkı başka bir yere sevk edip saldırılara devam etmeleri en doğrusu ancak hamasta göz göre göre sivillerin arkasına sığınıyor olan orada can verenlere oluyor.. keşke imkanları olsa sapla samanı ayırıp yaptıklarına devam etseler diycem ancak böyle bir imkan malesef savaşın kurallarında yok.. Masumlara din dil ırk ayırmaksızın Allahtan rahmet diliyorum. Ancak sadece gerçekten masum olanlara..

• helal
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞUKALEMUN

Yahu bu tamamen taraftara şov olsun diye atılmış bir instagram. Melo'nun Türkiye'de türk rehber yardımcıları var. Ona bakarsan adam 29 ekimde kutluyor ramazan bayramınıda yabancı adam nerden bilcek?

Bu soruyor taraftarın gözüne girmelik napayım danışmanıda söylüyor Türkler şunu sever bunu sever. Yoksa Brezilya'lı adam filistini nerden bilsin ya?

açtığın konularda başkalarının yaptıklarını kıskandığın yetmediği gibi şimdide uzmanlığını başkalarının günahını almaya , kul hakkına girmeye kadar ilerletmişsin FAKEcan. aferin sana.
  • @ŞUKALEMUN

Evet Melo gerizekalı.Adam hiç gazete okumuyor.Bütün dünyanın tartıştığı olaydan bir haberdar değil.Ya da adam Selçuk'la filan hiç konuşmamıştır bizde şöyle dini günler var böyle böyle yapıyoruz filan diye.Adamlar maç içinde sadece birbirleriyle konuşuyor.

@HollandHolland90

Ulan adamlar yemek yiyecek bulamıyor kalkmış gelmiş çocukların arkasına saklanıyor diyorsun Sivil halk neden gidiyormuş hem ? kendi topraklarından adamları attılar yetmedi adamların çocuklarını öldürdüler.Şimdi hakkını mı aramasınlar ?

Bu arada aynı tepkileri 4 parmak yapan futbolcudan da bekleriz.Öyle başbaşa yanaşmak için safını belli etmek değil adamlık.

Ha halkına küfür eden başbakan İsrail karşısında aynı duruşu gösterebilirse.

• İlk defa takdir ettim kendisini, helal olsun.
  • Helal olsun Mesut'a gibi ödleklere ders olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

@ŞUKALEMUN

Evet Melo gerizekalı.Adam hiç gazete okumuyor.Bütün dünyanın tartıştığı olaydan bir haberdar değil.Ya da adam Selçuk'la filan hiç konuşmamıştır bizde şöyle dini günler var böyle böyle yapıyoruz filan diye.Adamlar maç içinde sadece birbirleriyle konuşuyor.

@HollandHolland90

Ulan adamlar yemek yiyecek bulamıyor kalkmış gelmiş çocukların arkasına saklanıyor diyorsun Sivil halk neden gidiyormuş hem ? kendi topraklarından adamları attılar yetmedi adamların çocuklarını öldürdüler.Şimdi hakkını mı aramasınlar ?

Bu arada aynı tepkileri 4 parmak yapan futbolcudan da bekleriz.Öyle başbaşa yanaşmak için safını belli etmek değil adamlık.

Karşiim sana onu diyom zaten adam sağdan soldan duyuyo. Mesela Selçuk ile Burak muhabebt yapıyo buda kulak misafiri Selçuk diyo Burağ'a diyo filistin olaylarını duydunmu falan. Bu Melo hemen google aratıyo filsitin bakıyo mevzu var. HEmen paylaşıyo takipçi kazanmak için.

Yoksa dünyada bir ton dert var olay var ne bilcek be. Mesela amerika kıtasında yokmu teröristler falan? Yada ispanyada ETA mı ne vardı biz duyuyomuyuz onların olaylarını hep?

• quote:

Orijinalden alıntı: ŞUKALEMUN

quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

@ŞUKALEMUN

@HollandHolland90

Karşiim sana onu diyom zaten adam sağdan soldan duyuyo. Mesela Selçuk ile Burak muhabebt yapıyo buda kulak misafiri Selçuk diyo Burağ'a diyo filistin olaylarını duydunmu falan. Bu Melo hemen google aratıyo filsitin bakıyo mevzu var. HEmen paylaşıyo takipçi kazanmak için.

Yoksa dünyada bir ton dert var olay var ne bilcek be. Mesela amerika kıtasında yokmu teröristler falan? Yada ispanyada ETA mı ne vardı biz duyuyomuyuz onların olaylarını hep?

adamın 2.2 milyon mu ne twitterde takipçisi var yılda 12-13 trilyon götürüyor 100bin euro verse 10milyon tane takipçi kazandırır kendine böyle boş beleş işlerle niye uğraşsın sanki 100 takipçisi varda takipçi kasacak

• Umarım baskılara boyun eğmez. Şimdiden yahudi lobisi baskı yapmaya başlamıştır sil o fotoğrafı diye.

Bizim sosyal medya maymunları da takipçileri azalmasın diye israil'e tek bir kötü söylemiyor ben buna sinir oluyorum

• Melodan beklenen bir hareket. Bazı futbolculara ders olsun.
  • melo sürün desin sürünürüm. hayatımda hiç bir futbolcuya bu kadar ısınmadım. her şeyiyle, nefesiyle bile adamın dibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeyo

Helal olsun Mesut'a gibi ödleklere ders olsun

mesut un 450 bin euro bağışladığı söyleniyor gizli ya da açık,melo bir foto paylaşmış.şimdi mesut ödlek melo kahraman mı oldu?
  • Bugün gordügüm tercüman mertle ilgili gereksiz konundan sonra şu konudaki meloyla ilgili mesajini da gordukten sonra artik benim icin azicik olsun dikkate alınacak biri degilsin.

Basķalarının iç dünyasini bilmeden disaridan atıp tutmak yanlış emin ol küçümsemek de öyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: HollandHolland90

Sivil halkı başka bir yere sevk edip saldırılara devam etmeleri en doğrusu ancak hamasta göz göre göre sivillerin arkasına sığınıyor olan orada can verenlere oluyor.. keşke imkanları olsa sapla samanı ayırıp yaptıklarına devam etseler diycem ancak böyle bir imkan malesef savaşın kurallarında yok.. Masumlara din dil ırk ayırmaksızın Allahtan rahmet diliyorum. Ancak sadece gerçekten masum olanlara..

Sen hamas diye zırvalamaya devm et ne yapılırsa yapılsın israil sivilleri vurmaya devam edecektir amaçlarıda bu zaten.Ama sizin gibiler israil teroristlerini nasıl destekliyor anlayabilmiş değilim.

• Israil'in amaci zaten Filistin'i haritadan kaldirmak. Toprak butunlugu kurmak. Ben Hamas diye bir teror grubunun bile oldugundan suphe duyuyorum. Tamamen Israil urunu bir grup ve amac Filistin'i haritadan kaldirmak.

Ayrica aylardir Ukranya'da devam eden ic savasi gormemezlikten gelen, orada olen binlerce insan icin tek kelime soylemeyenlerde utansin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoLaN

quote:

Orijinalden alıntı: zeyo

Helal olsun Mesut'a gibi ödleklere ders olsun

mesut un 450 bin euro bağışladığı söyleniyor gizli ya da açık,melo bir foto paylaşmış.şimdi mesut ödlek melo kahraman mı oldu?

hep bağışlıyorlar zaten somaya herkes bağışlayacaktı ne oldu o işler yalan işler eliyle vermeden görmeden inanmıcaksın bu dünyada kimseye.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.