Şimdi Ara

Çocuklar Duymasın (2017) KANAL D - Başladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
5.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dikkat çekebilmek için saçmalamak... Tutmaz.
  • Her seferinde güzel başlayıp sonra bozuyorlar bu seferde aynısı olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çaylaaarrr
    dominant teyze
    abidin
    personel müdürü
    mutfak
    light selami
    havalı havalı havuç kafalıı
    ula haluk uşağım

eski bölümler iyiydi sonrası çöp. yeni versiyon da çöp olacak muhtemelen.
  • Eski versiyonu gerçekten harikaydı. Daha sonra 150 kere çektiler eskisinin yanından bile geçemedi. Çöp.
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Keşke önce "yeni bir umut" dan başlasalardı.

Kanıt keşke başlasa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • neyin gücü uyanıyor acaba

havucun survivor reklamı sayesinde hepsi ekmek yiyecek çocuğun parayı yüksek tutsalardı bari.
  • Birol Güven şu saçma diziyi yeniden başlatana kadar en son babalar duyarı, hallederiz kadiri yeniden başlatsa daha iyi. Kaçıncı başlayışı oldu bu, dizinin adına bakılırsa birinin bir şeyleri uyanmaya başlamış.
  • bakmaz niye baksın olum kullanıcısına yanıt
    Aynen aynen hatta kumdan nefret edecekmiş

• Star wars sanki mübarek

• İlk sezon güzeldi denk gelir izlerdim sıkmazdı.

Sonraları ne olduysa şaşalı bir hayat sürmeye başladıla o zaman soğudum diziden.
  • Çekimler başlamış. Büyük ihtimalle "Güç Uyanıyor" ismi iptal edilecek son gelen bilgiler de böyle bir doğrulama yok.

• Sadece ilk hali güzeldi.

• Güç seninle olsun Haluk
  • Ben sevindim açıkçası şuan televizyondaki dizilerden kötü olamaz. 360 kanalında eski bölümlerini izliyorum gelsin gelsin.

• Birol Guven dizi hakkinda tweet atmis.

• çocuklar duyacak yaşa geldi yeter gari tadinda bıraksalar ya
  • Torunlar duymasın olsaydı bari ismi.
  • Yaz da dizi olmadığından dolayı tutar kışın yine reytingler düşük gelir final yaparlar

• Bu Birol Güven ne yaptığını tamamen şaşırdı aklında hiç fikir olmadığı belli. Başladı bir çocuklar duymasın bitmek bilmiyor. Bundan önce Seksenler,Doksanlar furyası vardı bir tek Seksenler çok uzun dayanabildi o da niye hala bilmiyorum. Ufuk Özkan'ın dizisi vardı ailecek izliyorduk boş vakit çoktu şimdi vakit kıymetlendi,2 saat dizileri zor izliyorum zaten o dizinin 2 saatinden 15-30 dakikası dolu geçiyor.

Dizi sırf adı var diye bir süre devam eder sonra çabuk bitirilir millet bıktı usandı 50 defa evleri değişti zaten adamların. Tamer karadağlı "Anaa" demekten bıkmadı.

• Fragmanına denk geldim. Ortalıkta çıkan çaycı Hüseyin öldü trollemelerine Hüseyin gür sesiyle "diyorlarmış ki çaycı hüseyin öldü, şimdi bilsinler kral geri döndü" diyerek cevap vermesi güzel olmuş.

Ama Haluk'un Meltem'e benim sana ve vatana olan sevgim bitmez lafını anlamsız buldum. Bu dizide vatan millet edebiyatı yapmaya ne gerek var? Bana samimiyetten uzak ve yapmacık geldi bu replik. Son dönemlerde vatan millet üzerinden prim yapmak moda oldu.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.