Şimdi Ara

Çocuk takip saati ayarı nasıl yapılır? (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
799
Cevap
62
Favori
388.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Çocuk takip saati tavsiyeniz hangi model?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fanatikforumcu

Hocam Merhaba ;

Mesajınızdan sonra aşağıdaki komutları gönderdim.
    Ancak halen daha "Bağlanamadı"mesajı veriyor.
    Setracker ile bir türlü bağlanamıyorum bu saate.
    Diğer iki saate setracker ile bağlıyım ama telefon rehberi mesaj takip vs yapamıyorum.

Anlayacağınız çöp oldu saatler :)

6- Saati yeniden başlatmak : pw,123456,reset#
    7- Saati fabrika ayarlarına döndürmek : pw,123456,factory#
    26- Saatin 1. rehberine telefon numarası kaydetme : pw,123456,phb,0532555….11,baba,0532555….12,anne#
    aynı şey benimde başıma geldi. setracktera baglanamadıgınız saatler için satın aldıgınız yere mesaj atın onlar kayıt işini hallediyor .

setracktera ekleyemediginiz diger saat için ise setracter mail adresine mail atın ( setracktera saati eklemeye çalıştıgınızda aldıgınız mesajı özellikle bildirin ) saatin id no ve kullanıcı olarak kayıt olurken verdiginiz mail adresini belirtmeyi unutmayın

• Dokunmatik geldi.. Gelen dokunmatik çalışmadığı gibi dokunmadığı değiştirirken ekranı da kırdım. Böylece macera bitmiş oldu...
  • nihat1551 kullanıcısına yanıt
    merhaba .. q360 modeli aldım bende.yeni bimcell hatta taktım fakat internet birtürlü açılmadı.ne yapmam lazım..teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuemayti

merhaba .. q360 modeli aldım bende.yeni bimcell hatta taktım fakat internet birtürlü açılmadı.ne yapmam lazım..teşekkürler.
    saate

pw,123456,Apn,internet,,,28603#

mesajını gönderin ve saati yeniden başlatın.

bu konuda 24.sayfayı okuyun lütfen.
  • Arkadaşlar 3 gün oldu mail attım hala benim çocuk saatinin imei ve id değişikliğini yapmadılar ama?

I bought the smart watch. I changed the imei number.
    Can you save your new imei?

OLD IMEI : 3551780XXXXXX
    NEW IMEI : 3585170XXXXXXX

OLD ID : 7809XXXXX
    NEW ID : 1704XXXXX
  • Herkes ne kadarda cesaretli imei değişikliği için mesaj atıyor nasıl yapacağını tarif ediyor peki ya yakalanırsanız bu işlemi yaptıktan sonra memursanız yüz kızartıcı suçtan ötürü memuriyetten atılacağınızı biliyormusunuz? yapmayın arkadaşlar ne imei değiştirin nede böyle mesajlar paylaşın nasıl bir duruma düşeceğinizin emin olun farkında değilsiniz bu sebeple bu saati alıyorsanız doğru olanı yapın yasal olanını alın yada gidip kayıt ettirin bir saat yüzünden çocuğunuzun karşısında hangi duruma düşeceğinizin farkında olun biraz
  • ibrahim bey burada imei imei satışı yapanı görmedim, geçmiş tarihdeki 29 Ağustos 2017 16:56:54 mesajınızda teknik destek için ücret talebiniz ne derece doğru ise burada insanların kendilerine ait cihazın numaralarını saat için kullanmaları o derece doğru olabilir. Kayıtsız olan numara zaten bu amaçla kullanılamıyor. Dileyen tabiki 100tl lik saate 500tl verip pasaporta kayıt yaptırabilir.

Paylaşılan yazıda 'yapılacak işlemlerden kişinin kendisi sorumludur' şeklinde sorumluluk durumu zaten belirtilmektedir.

29 Ağustos 2017 16:56:54 sizin yazınızdan alıntı;

quote:

SON BİLMENİZ GEREKEN
    4-eğer bu saati toptan getiren bir şirket olsaydınız 0,51 KRŞ imei kayıt ücreti ödecektiniz. bireysel olarak getirdiğiniz için 149 lira kayıt parası ödeyecek olmanız devletin milletine olan sadakatini yansıtmaktadır. yani özetle 20 25 dolara almış olduğunu saati bir kaç tane uyanık 450 liraya satıp üzerine en az 350 lira kar etmektedir. Bu durumun anlamsız olmaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 13 Kasım 2018; 12:57:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nihat1551

ibrahim bey burada imei imei satışı yapanı görmedim, geçmiş tarihdeki 29 Ağustos 2017 16:56:54 mesajınızda teknik destek için ücret talebiniz ne derece doğru ise burada insanların kendilerine ait cihazın numaralarını saat için kullanmaları o derece doğru olabilir. Kayıtsız olan numara zaten bu amaçla kullanılamıyor. Dileyen tabiki 100tl lik saate 500tl verip pasaporta kayıt yaptırabilir.

Paylaşılan yazıda 'yapılacak işlemlerden kişinin kendisi sorumludur' şeklinde sorumluluk durumu zaten belirtilmektedir.

29 Ağustos 2017 16:56:54 sizin yazınızdan alıntı;

quote:

SON BİLMENİZ GEREKEN
    4-eğer bu saati toptan getiren bir şirket olsaydınız 0,51 KRŞ imei kayıt ücreti ödecektiniz. bireysel olarak getirdiğiniz için 149 lira kayıt parası ödeyecek olmanız devletin milletine olan sadakatini yansıtmaktadır. yani özetle 20 25 dolara almış olduğunu saati bir kaç tane uyanık 450 liraya satıp üzerine en az 350 lira kar etmektedir. Bu durumun anlamsız olmaktadır.
    hahahaa. Aynen katılıyorum. Telefonla destek veriyorsunuz da fatura kesiyor musunuz? Siz hırsızlık yapıyorsunuz vergi kaçırıyorsunuz.

"memursanız yüz kızartıcı suçtan ötürü memuriyetten atılacağınızı biliyormusunuz? yapmayın arkadaşlar ne şirket olmadan telefonda ÜCRET karşılığı FATURASIZ destek verin nede böyle mesajlar paylaşın nasıl bir duruma düşeceğinizin emin olun farkında değilsiniz "

• Selamlar.

Bugün Sentar V80 saat aldım. Saat turkcell'de sorunsuz çalşıyor interneti filan. Ama bu saat için özel alığım vodafone hat ile internete bağlanamıyor ancak aynı hattı telefona takınca sorunsuz internete çıkıyor.

Vodafone da bir sorun var. Aradım internetinizde sorun yok diyorlar. Ne yapabilirim bilgisi olan var mı.

Saat şu

https://urun.n11.com/cocuk-kol-saati/sentar-v80-07s-3g-gps-telefon-ozellikli-akilli-cocuk-takip-saati-P270888993
  • Arkadaşlar şuan en uygun Q360 nereden alabilirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: granma79

Arkadaşlar şuan en uygun Q360 nereden alabilirim?
    buradan siparş geçtim ben bakalım kaç günde gelecek.:

https://tr.aliexpress.com/item/Q360-ocuklar-ak-ll-saat-ile-Kamera-GPS-WIFI-Konumu-ocuk-smartwatch-SOS-Anti-Kay-p/32876488014.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.41f04c4daoDX1h

• quote:

Orijinalden alıntı: spider58

Selamlar.

Bugün Sentar V80 saat aldım. Saat turkcell'de sorunsuz çalşıyor interneti filan. Ama bu saat için özel alığım vodafone hat ile internete bağlanamıyor ancak aynı hattı telefona takınca sorunsuz internete çıkıyor.

Vodafone da bir sorun var. Aradım internetinizde sorun yok diyorlar. Ne yapabilirim bilgisi olan var mı.

Saat şu

https://urun.n11.com/cocuk-kol-saati/sentar-v80-07s-3g-gps-telefon-ozellikli-akilli-cocuk-takip-saati-P270888993
    bu konuda, 24.sayfadan alıntı..

4- APN değiştirmek saate atılacak sms: pw,123456,Apn,internet,,,28602#

( Not 1: Bu türkcell için Son iki rakam “Telsim için 02 “ - “ Avea için ise 03 olacak “
    Saat ekranında şebeke çekim durumunu gösteren işaretin yanında internet erişimi olduğuna dair “ E işareti yoksa bu komutla APN Değiştirmeyi deneyin. Şayet varsa bu komutla hiç uğraşmayın.
    Not 2: Apn yazarken yukarıda yazıldığı gibi 'A' harfinin büyük harfle yazılmasına dikkat ediniz)

• quote:

Orijinalden alıntı: nihat1551

buradan siparş geçtim ben bakalım kaç günde gelecek.:

https://tr.aliexpress.com/item/Q360-ocuklar-ak-ll-saat-ile-Kamera-GPS-WIFI-Konumu-ocuk-smartwatch-SOS-Anti-Kay-p/32876488014.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.41f04c4daoDX1h

Alıntıları Göster
    Teşekkürler.

Bu satıcıya IMEI numarası versek

- IMEI

-Dili Türkçe yapma

- ve diğer ayarları

Rica etsem halledip gönderebilir mi?

• İmei ve id vererek sipariş verdim ben. Diğer satıcı da dili türkçe yapmıyordu zaten :) bu satıcıların yapması gereken tek şey id numarasını se tracker sistemine ekletmek. Gerisi çok basit zaten. Bu konuda 24.sayfayı oku yeter.

1 mesaj imei değişir.

2. Mesaj dili ve saatş ayarlar.

Se tracker uygulaması da çalışırsa iş tamam.

• Arkadaşlar q360 için yan sim kart ile şarj yuvasını kapatan plastik parçayı nereden blabilirim. Çocuk nasıl yapmışsa düşürmüş.

• Merhaba arkadaşlar,
    Bende imei değiştirip, yeni imei ve id yi mesaj attım aldığım adama. Bana aşağıdaki gibi cevap döndü. Ne yapabilirim?

hi friend, i am so sorry, the imei can't add now, because the factiry didn't agree.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ousay

Merhaba arkadaşlar,
    Bende imei değiştirip, yeni imei ve id yi mesaj attım aldığım adama. Bana aşağıdaki gibi cevap döndü. Ne yapabilirim?

hi friend, i am so sorry, the imei can't add now, because the factiry didn't agree.
    add id number to se tracker system..id no:.... yazarak yeni imei ye göre id numarasını adama ilet..

gersini sen burdan 24.sayfaya bakarak yaparsın. id numarası oluşum şekli de bu konuda 24.sayfada var.
  • nihat1551 kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam,
    zaten 24. sayfadaki gibi yaptım. satın aldığım adama gönderdim yeni imei ve id yi ama adam eklemiyor.
  • Merhaba.

Satıcıya sadece IMEI numarası verdiğimizde id numarasını ve dili ni kendisi mi ayarlıyor?

Yeni baştan satıcıya IMEI verdigimizde saat geldiğinde bize ne yapmak düşüyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.