Şimdi Ara

Çocuk için 250 TL civarında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar belki de saçma bir sorum olacak ama. 11 yaşındaki oğluma 250 tl civarında nasıl bir telefon bulabilirim. Yardımcı olur musunuz?

• 300 Ver Galaxy Young al
  • Ya valla saygısızlık olacak abi ama 11 yaşında ki çocuğa telefon almayın. Yaz geldi zaten bir kursa yazdırın (yüzme, resim vs.) kendisi için çok daha iyi olur. İlla alacam dersen bir tablet al evde oynaması için. Dışarda tehlikeli olabilir telefon. 5 lira için adam öldürüldüğü dönemdeyiz.

Not : Donanım forumun da yazdıklarım absürt oldu ama kusura bakmayın.
  • Haklısın kardeşim. İşte sıkıntı orada. çocuğu kursa yazdırdık. şimdi takip etmemiz daha da zorlaşıyor. Yanında bir telefon olmalı ki En azından nerede olduğunu, nereye gittiğini bilelim. Yoksa orta sona kadar ben telefon almayı bile düşünmüyordum... Benim ilk telefonum Üniversite 1 de olmuştu:)
  • h_k_yavuz H kullanıcısına yanıt
    Sadece takip etmek istiyorsanız böyle bir şey fazlasıyla yeterli olacaktır:

http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-e2250/productDetails.aspx?productId=telcepsame2250&categoryId=16001

Daha uygun alternatifler için telefon borsalarına bakmanızı öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim arkadaşlar...
  • iXperia X8 189 TL. SAR değeri maximum düzeyde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Claudio Marchisio -- 23 Haziran 2014; 17:14:39 >
  • hıyar çıkarsada salata yaparsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waltran -- 23 Haziran 2014; 17:38:49 >
  • waltran kullanıcısına yanıt
    Orası garanti artık..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.