Şimdi Ara

ÇOCUGUNUZA KARNE HEDİYESİ: SATILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ürün yelpazesi ve kalite açısından dünyanın en büyük diecast üretici AMERİKA firması olan MAİSTO dan

Maisto Lamborghini Gallardo Tech Uzaktan Kumandalı Araba 1:10

ÜRÜN KUTUSUNDA SIFIR HIC KULLANILMAMIŞTIR. İNDİRİMDEN ALMIŞTIM HİÇ KULLANMADAN SATIYORUM

PIYASA FIYATI 300- 400 ARALIĞINDADIR

BENIM SATIS FIYATIM 170 TL

HEDIYELIK SIFIR ÜRÜN. FATURALI

WHATSAPP 05056818327

İNANMAYAN GERÇEK SATIŞ FİYATINA AŞAĞIDAN BAKSIN...370 TL VERMEYİN 200 TL İNDİRİMLİ ALIN

http://www.hepsiburada.com/maisto-lamborghini-gallardo-tech-uzaktan-kumandali-araba-110-p-OYUNNCMAY81024?magaza=Bi Dünya Oyuncak

Model araba, gerçek bir arabanın küçültülmüş versiyonudur. Orjinal araba tüm detaylarıyla birlikte belirli ölçeklere göre küçültülür ve bir kalıp elde edilir. Bu kalıba metal bir karışım dökülerek model araba üretilir. 20. yüzyılın başlarından beri uygulanan ve Diecast adı verilen bu yöntemle oldukça dayanıklı model arabalar üretilmektedir. Zaman içerisinde Diecast model araba, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de bir hobi haline gelmiş ve model araba koleksiyonculuğu hızla yaygınlaşmıştır.
    Model arabalarda ölçek nedir ?

Model arabalar, orjinal arabanın belirli oranda küçültülmesiyle elde edilir. Örneğin 1: 24 oranında küçültülmüş bir arabada 1 cm’lik bir parça, arabanın orjinalinde 24 cm’lik bir parçaya denk gelmektedir. Dünya’da yaygın olan model araba ölçekleri 1: 6, 1: 10, 1: 12, 1: 18, 1: 24; 1: 43; 1: 67; 1: 84 ‘dür. En çok tercih edilen ölçekler ise 1: 18 ve 1: 24 ‘dür.
    Maisto:

İnternet sitemizde bulunan tüm model arabalar ürün yelpazesi ve kalite açısından dünyanın en büyük diecast üretici firması olan Maisto tarafından üretilmektedir. Maistonun ürettiği tüm diecast model arabalar gaz pedalından, müzik sistemine; silecek kolundan torpidosuna, kaportasından tekerlek ve jantlarına kadar orjinalinin en ince detaylarına sadık kalınarak üretilmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tornado34 -- 19 Ocak 2018; 7:41:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ZAD1986 YA SATILDI
  • İyi ki almışım. Kendim oynuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.