Şimdi Ara

Çocuğunun Babası Komşusu Çıkınca Sevinen Kadın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
2
Favori
5.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • esra erol'un sunduğu programda gerçekleşen bir olay. Kadın evli olduğu adamla birlikte canlı yayına katılmış, dna testinin sonucunda evli olduğu adamın çocuğunun biyolojik babası olmadığı çıkınca sevinmiştir.

Şok geçirdim valla, adama da acıdım. Kadın şeytanı vücut bulmuş hali. Adam yine sinirlerini korudu canlı yayında. Ben adamın yerinde olsam ne yapardım tahmin bile edemiyorum

görüntüleri buradan izleyebilirsiniz ;

https://www.sosyalmanset.com/cocugunun-komsusundan-oldugunu-ogrenen-kadindan-canli-yayinda-sevinc-gosterisi-6760v.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 26 Eylül 2020; 16:9:42 >

• RTÜK denilen paçavra da netflix'le falan uğraşsın. Ulan güpegündüz atv'de dönen programda ki olaylara bak. şunlar netflix'den daha mı az zararlı şimdi? yoksa damat beylerin kanalı diye mi müsamaha gösteriliyor bunlara?

• Kadın artık adamdan nasıl nefret etmişse, adam muhtemelen kadına şiddet uyguladı insan gibi davranmadı oda kendisine insan gibi davranan komşusuna verdi ve aşk yaşadı. Genelde aldatılan suçludur, istisnalar kaideyi bozmaz. Adam umarım küçük kızın velayetini alıpta acısını o masumdan çıkarmaz. Adamın oğlunu adama, kızı da annesine verip bu saçma evliliği sonlandırmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İAmSterdam06 -- 26 Eylül 2020; 14:53:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İAmSterdam06 İ kullanıcısına yanıt

zannetmiyorum böyle olduğunu. Bu kadın o adamı kavgada yer zaten. adam çiroz gibi bir şey, kadına baksana.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

zannetmiyorum böyle olduğunu. Bu kadın o adamı kavgada yer zaten. adam çiroz gibi bir şey, kadına baksana.

Meriçler gelmeden onlar gibi yazayım dedim

• puhahaha netflix dizileri ahlakımızı bozuyor

gökkuşağı ahlakımızı bozuyor

ama gündüz saati , çoluk çocuk evdeyken aldatma ifşa programları gayet sağlıklı  

Çok garip bir toplum gerçekten

• Mikroplar ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadın ise "Ben biliyordum zaten. Şükür elhamdülillah diyorum" ifadeleriyle sevindiğini söyledi.

• Felaket çok var böyle yüzde 1 i tv ye yansımıyor bile.

Evlenmeden önce cinsel hayat yaşayamayan özellikle kadın ve erkekler evlendikten sonra ayak üstü her yerde şap şap

• Buna kadın demeye bile dilim varmıyor şu organizmadan çocuk yapanda ne bileyim nasıl bir yokluk içindesiniz be kardeşim kör falan mısınız çarli iş başında da çarli olarak oynayabilecek kapasite var şu organizmada hayır topunuzun gelmişini benzin döküp ateşe vereyimde ikinizin birleşiminden dünyaya gelecek çocuğa hiç mi acımıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolwes -- 26 Eylül 2020; 16:43:58 >
  • Bu ülke her anlamda bitik. Eskiden fakiriz ama aile yapımız var, misafirlik var insanlık var derlerdi hiçbiri kalmamış.

• Ne var yani çocuğun babası komşusuysa.Kadının bedeni kadının kararı kime ne?Umarım mahkeme bu zavallı kadına ve çocuğuna ömür boyu nafaka ödenmesine hükmeder.Bir de canlı yayında kadına bağırıyor.

Not:İroni olduğunu anlamayan direk bloklasın uğraşmayayım.

• Senaryo hepsi be.. nasıl inanıyorsunuz la

• quote:

Orijinalden alıntı: İAmSterdam06

Kadın artık adamdan nasıl nefret etmişse, adam muhtemelen kadına şiddet uyguladı insan gibi davranmadı oda kendisine insan gibi davranan komşusuna verdi ve aşk yaşadı. Genelde aldatılan suçludur, istisnalar kaideyi bozmaz. Adam umarım küçük kızın velayetini alıpta acısını o masumdan çıkarmaz. Adamın oğlunu adama, kızı da annesine verip bu saçma evliliği sonlandırmak lazım.

umarım ciddi değilsindir.

• Bu tur programlari merakla izleyenleri de sorgulamak gerek ...

Programa katilanlar da ...

Netice bu tur olaylar malesef yaygin.. Niye bu sekilde show tarzi tvlerde yayin yapiliyor ? Bu tur programlarin goreceli olan ahlaka karsi bir pozitif katkisi var midir ? Sanmam !

Haberdeki videoyu da izledim... Kadin Allah'a sukur olsun diyor! Zina yapmis hem de sukur ediyor :))) !

Yozlasmanin farkindaligina Islam dahi kurtaramiyor! Sonra da Islam ne alaka derler :) ... Islam etkisiz eleman misali ...

• Kadin bunu tvde yapiyor ve utanmiyor, isimde veriyor, oyle rahat yani.

• O program yerine zorno koysalar daha az zararlı olacağına eminim.

• Rtuk ün de akp nin de ahlaki bu kadar. Millete lagaluga yaparlar, sigara paketinin üstüne iktidarsiz görünümde erkek organı şeklinde sarkmış sigara şekli koyarlar. O resim ne diye sormazlar ama Kemal sunal 80 lerin yöneticilerini elestirdiginde filmin o sahnesini makaslarlar ucu bize dokunur diye. Kemal Sunal filmlerinin yarısı kesintili yayınlanıyor. Adam 40 sene öncesinden bile tırsıyor.

• Ne desek linç yeriz, susuyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

Kadin bunu tvde yapiyor ve utanmiyor, isimde veriyor, oyle rahat yani.

İzlerken rahatsız oldum ben, kadının bir göbek atmadığı kaldı. Genişliği kilosuyla yarışıyor kadının. Yazık.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.