Şimdi Ara

Çocuğunu Okula 'Boyun Eğme' Tişörtü İle Gönderen Anne!! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
4
Favori
51.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
293 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-E767019CA

Barış Manço gibi güzel bir insanın adını kullanıcı adı olarak kullanacaksınız. Sonra "komünist bir zırva"nın (Türkiye Komünist Partisi sloganıdır.) küçücük bir çocuk üzerinden okullara sokulmasına alkış tutacak ve bu problemli veliyi savunacaksiniz. Sorarım size, bahsedilen annenin Facebook profiline baktığınızda ne görüyorsunuz?

Bu muhalefete her şey hak. Sizin yüzünüzden olan bize oluyor.

Alıntıları Göster
    Ben Komünist değilim ama evladım olsa benzer bir şey yapardım. Ortada adaletli bir düzen yok. Yani bu okullar velilerden tıraş köpüğüdür atıyorum tuvalet kağıdıdır bilmem ne bağış adı altında alınan paralar. Zamanında ben para vermedim diye karnemi vermeyip eve yolluyordu yetkili. Yani ben ne sağ ne sol diyorum. Evladım da olsa bunlara papuç bırakmazdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ouz1806

Forma ile 1 yıl boyunca tek bir elbiseye ihtiyaç varken

Sivil ile her güne farklı bir elbise ister öğrenci

Oylesi daha masraflı uyan ey Veli
    Serbest kıyafet değil zaten ucuz forma istiyoruz .
  • Var olan sistemi bozmak boyun eğmemek değildir, güzelce beyan edersin öğretmenler sınıfa para toplattırır aldırır sana o kıyafetleri, acayip boş var bu haberde. Bu ülkede çok acayip şeyler dönüyor, bunlar normal zamanlar ama şimdiden bıktım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • o üzücü intihar olayından sonra toplumda oluşan hassasiyeti sömürmeye yönelik bir hareket olduğu çok açıkken bu kadar takdir edilmesi gerçekten mağdur olan insanların da aleyhine olmaktadır.

üstelik olay gerçek olsa, herhangi bir öğretmene durumdan bahsetse öğretmen seve seve o kıyafet her neyse temin ederdi. ya da birkaç öğretmen birleşip temin ederlerdi.

birçok insanın hemen oltaya gelmesi ise şu haberin en üzücü tarafı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barış Manço

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Evet ona takıldım. Her şeyin yakışığı var. Cümle anlaşılmıyor.
  • Benim yorumumu silen yönetimi şiddetle kınıyorum! Şiddetle! Siz nesiniz? Kimin ve neyin dostusunuz?
  • Çocuğunu Okula "Boyun Eğme" Tişörtü İle Gönderen Anne!!
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.