Şimdi Ara

Çocuğunu Okula 'Boyun Eğme' Tişörtü İle Gönderen Anne!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
4
Favori
51.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
293 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tişötün üzerindeki yazı ve şekil tkp'nin mottosu. Gerizekalı annesi yüzünden kızı örgün eğitimden uzaklaştırılabilir. Ayrıca parası yetmiyorsa da üzerinde siyasî partiye ait işaret olmayan herhangi bir kıyafet giydirebilirdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir yerde kullanılacak zorunlu gereçlerin (okul forması, kitap vb) ve kullanırken reklamını yaptığın ürünlerin (üniversitenin adının yazılı olduğu polar, mug vb) parayla satılıyor olmasını hiçbir zaman anlamadım

• Forma ile 1 yıl boyunca tek bir elbiseye ihtiyaç varken

Sivil ile her güne farklı bir elbise ister öğrenci

Oylesi daha masraflı uyan ey Veli

• Rte yazan tshirt ile okula gönderse şuan yardım yağardı

• İyi de olan çocuğa oluyor..
  • Zorunlu askerlik yaparken, askeri kıyafetleri devlet ücretsiz veriyor.
    Eğer zorunlu eğitim var ise, zorunlu eğitim süresince öğrenci kıyafetlerini devlet ücretsiz vermeli. En azından talep edenlerinkini vermeli, bu bile yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman06 -- 28 Eylül 2018; 6:23:35 >
  • Treth kullanıcısına yanıt
    Leaderjack1 kullanıcısına yanıt
    ulan o yaşta sidik yaristiriyonuz biraz olgun olun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3E41C059B -- 28 Eylül 2018; 8:35:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    kimin ne oldugunu bilemeyeceğim ama birilerinin peçeteleri makbuz yerine kullandığını bu ülke çok iyi gördü...
  • Cocugunu boyun egme diye anne öyle bir tisörtle okula yollamis. Anne farkinda degil ama cocuk anneye boyun egmis Eskiden okullarda forma zorunlulugu vardi, o zamanda buna kizardik. SImdi kiyafet serbest bunada kiziyorlar Kiyafeti devlet verse bunada karsi cikanlar olacak
  • Liseyi 2 yıl serbest kıyafet okumuştum yine mi üniforma getirmişler ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E767019CA

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Komunizme kurban ol sen.Sana gore neye taviz var Sivasta insanlari diri diri yakmaya mi ha

• Hiç inandırıcı gelmedi.

• Sen devlete boyun eğmeyeceksin, devlet mi sana boyun eğecek?

Devlet her diklenene müsade etseydi işimiz vardı..

Forma almaya paran yetmiyorsa param yok dersin, okul aile birliğinin bütçesinden yardım alırsın.

Belediyeden, kaymakamlıktan vs durumunu belgeler, kanunlara uygun olarak çözüm ararsın.

Bu tip çıkışlara devletimiz hiç bir zaman müsade etmedi, etmeyecektir de.
  • Tamamen reklam kokan hareketler mayyk

• Acıtasyon bu ülkede her zaman iş yapar böyle resim paylaşanlarn genelde haberi cıkar kim bilir ne mal varlıkları vardır yakında patlar forma alamazlar ama kuaföre 50 tl bahşiş atarlar la bura kapitalistle yönetilen ülke komünist ülke gibi herseyi devletten bekleyen insan toplugugu cogalmaya basladı he bide bu tsortler gittigidiyorda bile 39 tl den yukarı fiyata satılıyor bunu alabilmiş ama bi forma alamamış ne kadar yazık solcularda ezilmiş halk ayağına zıplıyor konuya inş bu ülke sizin elinize geçmez
  • Formaya parası yetmiyormuş. Geçiniz bunları. Ne kadar olabilir bir forma.

Dese ki formayı almaya parası yetmeyenler için böyle bir destek yapıyorum. Eyvallah. Ben açıkçası formaya parası yetmediğini düşünmüyorum

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.