Şimdi Ara

Çocuğunu döven anne(her ne kadar dilim varmasa da) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
63
Cevap
0
Favori
11.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: YourMotherWasAngel

Bu arada bende yazin cok dayak yicegim seyler söyledim babama karsi ama adam bi kere bile elini kaldirmadi hep boyun eydi hiç bişi demedi olur evladim dedi ama suan anliyorumki babama cok büyük ayip yaptim ve hiç bi türle onu telefi edemem :(

O babana çicek işleri falan noldu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cumhuriyet.

Balıkesirde
    Arkadaşlar sesler kesildi dayak falan yok, daha önceden de sesler geliyordu da bugün yataktayken denk geldi sessiz sakin olunca ortam baya etkilendim

bende balıkesirdeyimde yaş 15 pek işe yaramam heralde
  • quote:

Orjinalden alıntı: kadango

quote:

Orjinalden alıntı: Næccm

bu cocugun ilerde kendisine hic ozguveni olmayan icine kapanik bir birey olucak

Kendi adıma bu sorunları yaşıyorum ne yalan söyleyeyim...
    Katılıyorum Millet Dayak Cennetten Çıktı Diyip Vuruyor Valla
  • Milletin yediği dayak dayak değil de ondan.
  • Hayatımda hiç bir şekilde ve kimseden dayak yemedim, harbi kaşındığım zamanlar vardı özellikle babama karşı insan değerini anlıyor yaw harbi ayıp ettiğini farkına varıyor, baksana şuna ya annesi yarım saat dövmüş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: JamesKırkRobertLars

quote:

Bu arada bende yazin cok dayak yicegim seyler söyledim babama karsi ama adam bi kere bile elini kaldirmadi hep boyun eydi hiç bişi demedi olur evladim dedi ama suan anliyorumki babama cok büyük ayip yaptim ve hiç bi türle onu telefi edemem :(

O babana çicek işleri falan noldu.

Hatirliyo musun hocam epeyyyy oldu o ama bi türlü yapmak nasip olmadi ama en kısa zamanda yapicam
  • Arkadaşlar annem bugün durumun yanlış olduğunu bir çocuğun bu şekilde dövülmemesi gerektiğini ilerde sorun yaşayacağını anlatmış, adam da karımı durduramıyorum haklısınız sesten rahatsız ettik demiş, annemin tepesi atmış sesten rahatsız ettik diyince, ben size sesten rahatsız olduğumu söylemedim ses olur hepimiz insanız benim size anlatmak istediğim çocuğu bu şekilde dövmeniz yanlış falan demiş adam özür dilemiş annem de meraktan sormuş çocuk ne yaptı diye, meğersem çocuk altına işemiş dışarda eve gelip üstünü değiştirmiş, kirlileri de annesinden saklamış... Annesi de altına işedi diye yarım saat boyunca çocuğu dövmüş... Annem sen durdurmadınmı demiş babasına, adam da hocanım durduramıyorum demiş Annemde eşinin hasta olabileceğini( ki bana göre kesin hasta) psikologa gitmelerinin gerektiğini söylemiş falan filan...
    Neyse adam sonuç olarak tamam götürücem falan demiş ama ne kadar olur bilemem, umarım dediklerini yaparlar...
  • quote:

Arkadaşlar annem bugün durumun yanlış olduğunu bir çocuğun bu şekilde dövülmemesi gerektiğini ilerde sorun yaşayacağını anlatmış, adam da karımı durduramıyorum haklısınız sesten rahatsız ettik demiş, annemin tepesi atmış sesten rahatsız ettik diyince, ben size sesten rahatsız olduğumu söylemedim ses olur hepimiz insanız benim size anlatmak istediğim çocuğu bu şekilde dövmeniz yanlış falan demiş adam özür dilemiş annem de meraktan sormuş çocuk ne yaptı diye, meğersem çocuk altına işemiş dışarda eve gelip üstünü değiştirmiş, kirlileri de annesinden saklamış... Annesi de altına işedi diye yarım saat boyunca çocuğu dövmüş... Annem sen durdurmadınmı demiş babasına, adam da hocanım durduramıyorum demiş Annemde eşinin hasta olabileceğini( ki bana göre kesin hasta) psikologa gitmelerinin gerektiğini söylemiş falan filan...
    Neyse adam sonuç olarak tamam götürücem falan demiş ama ne kadar olur bilemem, umarım dediklerini yaparlar...

Hangi mahalle hocam bende balikesirde oturuyorumda ?
  • Balıkesir/Edremit
  • anladım hocam ben merkezdenimde ondan sordum :))
  • quote:

anladım hocam ben merkezdenimde ondan sordum :))

Balıkesir merkeze 1 kere gittim 3 yıldır Balıkesirdeyim
  • herkes döktürür yine şimdi cicili bicili lafları
  • quote:

quote:

anladım hocam ben merkezdenimde ondan sordum :))

Balıkesir merkeze 1 kere gittim 3 yıldır Balıkesirdeyim

Oha naptiniz hocam sizde 1 keremi edremit i cok merak ediyorum okuyo musunuz
  • quote:

Balıkesir/Edremit

3 sene edremitte ikamet ettim

akçayda ne günlerim geçti be ahh

özledim yav

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinuhe.s -- 17 Nisan 2009; 18:36:49 >
  • Öyle çocuklar varki yemek niyetine dayak yemek hoşlarına gidiyor bizim köylü biri var burda çocuk 10 yaşında taş patlasa bildiğin odun bu yaşda 1 saat aralıksız dayak yedi sonra bana bıraktılar yarım saatde ben haşladım hafif yok lan banamısın demiyo valla laf söylemekden yoruldum giriştim ufacık çocuğa yok akıllanmadı hala aradım babasını dedim anası bana bıraktı gel al ölücek yoksa geldi aldı valla yolda görsem o aileyi yolumu değişiyorum.
  • ben orta okulda matematikciden çok dayak yedim hayin adam tayin olmuş adresini bilmiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: gennosuke

quote:

Balıkesir/Edremit

özledim yav

Edremit-Akçay-Altınoluk-Ören buralar süper yerler aralarında en kötüsü edremit valla
    Konu baya saptı bu arada

@YourMotherWasAngel
    Bigün gel sana Edremit, Akçay, Altınoluk turu attırayım, zaman kalırsa bi de Örene kaçarız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cumhuriyet. -- 17 Nisan 2009; 19:07:20 >
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: gennosuke

quote:

Balıkesir/Edremit

özledim yav

Edremit-Akçay-Altınoluk-Ören buralar süper yerler aralarında en kötüsü edremit valla
    Konu baya saptı bu arada

@YourMotherWasAngel
    Bigün gel sana Edremit, Akçay, Altınoluk turu attırayım, zaman kalırsa bi de Örene kaçarız

Tamam hocam bana uyar ben sizle irtibata gecerim yazda yaklasiyor :)))
    Akcay.altinoluk yazlari gelirim oraya biliyorum oralari :)))
  • Bizde zamanında dayak yedik ama 30 dakika gerçektende çok abartılı olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.