Şimdi Ara

Çocuğunu döven anne(her ne kadar dilim varmasa da)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
11.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üst kat komşumuz 7-8 taş çatlasın 9 yaşındaki çocuğunu abartısız yarım saat boyunca dövdü, ister istemez çocuğun seslerini duyuyordum ve moralim çok bozuldu yukarıya çıkıp kadının kafasını koparmak istiyorum, bi çocuk napabilirki yarım saat dayak yer ya... Sesten rahatsız olduğum için değil o çocuğun sesleri resmen içimi burktu ya, şu anda moralim çok bozuk

• Kapısının önüne yazı bırak. ''ÇOCUĞUNU DÖVEN ŞEREFSİZLER GİREMEZ'' diye.

Not: Dalga geçmiyorum
  • Olur hocam ole seyler cocuklar cik yaramaz bende bizim veledi dovuyordum neler neler yapiyordu kim bilir o ccukta napti :)
  • Kadına hak verdiğim için değil ama gerçekten bazı çocuklar ebeveynlerini deli ediyorlar. Onların da gözü dönüyor. Zaten günümüz insanının psikolojisi bozuk. O sinirin çocuktan çıktığını düşün.

Kendi yiğenimden biliyorum. Hiç laftan anlamıyor. İşin ucunda dayak var onu biliyor ama yine de umrunda değil. Sonra bir güzel sopa yiyor 2 dakika ağlıyor sonra aynen devam

İşte bunlar da dayak yiye yiye anne babaları gibi psikopat oluyor, kendi çocuğunu dövüyor.

Bizim alt katta bir kadın var hiç durmadan çocuğuna bağırıyor. Hem de hergün. Çocuk ta fırlama mı fırlama. Yani bu iş böyle gider.
  • bende cok dayak yedım valla haklı yere yedım ama
  • quote:

Orjinalden alıntı: SeZa®

bende cok dayak yedım valla haklı yere yedım ama

• Şerefsiz.Polis çağır. ismini verme . çok ciddiyim
  • Suçu ailede değil onları yetiştiren zihniyette aramak lazım.Tabi bu zincirleme bir olay fakat Tr'nin zamanla çağdaş medeniyetler seviyesine yaklaştığını düşünürsek ebeveynlerin kendilerine çeki düzen vermeleri gerekir.Kendi adıma ne yalan söyleyeyim çok dayak yedim;haklı,haksız yere.Onun sıkıntılarını da fazlasıyla yaşadığımı düşünüyorum,bunun belirtileri var ve bunu sadece yaşayan ya da tanık olan anlayabiliyor.Birkaç arkadaşımda da bunu sezdim.Babam beni öyle böyle değil,harbi döverdi.Sadece bana da değil tabi...Küçükken ağlıyorum diye(Bebekken)bizi annemle kapı dışarı ettiği bile olmuş yani o derece vahim.Bunu söylerken gurur duyarak söylemiyorum ama şu an beni dövemiyor.O vuracak hep bakacak mıyım kocaman adam oldum,seneye reşit oluyorum.Tabiki ona vurmak gibi bir hata yapmadım ama durdurdum...

Ekleme:Bu arada bazen ben de kendime hakim olamayarak kardeşime vuruyorum ama çok zarar verecek şekilde değil,insan ister istemez etkileniyor.Gerçi büyüdü artık zamanla kendimi dizginliyorum,azaldı hatta çok nadir vururum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Derin Mavi -- 16 Nisan 2009; 23:21:31 >

• Valla Hacı Sen Bilirsin İstersen Yukarı Çık Konus Kadınla Rahatsız Oluyoruz Yazık Değilmi Çocuğa Vuruon Felan Ne Derse Artık.
  • Arkadaşlar, abartısız yarım saat boyunca dayak olabilirmi? Evine gitmek yazı asmak falan bana düşmez evde babası var annesi var, çocuğun ne yaptığını bilmiyorum ama resmen yarım saat boyunca dayak hatta dayak demek hafif kalır seslere bakarsak işkence gördü bu çocuk... Ne yapabilir ki sizce bu kadar büyük... Ben de çok yaramazdım ama hiç böyle dayak yediğimi hatırlamıyorum, kadın resmen stres topu olarak kullanıyor ya

• bu cocugun ilerde kendisine hic ozguveni olmayan icine kapanik bir birey olucak
  • Ben hayatımda yediğim dayakların %90 ını ilkokul öğretmenimden yedim.Dev kadın,ödev yapmayınca bile dövüyordu.Unutmuyorum.Annemin en yakın arkadaşlarından ve o eve gelince evden çıkıyorum,öyle bir nefret kalmış içimde.

Kalan %10 u da babamdan.Ama o %10 luğu harbi harbi hakettim.Az bile dövdü.

• quote:

Orjinalden alıntı: Arsenic

quote:

Orjinalden alıntı: SeZa®

bende cok dayak yedım valla haklı yere yedım ama

keske bıraz daha doveydı ama iş gecti
  • quote:

Orjinalden alıntı: Plain Of Death

Valla Hacı Sen Bilirsin İstersen Yukarı Çık Konus Kadınla Rahatsız Oluyoruz Yazık Değilmi Çocuğa Vuruon Felan Ne Derse Artık.

hocam zaten arkdaş gidip konuşsa sanene lan bnm çocugum deilmi diyip kapayı süratına çarpar yni gidip anlatsa anlamaz ki anlasa çocugunu dövmez
  • quote:

Orjinalden alıntı: wertyu361

quote:

Orjinalden alıntı: Plain Of Death

Valla Hacı Sen Bilirsin İstersen Yukarı Çık Konus Kadınla Rahatsız Oluyoruz Yazık Değilmi Çocuğa Vuruon Felan Ne Derse Artık.

hocam zaten arkdaş gidip konuşsa sanene lan bnm çocugum deilmi diyip kapayı süratına çarpar yni gidip anlatsa anlamaz ki anlasa çocugunu dövmez

İşte ben de öyle birşey yapmasından korkuyorum... Hayır zaten sinirliyim tutup bi de öyle birşey derse benden dayak yer ki çocuk için daha kötü olur...

@Næccm

Aynen katılıyorum ve kesinlikle böyle giderse o çocukta özgüven eksikliği olucak ama yapabileceğim birşey yok galiba...

• quote:

Orjinalden alıntı: Næccm

bu cocugun ilerde kendisine hic ozguveni olmayan icine kapanik bir birey olucak

Kendi adıma bu sorunları yaşıyorum ne yalan söyleyeyim...
  • yazilanlari okuyunca hayatim gozumun onunden gecti o cocukla benim cocuklugum hemen hemen ayni diyebilirim oyle sacma nedenlerden dayak yerdimki sonuc olarak

asosyallik+icine kapaniklik+mutsuzluk+karamsarlik+umutusuzluk olusacak buna eminim hatta bu cocugun bir sevgilisi bile olamiycak cunku kendini ifade etmekten korkucak surekli acaba boyle yapsam nolur diye ileriyi dusunecek daha anlatamadigim bir cok sey var yani bu cocugun hayati belli
  • quote:

yazilanlari okuyunca hayatim gozumun onunden gecti o cocukla benim cocuklugum hemen hemen ayni diyebilirim oyle sacma nedenlerden dayak yerdimki sonuc olarak

asosyallik+icine kapaniklik+mutsuzluk+karamsarlik+umutusuzluk olusacak buna eminim hatta bu cocugun bir sevgilisi bile olamiycak cunku kendini ifade etmekten korkucak surekli acaba boyle yapsam nolur diye ileriyi dusunecek daha anlatamadigim bir cok sey var yani bu cocugun hayati belli

Valla böyle giderse ya dediğin gibi olur ya da annesini dövmek için zaman kollar 15 ine gelince de annesine fitil fitil getirtir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cumhuriyet.

quote:

yazilanlari okuyunca hayatim gozumun onunden gecti o cocukla benim cocuklugum hemen hemen ayni diyebilirim oyle sacma nedenlerden dayak yerdimki sonuc olarak

Valla böyle giderse ya dediğin gibi olur ya da annesini dövmek için zaman kollar 15 ine gelince de annesine fitil fitil getirtir...

annesini dovebilecegini hic sanmiyorum cunku ice kapanikliktan dogan arkadas ortamini gormedigi icin annesini dovemez cok zor milyonda 1 ihtimal

ayrica asosyallikten dolayi surekli evde takildigi icin sokak ortamini hic ogrenemediginden dolayi dogru durust kavga etmesini bile bilmez bu cocuk

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.