Şimdi Ara

ÇOCUĞUNA BAKAMAYAN ÇOCUK YAPMASIN (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
0
Favori
21.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Ben varoş diye tabir edilebilecek bir sitede oturuyorum. Her evde 3-4 çocuk var. Maalesef benim de aracımı çiziyorlar. Anneleri babaları da konuşulacaj tipler değil. Kapılarına gitsen kendilerini haklı çıkarırlar. Çocukları terbiyesiz değil, bizim malımız kıymetli olur.
    Evet, dün dışarı çıkacağım diye pencereden bir baktım. Arabamın aynası indirilmiş. İndim ana avrat sövdüm, beni tanımayan varsa da tanıyordur artık. Sakinleştikten sonra küfür ettiğim için uyarıldım. Çocuklar yapmıştır, çocuktur yapar argümanıyla geldiler. Bayram üzeri deli ettiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Evet, dün dışarı çıkacağım diye pencereden bir baktım. Arabamın aynası indirilmiş. İndim ana avrat sövdüm, beni tanımayan varsa da tanıyordur artık. Sakinleştikten sonra küfür ettiğim için uyarıldım. Çocuklar yapmıştır, çocuktur yapar argümanıyla geldiler. Bayram üzeri deli ettiler.

Alıntıları Göster
    Geçmiş olsun. Küfür ederek haklı iken haksız duruma düşersiniz. Aman yapmayın bir daha. Taşınabiliyorsanız taşının oradan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bize ilkokulda ilk öğretilen şey özgürlük kavramıydı. Özgürsün ama başkasına zarar verdiğinde bu özgürlük olmuyor. Bunun küçüğü büyüğü yok. Maalesef sorun eğitimsizlik. Bu çocukların bu halde olmasının bir nedeni de öğretmenlerdir. Biz küçükken en fazla arabanın camına beni yıka yazardık. Bunlar çocuk değil canavar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi felina -- 25 Ağustos 2018; 18:57:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: felina

Bize ilkokulda ilk öğretilen şey özgürlük kavramıydı. Özgürsün ama başkasına zarar verdiğinde bu özgürlük olmuyor. Bunun küçüğü büyüğü yok. Maalesef sorun eğitimsizlik. Bu çocukların bu halde olmasının bir nedeni de öğretmenlerdir. Biz küçükken en fazla arabanın camına beni yıka yazardık. Bunlar çocuk değil canavar.
    Öğretmeninizi tebrik ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.