Şimdi Ara

COCACOLA KIRMIZI KASA (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.264
Cevap
26
Favori
70.866
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cancan_burak

quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

quote:

Kargo ücretisiz geliyor zahmet edip şartları okuyun

açıklamaların neresinde yazıyor kargo bedava diye.
    ben sadece merak ettim, tartışma yaratma amacında değilim.
    kaldı ki motorsiklet kazanıcam kargosunu mu hesaplıycam.

kırmızı kasa tüm ürünleri kargo ücretsiz gönderir.Çekilişte kazanacağın motor için uygulama için sizin gidip oradan teslim almanız gerekir.Ayrıca o motorun vergilerini vs. sizin ödemeniz gerekiyor.Zaten milyonda 1 olan şansınız üzerine bu kadar düşünmeyin

kargo ücretsiz olsa oraya kdv ötv hariç diger masraflar alıcıya ait yazmaz çekiliş şartlarında :) ama çekilişsiz alsan ücretsiz onu biliyoruz :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creative BLack

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

quote:

Kargo ücretisiz geliyor zahmet edip şartları okuyun

açıklamaların neresinde yazıyor kargo bedava diye.
    ben sadece merak ettim, tartışma yaratma amacında değilim.
    kaldı ki motorsiklet kazanıcam kargosunu mu hesaplıycam.

kırmızı kasa tüm ürünleri kargo ücretsiz gönderir.Çekilişte kazanacağın motor için uygulama için sizin gidip oradan teslim almanız gerekir.Ayrıca o motorun vergilerini vs. sizin ödemeniz gerekiyor.Zaten milyonda 1 olan şansınız üzerine bu kadar düşünmeyin

kargo ücretsiz olsa oraya kdv ötv hariç diger masraflar alıcıya ait yazmaz çekiliş şartlarında :) ama çekilişsiz alsan ücretsiz onu biliyoruz :)

coca cola hiçbir çekilişinde kargo ücretini kazanan kişiye ödetmemiştir.
  • mobilleri çok fazla pahalı yapmışlar
  • Futbol topu geldi....

Coca-Cola Eurocup Futbol Topu (250 puan) (26.02.2014)

https://www.coca-colaki...Detail.aspx?Product=634
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail671

Futbol topu geldi....

Coca-Cola Eurocup Futbol Topu (250 puan) (26.02.2014)

https://www.coca-colaki...Detail.aspx?Product=634

200 puan cok degil mi yaaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cegabo85 kullanıcısına yanıt
    200 puan değil hocam 250 puan çok ama alanda çok. elinde fazla puan stoğu olan alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail671

200 puan değil hocam 250 puan çok ama alanda çok. elinde fazla puan stoğu olan alıyor.

O zaman daha da kotu bence. Toplar guzel kaliteli ama nerdeyse 20lira verilmez bence bir topa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sinema biletlerinden toplam 3 adet alınır diye bir ibare var.. Tekli biletler geldi ilk olarak..Şimdi ikili bilet var kasada.. Acaba hepsi aynı kapsamda mı değerlendiriliyor? 3 kez tekli bilet aldım.. Şimdi 2li sinema bileti alabilir miyim? Alamayacaksam kodları boşuna girmeyeyim.. Bilgisi olan deneyen varsa aydınlatabilirse sevinirim.. Saygılarımla..
  • quote:

Orijinalden alıntı: D_artanyan

Arkadaşlar sinema biletlerinden toplam 3 adet alınır diye bir ibare var.. Tekli biletler geldi ilk olarak..Şimdi ikili bilet var kasada.. Acaba hepsi aynı kapsamda mı değerlendiriliyor? 3 kez tekli bilet aldım.. Şimdi 2li sinema bileti alabilir miyim? Alamayacaksam kodları boşuna girmeyeyim.. Bilgisi olan deneyen varsa aydınlatabilirse sevinirim.. Saygılarımla..

Alabilirsiniz hocam

• puanları yükselterek farklı bir politika izliyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuxrey44

quote:

Arkadaşlar sinema biletlerinden toplam 3 adet alınır diye bir ibare var.. Tekli biletler geldi ilk olarak..Şimdi ikili bilet var kasada.. Acaba hepsi aynı kapsamda mı değerlendiriliyor? 3 kez tekli bilet aldım.. Şimdi 2li sinema bileti alabilir miyim? Alamayacaksam kodları boşuna girmeyeyim.. Bilgisi olan deneyen varsa aydınlatabilirse sevinirim.. Saygılarımla..

Alabilirsiniz hocam

Çok teşekkürler hocamm..
  • quote:

quote:

quote:

Alabilirsiniz hocam

Çok teşekkürler hocamm..

bende merak ediyorum hocam sonucu yazarsaniz sevnirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infest06 -- 28 Şubat 2014; 0:21:27 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • akşam 6 gibi 10 adet hatalı kod girme sınırına takıldım, saat 01:00 ama halen kod girişi yapmayı denediğimde " günlük sınırı aştınız " diyor. Takvim gününe göre değil de 24 saat miydi ki sınır acaba?
  • basturkemin B kullanıcısına yanıt
    24 saat süre geçmesi lazım gün sonu değil sınır
  • quote:

Orijinalden alıntı: GokhanAtas

24 saat süre geçmesi lazım gün sonu değil sınır

Eskiden 24 saatti, değişmiş sanırım. Takvim günü felan yazıyordu tüm açıklamaları okudum çünkü.

Gece 2:01'de denedim oldu. Akşam 6'da hatalı kod sınırım dolmuştu, bilginiz olsun..
  • böyle bi kampanya olduğu daha yeni öğrendim. bundan sonra her akşam mahallemde bulunan hurdacıya gidip teneke kolalarının kapaklarını almayı rica etcem. adamlar akşama kadar rahat bin tane teneke topluyor dimi ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nexii -- 28 Şubat 2014; 4:57:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: infest06

quote:

quote:

quote:

Alabilirsiniz hocam

Çok teşekkürler hocamm..

bende merak ediyorum hocam sonucu yazarsaniz sevnirim

Sorunsuz bileti aldım ... Bu arada online olamadım geç cevap yazabildim..
  • D_artanyan D kullanıcısına yanıt

• Bu aralar cinemaximum gelir mi arkadaşlar ?
    150 puanı tam toplamıştım ki bitmiş
  • ne zmaan bitti bu sinema bileti daha 1 haftaya 200 küsür stok vardı bilerek kaldırıyolar
    dünde baktım 255 falandı 1 haftadır bitmeyen stok 1 günde bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratoloji64 -- 1 Mart 2014; 16:29:38 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.