Şimdi Ara

Coca Cola İçecek Festivali Cinemaximum ve McDonald's Tavuklu Menü !!!! RAMAZAN KAMPANYASI (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.317
Cevap
17
Favori
101.081
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erener01

quote:

Orijinalden alıntı: 2008_008

Cinemaximum yok ki!

KARDES NİRE YA ORASI SAKIZ ADASI FALAN MI

Hatay

• antalya migrosta sinema kodlarıyla 3D filme girebilen var mı ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erener01

quote:

Cinemaximum yok ki!

KARDES NİRE YA ORASI SAKIZ ADASI FALAN MI

Hatay

maalesef hatayda yok, en yakın osmaniyede var, ben oraya gittiğimde giriyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: lord_nemesis

Ankamall de imax yada 3d ye girebilen oldu mu acaba man of steel e gitmeyi düşünüyorum ama yada formülü varmıdır :)

İki defa girmeyi denedim.İkisinde de giremedim. İkincisinde dedim ki arkadaşlarım girmiş. Kız da Evet geçen haftalarda alıyorduk fakat genel müdürlükten yazı geldi.Hepimizi uyardılar artık almıyoruz dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRX -- 14 Haziran 2013; 16:45:26 >
  • Abi istinyede girdikten sonra bence her yerde girilir :) dün star trek'i istinyede imax 3d kalitesiyle izledim yok böyle birşey resmen adamlar 3d ' de aşmış olayı istinyede imax kalitesiyle bu filmi izlemeyen uzun yıllar bu kalitede bir 3d bulamayabilir :)
  • hacıoğlu lahmacunlar fırından çıkmış sıcak sıcak 20bin tane
  • quote:

Orijinalden alıntı: sivribey

hacıoğlu lahmacunlar fırından çıkmış sıcak sıcak 20bin tane

hocam bu menü aynı McDonald's Tavuklu Burger Menü gibimi yoksa nakit olarak 1 menü parası verip kodu ibraz ettikten sonra 2. menüyü onlarmı veriyor, yoksa her telefona 2 lahmacun menümü
  • quote:

Orijinalden alıntı: uludag34

quote:

hocam bu menü aynı McDonald's Tavuklu Burger Menü gibimi yoksa nakit olarak 1 menü parası verip kodu ibraz ettikten sonra 2. menüyü onlarmı veriyor, yoksa her telefona 2 lahmacun menümü

ordan 1 aldığında 1 bedava burdan bir işe yaramaz bir de her hacıoğlunda geçerli değil o çok kötü :@

Hacıoğlu Adapazarı, Hacıoğlu Adatepe, Hacıoğlu Altunizade, Hacıoğlu Ankara Eryaman, Hacıoğlu Ankara Gimat, Hacıoğlu Bursa Asmerkez, Hacıoğlu Cevizli –II, Hacıoğlu Esenler, Hacıoğlu Fatih, Hacıoğlu Gaziosmanpaşa, Hacıoğlu İzmit Saraybahçe, Hacıoğlu İzmit N-City, Hacıoğlu Kadıköy – I, Hacıoğlu Kadıköy - II Rıhtım, Hacıoğlu Çavuşoğlu, Hacıoğlu Konya Kulecity, Hacıoğlu Konya Knet Plaza AVM, Hacıoğlu Kozyatağı, Hacıoğlu Maltepe, Hacıoğlu Mecidiyeköy, Hacıoğlu Pendik, Hacıoğlu Şişli, Hacıoğlu Ümraniye, Hacıoğlu Üsküdar, Hacıoğlu Sefaköy, Hacıoğlu Bursa Kentmeydanı, Hacıoğlu Kartal- II, Hacıoğlu Ankara Forum, Hacıoğlu Pendik Neo Marin, Hacıoğlu Viaport, Hacıoğlu Bayrampaşa Forum, Hacıoğlu Gebze Center, Hacıoğlu Trabzon Forum şubelerinde menü fiyatı 8,75 TL; Hacıoğlu Bahçeşehir, Hacıoğlu Viaport , Hacıoğlu Alanya ve Hacıoğlu Antalya şubelerinde menü fiyatı 9,25 TL’dir

gideceğim ankara kızılay ve ankamall de geçerli değil miş şaka gibi.

• quote:

quote:

2 lahmacun 1 adet cola parası ödüyoruz yanında ekstaradan 1 tane de hediye ediyorlar acaba 2 lahmacun 1 adet cola kaç lira hacıoğlunda :)

• Hacıoğlu kampanyası güzel duruyor.. 4lahmacun 2kola 8.75e almış oluyoruz.Ayrıca yeni numarayada gerek yok.Eski hesaplarla alabiliyoruz.
  • quote:

quote:

bende tam ona bakıyordum 1 menü paramızla alıyoruz 2.menü beleşmişzatan o lahmacunlarda lahmacun diye yenmez

• quote:

Orijinalden alıntı: 3yuq

quote:

quote:

2 lahmacun 1 adet cola parası ödüyoruz yanında ekstaradan 1 tane de hediye ediyorlar acaba 2 lahmacun 1 adet cola kaç lira hacıoğlunda :)

bazı şubelerde menü fiyatını vermiş hocam.

Hacıoğlu Trabzon Forum şubelerinde menü fiyatı 8,75 TL; Hacıoğlu Bahçeşehir, Hacıoğlu Viaport , Hacıoğlu Alanya ve Hacıoğlu Antalya şubelerinde menü fiyatı 9,25 TL’dir.

• sitede login olamadım hata veriyor. herkeste öyle mi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 3yuq

quote:

quote:

bazı şubelerde menü fiyatını vermiş hocam.

Hacıoğlu Trabzon Forum şubelerinde menü fiyatı 8,75 TL; Hacıoğlu Bahçeşehir, Hacıoğlu Viaport , Hacıoğlu Alanya ve Hacıoğlu Antalya şubelerinde menü fiyatı 9,25 TL’dir.

eyv hocam şimdi gördüm de şubeler bize çok uzakmış yav :)

• hacıoğlu çok bozdu klişelik olsun diye söylemiyorum harbi öyle geçen üsküdar'da lahmacunlarını yedim lahmacun demeye bin şahit ister....
  • quote:

Orijinalden alıntı: exe2000

sitede login olamadım hata veriyor. herkeste öyle mi?

facebook ile giriyordum hep o da girmiyor hata veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRX

quote:

Orijinalden alıntı: lord_nemesis

Ankamall de imax yada 3d ye girebilen oldu mu acaba man of steel e gitmeyi düşünüyorum ama yada formülü varmıdır :)

İki defa girmeyi denedim.İkisinde de giremedim. İkincisinde dedim ki arkadaşlarım girmiş. Kız da Evet geçen haftalarda alıyorduk fakat genel müdürlükten yazı geldi.Hepimizi uyardılar artık almıyoruz dedi.

Ankara Ankamall Cinemaximum dan geliyorum,, Bilinmeze Doğru (Star Trek 3d) ye girdim coca cola dan aldığım kodla. Biletler bedava olunca gişede çalışan bazı dengesizler, içeri almamak için yok yazı geldi,, yok geçmiyor gibi tamamen kendi kendilerine uydurarak almıyorlar, arkadaşım çalışıyor cinemaximumda, arayıp sordum varmı böyle bişey yazı falan geldimi diye, yok abi öyle bişey kesinlikle dedi, bazıları kodla ücretsiz bilet alanlara uyuz oluyor, çeşitli bahanelerle bilet kesmiyorlar dedi, keşke sorsalarmış o genel müdürlükten gelen yazıyı bakalım gösterebileceklermiydi dedi.
    o bilet vermiyen gişe görevlilerini,, buradan yazamayacağım şeylerle saygıyla anıyorum.

Ayrıca film gerçekten çok güzeldi, tavsiye ederim herkese...

• Pazartesi top almıştım bu gün elime ulaştı beklediğimden çok iyi çıktı şuanda star trak 3d ye gittim tavuk burger menümü yedim eve gidiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Pnr koduyla rezervasyon yapılabiliyor mu cinemaximum'dan ?
  • mcdonadls tavuklu menü 2 menü 12 puan ya 1 alana 1 bedava yani 12 puana 4 menümü alınıyor ?
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.