Şimdi Ara

Coca Cola'dan vestel ve yemeksepeti 20/10 kodları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
32
Favori
34.991
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ullumanitu

çekiliş gerçekleşti noyan'lar ve oğurel'ler yine götürmüş. Oğureller 13 tane buzdolabı kazanmış asil 3 de yedek. Noyanlar da 6 tane. Barallar da 5 tane. 333 tane buzdolabının 90 küsürü adanaya gitmiş.

Vay arkadaş ya.. Bunlar babadan oğla nesil galiba... Zamanında PS4 'leri de götürmüşlerdi.Sahibinden de satıyorlardi.Bunlari engelleyebilen de yok

Arkadaş bunları kör testere ile kesecen vallaha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 31 Mart 2017; 19:42:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • senseman62 kullanıcısına yanıt
    Benim de çok önceden dikkatimi çekmişti adanalilar bu işte kartel olmuşlar nedir bu işin esprisi?

• istceko İ kullanıcısına yanıt
    Esprisi falan yok nasıl herkes milli piyango oynuyor bunlar da aynı mantıkla çok aldıkça kazanma şanslarını artırıyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hghuseyin H kullanıcısına yanıt
    Çok alma değil bu iş... Kesin kapak topluyorlar bir yerden topluca

• Hghuseyin H kullanıcısına yanıt
    Bunlar toptancıymis galiba. Oyuzden bütün çekilislerde isimleri var .

• quote:

Orijinalden alıntı: Hghuseyin

Esprisi falan yok nasıl herkes milli piyango oynuyor bunlar da aynı mantıkla çok aldıkça kazanma şanslarını artırıyorlar

Geçmiş konularda biri bu aileden biriyle tanıştığında bahsetmiş. Ultraviyole ışınla kapak altındaki kodları okuduğunu söylemişti. Ne işler dönüyo ya

• 5 kod yolladım. Kazanmış olduğumu öğrendim arkadaşlar Manisa dan. İlk gönderdiğin kodun kapağını saklamak lazımmış. Araya araya buldum atmamışlar Allahtan. Darısı Sizin Başınıza

• Bi zamanlar fanta çekilişi vardı ps3 veya ps4 veriliyordu. Çekilişi kazananların yarısı Adana yazıyordu. Soy isimleri de aynıydı. Sanırım bu da aynı
  • herkese merhaba bir şey soracağım.

Ankaradayım , son 2 yıldır kolanın tadında ciddi bir değişme var mı? Bana satılmayan zeroları normallere basıyorlar gibi geliyor
  • Dün tebligat geldi yedek olarak çıkmışım kapağıda saklamıştım asıllardan kapağı ibraz eden olmazsa sıra ile yedeklere geçecek hak. İlk 5 de olduğum için 17.4.2017 Tarihini bekliyorum..
    Hak bana geçerse yazarım tekrardan..
  • yemeksepeti alırım kullanmayacak olan varsa. selfy KODLARım(burada gizli mesaj var) da var. birleştirip bi yemek yiyeyim sayenizde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jumaruu -- 6 Nisan 2017; 16:42:3 >
  • Yedektim bugun aradım sıra bana geldimi diye evet dediler evrakları ve kapağı kargoladım artık bekliyorum..
    Evin dolabını yenilemiş oldum :)
  • Yemek sepeti kodu olan yollarsa çok makbule geçer

• 3 seferdir vestel indirimi çıkıyor yahu, hiç yemeksepeyi çıkmayacak anlaşılan.
    Akşam aldıgım kolanın kapagını deneyim bakalım birde, ondan ne verecek
    Yemeksepeti kodunu genelde kimse yollamaz, ya kullanır ya satarız genelde, sıcak fırsat çek bölümünde çok uygun fiyatlara var, ben lazım olduğunda alıyorum ordan
  • KAYAQ kullanıcısına yanıt
    kampanya çekilişi yapıldı mı acaba 30 nisan son gün değil mi sonuçlar nerede acaba link var mı ?

• flegga34 kullanıcısına yanıt
    Bu tür kampanyalarda o kodun yollandığı ürünü de talep ediyorlar diye biliyorum. Belli ki ailecek bu konularda ince eleyip sıkı dokuyorlar. Discovery'deki her alışverişi çekle yapanlar aklıma geliyor nedense bu tür kampanyaların sonucunda bu Adanalı aileleri gördükçe. Tam bir DH ölücüsü ruhu etkin galiba ailede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: netkral42

kampanya çekilişi yapıldı mı acaba 30 nisan son gün değil mi sonuçlar nerede acaba link var mı ?

Benim katıldığım 28.04.2017 1. dönem çekiliş.
    Nisan 15 e kadar asıllar.
    Nisan 17 den sonra yedeklere sıra geçti.
    333 asıl , 100 yedek..
    https://promo.coca-cola.com.tr/cekilis-sonuclari
    Bu Linkte asıllar ve yedekler isim listesi mevcut.

http://media.wix.com/ugd/6f10a1_cac50ac6477049878b2a54284e818bbc.pdf

2. dönem çekiliş 19.04.2017 yayınlanacak.
    3. dönem çekişi 12.05.2017 Tarihinde yayınlanacak.
    Kapak ibraz etmek zorunlu.

• KAYAQ kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkurler bilgilendirme için.

• bilgehankalkan kullanıcısına yanıt
    Bu seferde mersinde bir aile bayağı buzdolabı götürmüş diye duydum ne kadar doğru bilemiyorum.

• Ule ilk aldığımda yemek sepeti kodu çıkmıştı ne sevinmiştim. Ama ondan sonra fıs . Kader bile coca coladan yana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.