Şimdi Ara

Çobanlık yaparak tıpı kazandı, ayakkabı boyadı derece yaptı

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
25
Cevap
0
Favori
721
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> TYT/AYT Genel Sohbet >> Çobanlık yaparak tıpı kazandı, ayakkabı boyadı derece yaptı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    48 Mesaj

Eminim öyledir çocuklar çok çalıştığındandır.Gidin ilkokul bebelerini kandırın boş laflarla

Edit:beyefendinin nicki ile profil fotosuna bakınca neden bu kadar savunduğunu anladım.Çok da şey etmemek lazım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gıreykınayt -- 18 Haziran 2018; 23:58:27 >
    |
    |
    dersimli62f kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    44 Mesaj
    Ne çok boş yaptınız be her konuda polemik yaratmaya meyillisiniz vallahi.Siz doğuda çalıştınız oraları cok iyi biliyorsunuz ya ben burda hocamın dedgini diyorum adam gençken doguda çalışmış biliyorki söyluyor gelmis ilkokullu çocukları kandırırlar anca felan oturduğunuz yerde boş yapmaya devam edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Bunu genelleyemeyiz ama kesinlikle yapilan yerler var. Gecen sene mezun oldugum liseye gelen 9. Sinif bir cocuk vardi alenen soyledi abi ingilizce kisminda hic ingilizcem olmadan 20 soruda 18 yaptim diye hocalar pek umursamadigini soyledi

|
    |
    dersimli62f kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Çobanlığın neresi zor biraz temeli varsa alır bütün kitaplarını inekler koyunlar yayılırken kendisi kitaplara bakar sessiz sakin ortamda evdede interneti vardır zaten ee başka işide yok adamın rahatsız edeni yok çalışır?
    |
    |
bankalar.org
Canlı Tv izle
SEO
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.