Şimdi Ara

Çoban Yıldızı - Şükrü Özyıldız & Selin Şekerci

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çoban Yıldızı - Şükrü Özyıldız & Selin Şekerci

Oyuncular: Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci, Menderes Samancılar, Arif Erkin, Serhat Süha Özcan, Aysun Metiner, Feyza Işık, Sahra Şaş, Taygun Sungar, Elif Çakman Öztürk, Özlem Çakar, Neslihan Can
    Yönetmen: Gül Oğuz
    Yapım: Most Production

Perşembe 20.00 FOX

Niğde’de doğmuş büyümüş, güzeller güzeli Zühre’nin istemediği halde Kapadokya’da yaşayan, bölgenin zengin ve güçlü adamlarından Fikret Karakaya ile evlendirilmek istemesi ile başlar. Zühre, gücü kudreti elinde tutan Fikret Karakaya’nın karısı olmaya mahkum edilir.
    Dürüstlüğü, mertliği, değerlerine bağlılığıyla tanınan, yakışıklı taş ustası Seyit, Kapadokya’ya getirilen Zühre’yle bu süreçte karşılaşırlar. Ve bu karşılaşma, dermanı olmayan, tutkulu, büyüleyici bir aşka dönüşür. Ateş ve su kadar birbirlerinden uzak olsalar da, bu aşk onları o kadar yakınlaştırır.
    Özgürlükleri sevdalarıdır artık.
    Seyit ile Zühre, aşkları önündeki engelleri kaldırma mücadelesine girerler. Ancak aşkları, değdikleri her yeri, herşeyi, yakıp yıkar, küle döndürür. Üstelik karşılarında Fikret Karakaya kadar güçlü bir engel daha vardır.
    Çoban Yıldızı, Zühre ve Seyit’in Kapadokya’nın masalsı dünyasında başlayıp, İstanbul’a uzanan, soluk soluğa izlenecek, gerilim dozu yüksek bir aşk hikayesi.

Çoban Yıldızı - Şükrü Özyıldız & Selin Şekerci

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi telgraf -- 8 Mart 2017; 17:20:40 >

• another çöp

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • resme 3 saniye baktim. Sol taraf zenginler, sağ taraf Fakirler.

Şükrü ile selin daha önce birbirlerini görmemişlerdir kesin. tesadüf eseri karşılaşirlar ve o an birbirlerine aşık olurlar. fakat kızı seven bir başkası daha vardır.
    bu 3'lü arasında savaş başlar. Aileler ise daha önce kesin birbirlerini tanıyorlardır ama uzun zamandır görüşmemişlerdir ailelerde kanlı bıcaklı düşmandır ve birbirlerini sevmiyorlar. veya daha sonra kötülükler başlar. Dizi de mutlaka efsane 2-3 tane Sır vardır. dizi de zaten bunun üzerinden yürür.

bu arada bu yazıyı yazdıktan sonra konu özetini okudum. anlamadigim Türkiyedeki dizilerdeki konuların neden hepsi aynı kalemden çıkıyor !
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

resme 3 saniye baktim. Sol taraf zenginler, sağ taraf Fakirler.

Şükrü ile selin daha önce birbirlerini görmemişlerdir kesin. tesadüf eseri karşılaşirlar ve o an birbirlerine aşık olurlar. fakat kızı seven bir başkası daha vardır.
    bu 3'lü arasında savaş başlar. Aileler ise daha önce kesin birbirlerini tanıyorlardır ama uzun zamandır görüşmemişlerdir ailelerde kanlı bıcaklı düşmandır ve birbirlerini sevmiyorlar. veya daha sonra kötülükler başlar. Dizi de mutlaka efsane 2-3 tane Sır vardır. dizi de zaten bunun üzerinden yürür.

bu arada bu yazıyı yazdıktan sonra konu özetini okudum. anlamadigim Türkiyedeki dizilerdeki konuların neden hepsi aynı kalemden çıkıyor !

spoiler butonunu kullan belki bilmeyen vardır

• quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

resme 3 saniye baktim. Sol taraf zenginler, sağ taraf Fakirler.

spoiler butonunu kullan belki bilmeyen vardır

dizinin devamını yazabilirim %90 Garantisi var

• Selin şekerciyi çok mu aramışlar bazı oyuncuları ergen fanı var diye çok şişirdiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selin çiveyi unutuyor bazen normal haline dönüyor.
    doğulu dizilerine hiç bakmam.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 20 Mayıs 2017; 14:25:36 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.