Şimdi Ara

Cnntürk'te Muharrem İnce Fırçası(Video Geldi) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
2
Favori
21.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
548 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bunu dinleyen hala nasıl akp'ye oy veriyor
  • bu kadın gazetecimi ya boş birisi konuşturdu okadar nedemek milli çıkar koruyormuş nasıl koruyor daha seçilmemiş ne etmemiş söyleyemedi beceriksiz şunun sıfata bak 1 kilo yağlı boya
  • seçilenlerin ne yaptığı belli artık umut seçilmeyende. yeni bir kişi seçelim bakalım olurmu olursa devam olmazsa en kötü erdoğndandeva m ederiz ne kaybederiz ki. zaten artık hersene seçim yapılıyor.
  • Cnn amerika kanalı değil mi Amerikalıları arayıp sorunu çözdürsün Muharrem bey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abdullahors84 kullanıcısına yanıt
    Muharrem İnce Fox TV'deki konuşması sırasında milletvekilliği ile cumhurbaşkanlığı adaylığı arasında fark olduğunu kendisi de belirtiyor zaten. Cumhurbaşkanlığı adaylığının daha yeni geliştiğini ve önceden mecliste daha farklı davrandığını ve bunun bilincinde olduğunu söylüyor.
  • aynı şeyleri söyledip durmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 20 Mayıs 2018; 18:55:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akp madem usulune uygun iade talebinde bulundu, peki neden vermiyorlar , büyük elçi düzeyinde bile temsilleri yok , neden biliyor musunuz Tayyip yüzünden bu ülkeyi adam yerine koymuyorlar
    Bakınız ince gibi vermiyorsanız incirliği terk edin demesi bile Sayın İnce'nin ne kadar korkusuz olduğunu gösterir.

İnce 81 milyonun Adamı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

aynı şeyleri söyledip durmuş
    Bazıları yıllardır gerçekleri anlamadığı için üstüne basa basa, tekrar tekrar anlatıyor belki bu sefer anlarlar diye ama buna rağmen anlamayanları görmek memleket adına gerçekten üzücü..
    Tamam mı ?
  • Secmenine Salak diyen incemi bu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Noxco kullanıcısına yanıt
    yok ananıda al git diyen rte.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • E git sende madem.

• Ya valla çok gülüyorum. Haftalardır ter akıtıyoruz ama 24 haziranda yine fatih portakal gibi olucaz. İzmir gelsin.

Sosyal medyaya baksan ülke AKP yi asacak sanarsın. Seçim günü nakavt oluyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: vasel

Sizin akp de yeni bir açılım yapıyormuş.Bu sefer Ankara da açtırdığı kürdistan bayrağını resmiyete dökerler artık

Alıntıları Göster
    İste tipik bir chp li..Chp ye oy vermiyorsan akp lisindir mantığı.Akp seçmenine makarna kömür karsiligi oy veriyor diyorsunuz.Adam en azından karsiliğini aliyor.Siz bedavaya veriyorsunuz.

• Noxco kullanıcısına yanıt
    gitmesi gereken sizin gibi zihniyet ,yallah arabistana

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noxco -- 20 Mayıs 2018; 22:28:59 >
  • O değil de konuyu açan kişi Amerikalılar beni aradı meselesini pas geçmiş 😸

İzah edemeyeceği sözü söyleyip iyi geceler dedi. Adamlar seni yayına almış konuşma hakkı vermiş hadi sen de cevapla?

Jetle gittiği alanda en iyi bisiklete binip yaptığı güzellik gibi bunu da halk yemedi siz hariç

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: x15

İste tipik bir chp li..Chp ye oy vermiyorsan akp lisindir mantığı.Akp seçmenine makarna kömür karsiligi oy veriyor diyorsunuz.Adam en azından karsiliğini aliyor.Siz bedavaya veriyorsunuz.

Alıntıları Göster
    Karşılığını nasıl alıyormuş 450 milyar dolar borçla mı hazinende piyasaya sürcek parada kalmadı özelleştircek yerde kalmadı bu adamlar milyar dolarlık yolsuzluklar yapmadı mı ben 3 kuruşa oy satacak adam değilim satanda neyse demiyim bişey millet artık et alamıyor süt alamıyor eskiden bakliyatlar ucuzdu onlarda pahalandı ben parti düşünmüyorum ben vatanımı düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: x15

Bölücü, bölgeci ırkçı abd taşeronu terörist örgütun siyasi uzantısına karşı tavır almadığı, bilakis muhabbet duyduğu ve bu uzantının da ikinci turda destekleyeceğini açıkladığı M.İnce'ye kesinlikle oy yok.

Sadece bu durum oy vermemem icin başlı başına yeterlidir.

İkinci bir neden aramıyorum.
    Vatanını bütün yabancı devletlere peşkeş çeken satılmadık yer bırakmayan ankarada kürdistan bayrağı açtıran ypgnin sınırdan geçerken lahmacun ısmarlayan şehitlerimize kelleler diyen apoya sayın öcalan diyen he son zaman da israile medyada esip gürleyen ama yenikapı mitinginden bir gün sonra israile ceyhandan gizli saklı bir milyon varil petrol gönderene benim vercek oyum yoktur kusura bakmayın

• İnce sağlam gidiyor. Bu telefon bağlantısı da başarılı
  • -aloo ben amerikalılar.

-Ben de M. ince buyrun.

-hiiiç, gülen'i usulüne uygun istemediler de onu diyecektim. :-D

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.