Şimdi Ara

CNNTURK AZİZ YILDIRIM'IN AVUKATI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türk yargısı, savcısı nerededir?bu adam bunca hakaret etme hakkını nerden kimden alıyor? CNNTURK buna neden çanak tutuyor? adam parmak attılar vs demeye başladı nasıl bir şeydir bu yahu?

• Parmak attılar?
  • ne bileyim hocam adam saçma saçma konuşmaya başladı yok deniz gezmiş'e parmak atıldı bilmem ne diye yorum yapanlara hakaret etmeler. bu adam ne sanıyor kendini hakikatten
  • Ben dün izledim tv de adamı, kesinlikle hipeaktif ve özürlü bence; ama sevindim de hakimler savcılar bizden bilet istediler felan diyor.

Ya arkadaş sen böyle demeçlere devam et , sonrada hakimlere savcılara aziz yıldırım'ı tutuksuz yargılayın diye yalwar.

Güzel güzel...
  • ben de izledim ve hayatımda böyle bi avukat görmedim. sürekli bağırıyor, alakasız konulara girip duruyor, durduk yere doktorların sözde muayeneyle adnan menderese parmak atmasından bahsetti, hatta direkt kıçına parmak attılar dedi, çok seviyesiz ve hırçın enteresan bir insan garipsedim.
  • Bazı noktalarda haklı olabilir.
  • Nası bi camia böyle yav avukatından yöneticisine herkes mi antipatik olur.
  • Koskoca Fenerbahçe başkanı Aziz Bey doğru düzgün bir avukat tutamamış mı? Gazetede okudum ben de söylediği bir iki şeyi, adamın hukuktan anladığından şüphe ediyorum. Çok saçma sapan konuşuyor
  • Harbiden o neydi öyle ya. Adam saçmalamanın doruğuna ulaştı. Yalnız parmak atma noktasına değinince tutamadım kendimi. Herif daldan dala atladı.
  • Nasıl avukat olmuş bu adam ya? Savunduğu şey doğru bile olsa bu konuşmalarıyla kendini haksız gösteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih`

Nasıl avukat olmuş bu adam ya? Savunduğu şey doğru bile olsa bu konuşmalarıyla kendini haksız gösteriyor.

Bu avuakt bozuntusu Faik ışık bakın zamanında nerdeymişte ne olmuş hemen bi özet verim anlayın :

1993'te 33 aydın insanı katledenlerin avukatlarından birisi
    ----- devamında

Başbakan Erdoğan’ın ve Süleyman Mercümek’in avukatı oluyor... Hiç şaşırmadım doğrusu
  • Adama sike yapildimi diye soruluyor adamin cevabi biletlere bakin hakimler savcilar bilet aliyolardi,hali saha mac yapioduk.. Bence buyuk klup denilen fenere bole bir avukat yakismiyor. Adam cok antipatik alakasiz seylerle vurmaya calisiyor.dogru olabilir ama konumuz sike yapildimi yapilmadimi.. Hala baska seyleri konussunn.
  • Adam hakimlere savcılara bedava bilet verdik diyor öğle açık tribün biletide değil diyor, yani savcılar ve hakimlerde bizi metrisin vip bölümüne koysunlar demek istiyor heralde
  • 2 dk. dinleyeyim bakayım neymiş işin aslı dedim.. demez olaydım. Maks. 30 sn. dayabildim değiştirdim kanalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: xFeeL

2 dk. dinleyeyim bakayım neymiş işin aslı dedim.. demez olaydım. Maks. 30 sn. dayabildim değiştirdim kanalı

Bende FB bölümüne baktım max. 20 sn dayanabildim.
  • ADAMA SEYİRCİLERDEN SORU GELİYOR SORU SORANA HAKARET EDİYOR. SPİKER BİRŞEY DİYOR ONA SALDIRIYOR BRAVO TEBRİK EDİYORUM AZİZ YILDIRIM TAM KENDİNE GÖRE BİR AVUKAT SEÇMİŞ BÖYLE DEVAM ETSİN 87 YIL 127 YILA ÇIKAR
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.