Şimdi Ara

CNN TÜRK Ü AÇIN ŞİKE OLAYLARI TARTIŞILIYOR (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
2.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Adam bizi de işin içine çekmek için çok uğraştı.

Alayı aynı bunların, aynı yolun yolcusu...
  • Yarın gazetelerde yayınlanacak olan konuşmalar

CNN TÜRK Ü AÇIN ŞİKE OLAYLARI TARTIŞILIYOR

• Bu ntvspor'un içindekilerin hepsinin genlerine işlemiş şu bağış denen insan demeye dilim varmıyor adama da tarafsız falan derlerdi terbiyesiz adama ne soruyorlar kendisi hala gs bu sezon yarışın içinde olsa o da suçlanırmış falan filan ille bizi çekecek

Can ataklı desen aynı bu fb lilerin mantalite de problem var bugün ortaya çıktı iyice.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ribonucleic Acid

Yarın gazetelerde yayınlanacak olan konuşmalar

Oy oy oy bu iş bitmiştir.

Fenerbahçe'ye Bank Asya'da başarılar. İnşallah 1 sene içerisinde süper lige çıkarsınız.
  • senelerdir konuşulan ama bi türlü ispatlanamayan olaylar sanırım artık bu sefer bi sonuca ulaşacak..

olayın ilk başladığı gün "bişey olmaz bundan" demiştim ama sonra soruşturmayı Federasyon'un değil de Organize Suçlar'ın yaptığını öğrenince ciddi bi araştırma olduğuna inandım.

işin garip tarafı Federasyon apar topar ligleri tescil etti ve Özgener aday olmayacağını açıkladı. böyle bi tezgahın ortaya çıkacağını tahmin etselerdi Bakanlar Kurulu'ndan Sporda Şiddet Yasası'nın geçmesini de geciktirirlerdi :))
  • ne GÖLÜ ya
  • O konuşmalar gerçekse geçmiş olsun.
  • ne zaman sonuclanır beyler :D
  • Tarlalar yesillendi mi? Ekinler saldu mi? Vah vah. Ulan demekki paran varsa bu isler bi sekilde oluyor...
  • ben açıkçası özgenerden de şüpheleniyorum.bu işlerden onunda haberi olduğuna inanıyorum.zaman gösterecek tabi ki olanları.yalnız fb lilerin yorumları çok komik.adamlar hala son 2 sezon son hafta ayarlardık diyorlar.belki aziz yine gider şampiyonluk korkusundan bu sene olaylara girişti.hem o maçlarda düşme hattında olan denizli ve ts ile oynuyorlardı.bunu bile düşünemiyorlar.açıkçası ben kapatılan samsun maçındada bu işlerin döndüğüne inanıyorum.adama deli dediler savuşturdular olayı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ax

ben açıkçası özgenerden de şüpheleniyorum.bu işlerden onunda haberi olduğuna inanıyorum.zaman gösterecek tabi ki olanları.yalnız fb lilerin yorumları çok komik.adamlar hala son 2 sezon son hafta ayarlardık diyorlar.belki aziz yine gider şampiyonluk korkusundan bu sene olaylara girişti.hem o maçlarda düşme hattında olan denizli ve ts ile oynuyorlardı.bunu bile düşünemiyorlar.açıkçası ben kapatılan samsun maçındada bu işlerin döndüğüne inanıyorum.adama deli dediler savuşturdular olayı...

ah ah
    daha lucescu lu bjk nin 9 puan onden ligi kaybetmesi var
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

senelerdir konuşulan ama bi türlü ispatlanamayan olaylar sanırım artık bu sefer bi sonuca ulaşacak..

olayın ilk başladığı gün "bişey olmaz bundan" demiştim ama sonra soruşturmayı Federasyon'un değil de Organize Suçlar'ın yaptığını öğrenince ciddi bi araştırma olduğuna inandım.

işin garip tarafı Federasyon apar topar ligleri tescil etti ve Özgener aday olmayacağını açıkladı. böyle bi tezgahın ortaya çıkacağını tahmin etselerdi Bakanlar Kurulu'ndan Sporda Şiddet Yasası'nın geçmesini de geciktirirlerdi :))

+1
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.